TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Kızlar bana acil cevap verirseniz çok sevinirim. Gece WC ye kalktım çok koyu sarı akıntı geldi sabah geceye göre daha hafif sarı akıntı geldi su içmeyi 1 haftadır nerdeyse ihmal ettim acaba ondan mı yoksa bi sıkıntı mı varki. Dün eşimle gerildik ağladım üzüldüm baya ondan da olabilir mi çok korktum hemen fitil ve progestan iğnemi yaptım coraspirini içmedim korkudan benim gibi sarı akıntısı olan varmı ? Şimdi rengi normal sarı.

MorDeno MorDeno canım benim ismimi listeden silebilirsin bebeğimin kalp atışılarını duyamadık kürtaj olucam Rabbim sizlerin evlatlarınızı sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin hiç birinizin evladına ve size en ufak bir zarar gelmesin Rabbim hep korusun sizi
Geçmiş olsun canım ya çok üzüldüm. Umarım en kısa zamanda tekrar anne olursun

Kızlar bana acil cevap verirseniz çok sevinirim. Gece WC ye kalktım çok koyu sarı akıntı geldi sabah geceye göre daha hafif sarı akıntı geldi su içmeyi 1 haftadır nerdeyse ihmal ettim acaba ondan mı yoksa bi sıkıntı mı varki. Dün eşimle gerildik ağladım üzüldüm baya ondan da olabilir mi çok korktum hemen fitil ve progestan iğnemi yaptım coraspirini içmedim korkudan benim gibi sarı akıntısı olan varmı ? Şimdi rengi normal sarı.
Canım benim olmuyor bilmiyorum ama forumda olanlar gördüm normal sanırım gebelikte. Sen biraz panik misin acaba? Böyle her şeyi kafana takma, bak daha önümüzde çok zaman var geçmez bu hamilelik yoksa stres de zararlı. Öyle her ufak şeyden bişey olmaz bebişine rahat ol😁❤️

Canim enfeksiyon fln olabilir sikayetlerini dr sor birsey verir belki tabi su icmen iyi olur

Kiz coraspini niye biraktin kendin:)dr una sor bol su ic falan der herhalde

Benim çok şiş ya. Daha dün araştırıyodum normal mi acaba diye. Çok gıcık bi görüntü oldu yani. 😂 ama iniyormuş bir süre sonra okuduğum kadarıyla
Benim de şişiyor en çok da akşamları. Hazımsızlık ve gaz da cabası. Bence aldığımız hormon ilaçları yapıyor şişiriyor resmen. Yenidelhi Yenidelhi

Canım benim olmuyor bilmiyorum ama forumda olanlar gördüm normal sanırım gebelikte. Sen biraz panik misin acaba? Böyle her şeyi kafana takma, bak daha önümüzde çok zaman var geçmez bu hamilelik yoksa stres de zararlı. Öyle her ufak şeyden bişey olmaz bebişine rahat ol😁❤️
Maalesef belki bu kadar paniklemezdim ama dün çok stresliydi benim için etkilendi die aklım çıktı. Hemşireyi aradım oda normal bu süreçte kırmızı olmadığı sürece korkmayın dedi. 🙏

Selam kızlar. Aklıma takılan bir şey var. Şu an ben oksapar , progeston( sabah-akşam), folbiol ve 3 kere de lutinus kullanıyorum. Bunun haricinde ekstra magnezyum ya da başka vitamin ya da kan ilacı gibi şeyler kullanan var mı? Çoğu tanıdığım da folbiolu kesip içinde folik asit te içeren başka vitaminlere geçiş yapmışlar. Benim Dr um mu çok ilgisiz yoksa normal mi? 🤔🤔
Merhaba oksapar murat hocamı verdi. Yapilan bir pihtisma testiniz var mıydı.neye göre kullanmaya basladiniz

İçtim şimdi tekrar 🤗 ben çok paniğim ne olacaksam böyle. 🤷‍♀️
Boşver düşünme, bak ben bebikime alışveriş planı yapıyorum henüz bişey almadım tabii erken ama fikir edineyim diye bakıyorum çok keyifli. Öyle güzel şeyler var ki. Bi de cinsiyet tahminlerine bakıyorum falan🤣 Sen de bak insanın paniği falan kalmıyor😇

Benim de şişiyor en çok da akşamları. Hazımsızlık ve gaz da cabası. Bence aldığımız hormon ilaçları yapıyor şişiriyor resmen. Yenidelhi Yenidelhi
Şu an hormon ilacı almıyorum aslında sadece folik asit, corasprin ve fitil kullanıyorum 🙈 haklısın galiba gaz ve hazımsızlık olabilir 🙄

Boşver düşünme, bak ben bebikime alışveriş planı yapıyorum henüz bişey almadım tabii erken ama fikir edineyim diye bakıyorum çok keyifli. Öyle güzel şeyler var ki. Bi de cinsiyet tahminlerine bakıyorum falan🤣 Sen de bak insanın paniği falan kalmıyor😇
Ayy yakinda sizin cinsiyetleri ogrencez insallah 😍birsey kalmadi

Şu an hormon ilacı almıyorum aslında sadece folik asit, corasprin ve fitil kullanıyorum 🙈 haklısın galiba gaz ve hazımsızlık olabilir 🙄
Kilo aldın mı peki sen? Ben hamile kaldığımdan beri 1,5 kilo almışım. Ama goruntude daha çok gibi bu da ödem oldugunu gösteriyor. Sabah ve akşam arada baya fark oluyo😝🤣

X