TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Çok teşekkür ediyorum yardım için.Bi de sonuclarda

Canım çok teşekkür ediyorum bilgilendirmen için.Eger High risk,low risk diye geliosa ve detaylımda sorun gormezse ben yaptırmayı düşünmüyorum.Tani testi mi değil mi cumartesi kontrolüm var bı sorim doktoruma.Tani testiyse yaptiricam.
Yaşınız kaç bu arada ? Benim 40 olduğu için yaptırmak istedim birazda , empriyo ngs li idi ama yine de yaptırdım işte

Embriyo NGS liyse gerek olmadığını saniyodum bu teste.Ngs li embriyo zaten tertemiz gelir testten🙂

Embriyo NGS liyse gerek olmadığını saniyodum bu teste.Ngs li embriyo zaten tertemiz gelir testten🙂
Yok canım ya pek öyle olmuyormuş , ngs de de gözden kaçma şansı varmış , birde empriyo ama rahmine konduktan sonra da bölünmeye devam ettiği için o sırada da anormallikler oluşabiliyormuş, o yüzden başta kendi doktorum ben olmak üzere konuştuğum her doktor kesinlikle bu testi de yaptırmamı önerdi . Dedim ya o kadar çok parametre varki ☺️

Arkadaşlar merhaba 😊 ben de 10. Haftadayım bulantılarım vardı çok şiddetli biraz ev işi yaptım fazla ayakta kaldım birkaç gündür bulantılarım aniden kesildi. Tüp bebek gebeliği olunca ister istemez her konuda şüpheye düşüyorum. Benim gibi olan var mı?

Arkadaşlar merhaba 😊 ben de 10. Haftadayım bulantılarım vardı çok şiddetli biraz ev işi yaptım fazla ayakta kaldım birkaç gündür bulantılarım aniden kesildi. Tüp bebek gebeliği olunca ister istemez her konuda şüpheye düşüyorum. Benim gibi olan var mı?
10 haftada kesilenler var cnm ne guzel iste insallah bitmistir:)

Herkese günaydın,
Ben de aranıza yeni katıldım (10 haftalık hamileyim). İnş hepimiz sağlıklıca yavrularımızı kucağımıza alırız.
Haftaya randevum var, her şey yolunda mı çok merak ediyorum. Şimdiye kadar hep alttan muayane etti doktor, acaba yine öyle mi yapacak diye merak ediyorum. Sizler nasıl muayene oldunuz bu haftalarda?
Bana direk karından baktı ama ikizlere hamileyken alttan da bakilmisti zararlı değil merak etme ilaçları ne zaman bıraktın yada bıraktın mi

X