Yeni evliyim lütfen Yardim edin Allah rızası için

Mine50

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2016
65
33
32
7 aylık evliyim eşimle unv tede tanıştık ailemi razi etmek zor oldu ama evlendik eşimi çok seviyorum o da beni HANI BU DÜNYAYA YINE GELEN YINE ONU SECERDIM Velhasıl problem şu kayinvalidem 2 bina yakınimiz da oturuyor ve söyle diyim daha 3 günlük gelinken benden altın aldı kayinbabam o daha gelecek daha gelecek söz kızım diğer aya yaparım oldu onu geçtim kaynanamin kolun da bilezigi dururken benim kolyemi istediler tabi ben bunu bilsem vermezdim neyse kaynanam 48 yaşında ve istiyor ki gelin her zaman gelsin hizmetimi görsün kaç kere yemeğe çağırdım hala ağızlarıyla yemege davet ettiriyorlar onu geçtim inanin kızlar benim 3 ders kaldı ilçedeyiz şu an fakülteye gidip geliyorum yoruluyorum gelince kendi evimin işini yemeğini yapıyorum eşim beni over hep güzel tatlı yemek yapar diye bana evinde hepsini kendin ni yiyecen bize de getir oluyor onu geçtim asıl sorun eltim köyden almışlar onu hiçbir zaman ona kötü davranmadim ama hep unv teye gitmemi eşimin bana iyi eşyalar almış olmasını kıskandı neyse benden ev alırken bilezik istedi ama ben vermedim eşime nakit yardım edelim dedim ettik ..kaynanaM bana 3 bilezik yaptı evlenirken onun 2 sini eltimden borç almış neyse bunlar ev almaya çıkınca haklı olarak bizden istediler biz 7 aylık evliyiz benim evimden bi anda 7 milyar para gitti neyse yine ses etmedim kadın taktiği bilezikleri bile bize odetti geçen eltim beni aradı DOSTU DÜŞMANI ANLADIK dar kaldık bi bilezik vermediniz dedi size soruyorum el vicdan ..bana mı sordu ev alırken kusura bakmasın ama zaten 7 bin para verdik ben kiradayim ondan bundan para mı toplanır onu geçtim bunu esim duydu annesine demiş BAKACAGI YÜZE SICTI bundan sonra su laftan sonra ben eşimin asla yengem le samimi olmasını istemem ne kadar az görüştü o kadar iyi demiş kaynanam dan usandim her hafta 2 kez gidiyoruz millete karaliyo bizi gelmiyör diye eltim kendi kardeşlerinin yanında ev aldı gitti 4 aydır gelmiyor biz mi kötüyüz ? Ya inanin eşimin dükkanda babası da çalışıyor kaynanamin evi dolu dolu benim evim de yağ bile yok onların sigara parasini evini geçindiren bi yandan da borç ödeyen benim eşim artık yorulduk biz 5 lira harcamazken ev alalım diye babası annesi o kadar vurdum duymaz ki bi eksiği mi var diye sormazlar ve herkese karşı biz kötüyüz eşim de bu şehirden gidelim dedi sen de çalış bende uzaklik daha iyi ..SEN BENIM AILEME BENDEN ÇOK SABREDIYORSUN seni bu kadar uzmeye hakkim yok dedi kızlar il olarak neresi iyi olur sizce ? Giyim yemek ulaşım neresi iyi biz söyle düşündük kredi çekip Alanya'dan ev alıp onu kiraya versek 700 tl aylık getirisi olacak burda ev kiramiz 300 tl sonra çekip gidelim diyoruz sizce nasıl fikir esim le bıktık artik.
AŞIRI DERECEDE AĞLADIM KAFAM YERINDE DEGIL EĞER CÜMLELERDE BOZUKLUK VARSA KUSURA BAKMAYIN

Son düzenleme:
Ayyy suna bak bilezik vercekmssin bunu da ilkkez duydum ev alacaksan iyi dusunup tartacaksin iste arsizliktan baska birsey degil vallahi,iyiki esin iyi birisi seni anlayabiliyor iki altin yapiyorlar insanin burnundan getiriyorlar kaynanalar vallahi.herkrz kendine yakisani yapar iste sen sonuna kadr haklisin tavrini koy vallahi bunlarinki ihtiyaclik degil arsizlik kendine guvenen ev alsin. ha darami düşüyor ozman adabinla davrancaksinki sana el uzatanda olacak ozman

Haline sukret bide esi yaninda olmayanlar var. Kaynanasiyla ayni bina da oturanlar var. Annemler evime gelemiyor kaynanadan korkusuna. Kocam desen keza oyle. Asla laf soyletmiyor ailesine ayagindaki donu alsalar neden aldin demez o derece

maşallah diyim eşinize
meslekleriniz nelerdir?
birikiminiz var mı kredi çekeceğiz demişsiniz ondan sordum

Haline sukret bide esi yaninda olmayanlar var. Kaynanasiyla ayni bina da oturanlar var. Annemler evime gelemiyor kaynanadan korkusuna. Kocam desen keza oyle. Asla laf soyletmiyor ailesine ayagindaki donu alsalar neden aldin demez o derece
Niye kabul ettin aynı evde oturmayı baştan kabul etmemen gerekirdi.

Eşin iyiymiş neyse ki.. Bu fırsatı kaçırma ve taşının gidin hemen.. Akdeniz civarı olsun demiyorsanız Eskişehir civarındaki ilçeler de güzel Bilecik'in Bozüyük ilçesi var mesela. Alışveriş merkezi var küçük, kiraları da ucuz.

Eşinizin herseyin farkinda olmasi ne kadar güzel maşallah sirtiniz yere gelmez eş tuttuktan sonra .Alanya güzel yer yaşanilasi küçük bi yer ilçeleride yakin diğer ilçelerine görede uygun kiralar normal 500 e gayet güzel evler var .Yazlari yanliz feci sicak evde klimasiz durulmuyor ama limana sahile çok yakin sıkılmassınız.

En güzelini demis esin insallah uzaklasinca kurtulab8lirsiniz bencede ev alın enazindan paranızı onlara yedirmezsiniz o altınları boşa harcamayın gelecekte çok lazım olacak şimdiden dagitirsaniz çok pişman olursunuz

Brrr! Bir tuhaf oldum. Allahtan ki eşiniz durumun farkında. Uzaklaşacaksınız, başka kurtuluş yok. Eskişehir çok güzelmiş. Ucuz, modern. İnsanları da iyi. Benim deniz takıntım var, olmasaydı orda yaşamak isterdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…