TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

İnşallah teyzesi inşallah 😍 yavrumu bir göreyim de o zaman bir de ikili tarama yapacak doktorumuz inşallah sonuclarimiz da iyi gelir🙏♥️ merak etme seninki de büyüyor hem de çok hızlı bir şekilde 🙈🙈
İnşallah sonuçlarımız hepimizin güzel olur 🙏 💕şuan kaç haftalıksınız ? İkili tarama mı yapacak nift testini mi yapacak ?

Selam kızlar. Aklıma takılan bir şey var. Şu an ben oksapar , progeston( sabah-akşam), folbiol ve 3 kere de lutinus kullanıyorum. Bunun haricinde ekstra magnezyum ya da başka vitamin ya da kan ilacı gibi şeyler kullanan var mı? Çoğu tanıdığım da folbiolu kesip içinde folik asit te içeren başka vitaminlere geçiş yapmışlar. Benim Dr um mu çok ilgisiz yoksa normal mi? 🤔🤔

Selam kızlar. Aklıma takılan bir şey var. Şu an ben oksapar , progeston( sabah-akşam), folbiol ve 3 kere de lutinus kullanıyorum. Bunun haricinde ekstra magnezyum ya da başka vitamin ya da kan ilacı gibi şeyler kullanan var mı? Çoğu tanıdığım da folbiolu kesip içinde folik asit te içeren başka vitaminlere geçiş yapmışlar. Benim Dr um mi çok ilgisiz yoksa normal mi? 🤔🤔
Normal canim kullandiklarin kan ilaci 3 4 aydan sonra kullaniyor diye biliyorum ben de folik asit ve decavit

Selam kızlar. Aklıma takılan bir şey var. Şu an ben oksapar , progeston( sabah-akşam), folbiol ve 3 kere de lutinus kullanıyorum. Bunun haricinde ekstra magnezyum ya da başka vitamin ya da kan ilacı gibi şeyler kullanan var mı? Çoğu tanıdığım da folbiolu kesip içinde folik asit te içeren başka vitaminlere geçiş yapmışlar. Benim Dr um mu çok ilgisiz yoksa normal mi? 🤔🤔
Canm ben de ocean mummy kullaniyordum tup bebek doktorum vermisti suanki doktorum onu birak dedi folik asit+b12 verdi coklu takviyeyi 12.haftadan sonra baslayacaksin dedi

Ben progestan kapsülü sabah vajinal, akşam ağızdan alıyorum. Progestan iğneyi gün aşırı yapıyoruz. Omegrav multivitamin-omega kullanıyordum, perinatoloğum bıraktırdı kan sulandırıyormuş omega, sadece Folic1 kullanmamı tavsiye etti. Coraspini 6. Haftadan itibaren kullanmıyorum, plasentam aşağıda olduğu için kanamam olabiliyor. Doktorum kalp atışını duyduktan sonra sadece folik asit yeterli ama tüp bebek olduğu için 10. Haftaya kadar devam edelim progestana dedi. Artık progestan görünce kaçacak yer arıyorum müthiş bir tiksinti oldu🤭

X