yaşlı sapık komşu

Yok artık...Bunu nasıl düşünebildin hayret !
Bu kadar farkındaymışsın,bir de detay düşünebilmişsin.
Şaşırdım doğrusu.

adamın evindesin..zaten suçlu konumunda..
adam biz anlaştık şimdi inkar ediyor bile diyebilir..
ama ben hala o çaya takıldım bardağı suratına atıp niye kaçmadıki??
ahhh neyse..

adam bu kdr seyi anlatana kdr sen ordamı durdun çıkıp gidemedn zorla tutmadıya cnm adam seni fırlayıp çıksaydın sapık morukkk

canım evet doğru dediklerin ..
ama şu varki adam çaktırmadan yapmamış açık açık yapmış..
yanlış anladım yada yok ya bu adam öyle yapmamıştır diyecek
bir konumda yapmamışki tacizini..

mesaj atamadım.sen atabilrsen eğer belki cevap olarak yazabilrmiyim bilmiyorum veya hotmailni verirsen adrei veririm

Artık insanlar çok bilinçli tacizlere,istismarlara karşı... Küçücük çocuklara bile öğretiliyo kimsenin onları eliyle sevmemesi...tepki vermeleri gerektiği...kaldıki kocaaaa üni öğrencisi kız adamın evine yalnz gitmemesi gerektiğini düşünemiyor mu? Madem gitti ilk imada orayı terk etmeyi akıl edemiyo mu? Biri bana "falanca patlak mı?" diyecek ağzını gözünü patlatmayacağım!konu inandırı gelmedi açıkçası...

ben burdaki bazı kadınları anlamıyorum ya kız tacize uğruyor o anki şaşkınlıkla bişey yapamamış donmuş kalmış yok sen niye orda durdun seviyesiz muhabbetlere meraklısın heralde niye adamı dinledin vs bir sürü yorum yapılmış öyle bir tarafların rahatken ben şöyle yapardım böyle yapardım diye konuşmak kolay hanımlar sanki kızın hoşuna gitmiş gbi yorum yapıyorsunuz rahatsız olmuş korkmuş ki konu açmış biraz mantıklı olun

YETER ARTIK!!! O KELİMELERİ KULLANMADAN YAPIN YORUMLARINIZI!!! İKİ SAATTİR NE KONUSUYORUZ BURDA???? SEVİYESİZLİĞİN DEĞİŞTİĞİ YOK LÜTFEN KAPATIN ŞU KONUYU!!!
hımm, sanırım tepkiniz boncukgamzeye, zira ben kullanılan cinsel içerikli kelimeleri hiç tekrarlamadım :))) benden alıntı gibi görünmüş ..

mesaj atamadım.sen atabilrsen eğer belki cevap olarak yazabilrmiyim bilmiyorum veya hotmailni verirsen adrei veririm
lütfen, daha foruma yeni üye olmuş kimseye hotmailini, hele hele adresini verme..
nasıl güveniyorsun bukadar çabuk? evinin adresini vereceksin?
herkese karşı böyleysen (sapık komşuyu da dahil ediyorum) daha çok böyle konular açarsın sen???

Son düzenleme:

o taciz anını anlamanı beklemiyorum allah kimseye yaşatmasın
ama anlaman çok zor
yani karşındaki tanımadığın biri de olsa bi an kuvvetli bi hayal kırıklığı
kime neye olduğunu bilmediğin bi yıkım anlayamadığın duygular hisler öyle
karmaşık hale gelir ki adam ne yaptığını ne yapmaya çalıştığını anlasanda
kitlenir kalırsın büyük bi darbe bi şok gibi bişey bu hiç beklenmedik bi an da
konu sahibi toy çok genç.. ilk kez yaşıyo sanırım böyle bişey
ama bi ikincisi oluğunda umarım olmaz ama başka başka insanlar tarafından olması muhtemel
daha donanımlı olacak gardını erken alacak hatta komalık edene kadar dövebilme cesaretini gösterebilecek
ama ilk kez böyle bişey yaşayan çocuk yaşta bi genç kızdan bahsediyoruz
herkes aynı tepkileri veremez mizacı farklıdır
şimdi o kız bazıları gibi davranamadı diye ne yaftalara muhatap oldu
haksızlık bi insanı bi insanın yargılaması kimsenin olayı değil..

Sen ne yardımsever bi abisin öyle bakiiim.

Adresini versin de yağmurdan kaçarken doluya tutulsun .

Hey Allahım yarabbim ya.

arkadaşlar ben gitmeye çalıştım ama ne yapacağımı da bilemedim öyle oturdum kaldım.kalmam hata bende farkındaydım bunun ama nebiliyim bişey yapamadım işte.
ben ne yapacağıma dair yorumlar istemiştim sizden bikaç kiişi hariç siz hep beni suçlamışsınız

Evet tepkim boncukgamze denilen arkadaşa. Size gibi gözükmüş size değildi. Arkadaş bazı kelimeleri üstüne basa basa kullanıyor. O kelimeler olmadan da yorum yapılabilinir...

kesinlikle katılıyorum. başa gelmeyince anlayamayız bu durumu. şöyle yapardım böyle yapardım hepimiz deriz ama başımıza gelince ne yapacağımızı Allah bilir(Allah korusun, kimsenin başına gelmesin tabiki). . belki donar kalırız belki sinirlenip adamı keseriz bilemeyiz bunu

lütfen, daha foruma yeni üye olmuş kimseye hotmailini, hele hele adresini verme..
nasıl güveniyorsun bukadar çabuk? evinin adresini vereceksin?
herkese karşı böyleysen (sapık komşuyu da dahil ediyorum) daha çok böyle konular açarsın sen??? [/QUOTE]

doğru diyor neyse verme adresini filan sonra yine konu filan açarsın mazaalah :)

amin canım..
ben konu sahibinin saf olduğunu yazdım zaten..yani saf ve toy..
dilerim bir daha basına gelmez ve olaki gelirsede daha ihtiyatlı davranır..

Toplam 36 kullanıcı konuyu okuyor. (35 üye ve 1 ziyaretçi)

eos Kookie puro NektaR+ sheldoncooper prometheus mortuus Efsunlu hayal43 cerebrum77 yellowkitty firstleydi guldnnn boncukgamze abstract temmuzz AglayanPasta nees talihsizben Lacivert. sonatrach yarimelma LadyEvil yasmi_n LOCA sagolera browniee zuzu_88+ buselik_06 bluemoon giesele nickimtrak artemis_1453 tulayss

rekora gidiyor konu hadi :)

doğru söylüyosun ,adresi vermesem yalan atıyo sallıyo dicekler.zaten taşınmaya karar verdim .

Evet tepkim boncukgamze denilen arkadaşa. Size gibi gözükmüş size değildi. Arkadaş bazı kelimeleri üstüne basa basa kullanıyor. O kelimeler olmadan da yorum yapılabilinir...

o tabirleri kullanmaya meraklı değilim bende ama alıntı yaptığım kişi konuyu tam kavrayamamış bende açık birşekilde anlatılan uslupa göre söyledim ne var bunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…