Yakın arkadaşım evlenmiş yeni öğrendim söylemedi

İnanın heves kırıcı biri değilim, ha eğer bir konuda olumsuzluk seziyorsam uyarmak benim görevim sonuçta kötü şeyleride söylemek zorundayız ama genel olarak desteklerim biçok konuda birbirimize danışırız

bende çok samimyet kurduğum her gittiğimde koştuğum kuzenlerimi de çikarmişim.. aman hiç işim olmaz...
Ay bana sanki ne adamlar buldular da nazardan korkuyorlar.
Kahve bile içmeye deger görmeyeceğim adamlara mı nazarım degecek aman neyse ne ya valla kadınlar tuhaf .
Böyle salak tipler hayatımın hiçbir yerinde olamaz.
Sonra da yüzsüz bir şekilde yanaşmaya çalışır.
Kocasını çekiştirerek bana cicim ayları bitip adam fabrika ayarlarına dönünce bir şaşırıyorlar .

buldumcuk olmuş işte
birde kıskanırsınız nazar değdirirsiniz diye de düşünmüş olabilir arkadaşların dediği gibi
ne saçma :)

boşver ya.. bende silmişim bayramdan bayrama.. öle de gitmiyorum.:)

Kimseye güvenmemek lazımmış
evet bende herşeyimi paylaşirdim içim kıpır kıpırdı..
içtendim..
onu da sağolsun bozdular..
çok severdim ne bilim...
şimdi de zor kuruyorum..
gerçek arkadaşım hiç yok bu devirde iyi arkadaşlık yok bence..keşke olsa diyorum..

İnsanlar yakın oldukları insanlarla arladassa hele ki mutluluğunu paylaşmak ister. Hatta içinde tutamaz birileriyle paylaşmak için. Arkadaşınız paylasmadigina göre siz onun hayatında düşündüğünüz yerde değilsiniz

Yapacagın bir işi duyurursan o işi yapmaktan vazgeçersin. Nazar felan değer die korkmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…