Yeni evliyim lütfen Yardim edin Allah rızası için

Siz bu duruma üzülürken eşinizin tavrı ne oluyor, demekki onun için problem yok ki,sizden vermeye devam ediyor.

Uzaklik iyidir senede 1. 2 defa gorusursun ama tatli gorusursun . gidin oralardan bence . basit bos insanlarin yani da zamnnzi harcamayin sinirde oluyorsunuz ustelik ne gerek var .mesafeli de davranin derim

Allah bozmasin bacim birbirinize güç kuvvet olduktan sonra heryer Paris merak etme
Önce İşinizi ayarlayın kirası düşük bi eve çıkın birden ev alarak uzaklaşmayın işiniz bahane olsun uzaklaşmaya ortamdan emin oluncada dediginiz gibi yaparsiniz

Aynen bacim çok yorulduk şimdiden plan yapiyoruz gitmek için ne benim ailem ne onun ailesi umrumuzda degil gidecez kafamiz yerinde degil artik VİCDANSİZLİK diz boyu.. millet anne babayiz diyor bakiyorsun senin agzina sicmadim sen o yuzden boylesin diyor yine inan oturdum o gün yemek hazirladim evini temizledim eşimle eve geçince anlattim asla ailesine saygisizlik etmedim ama ALLAH BUYUK bize dua et olur mu

Yine de karışabiliyorlar mı gelene gidene. Eşinizin tutumundan kaynaklanıyor Allah sabır versin.
Soyle soyleyeyim ben zaten kaynanamlarla sogugum. Maddi manevi bizi kullandilar cok. 50 binlik krediyi 1 aylik gelinken ogrendim en basiti. Ve ben bize gel bize git bi yere gidwrken haber ver beraber yiyelim vs derken iyice ustume geldiler nefret ettirdiler kendilerinden. Annemlerde arabayla 5 dk mesafede. Bi keresinde bebegim 2 aylikken hasta oldu esim nobetteydi gece. Annemleri aradim. Sabaha karsi 5 falandi. Onlar gelene kadar sakinlesti. Gitmeyinde bisey olur arabada yok dedim. Yattilar yanimda sabah 8 dede esim geldi gittiler. Gecen gun kaynanam demez mi ben varken onlar nasil burda yatar. Ben varken onlara mi duser demeye. Ben iyice cildirdim. Daha neler neler dedi. Kriz gecirdim resmen kovdum evden. Yuzsuz sey ertesi sabah hic bisey olmamis gibi yine geldi. Ama artik kapiyi dahi acmiyorum. Annemede neler neler dedi. Annemler artio benim evime gelemiyor onun yuzunden. Tek carem tasinmak. Esim benden soğudu onun yuzunden hissediyorum. O buyuk he de alttan al biomem ne yap deyip duruyo eşim. Bikez taviz verdim mi gerisi geliyo bunu denedim cunku. Zaten iyice de sogudum ne dirime gel ne ölüme dedim..

elbette başka ile taşının. ama yazlık yer olmasın. tatil yapmak için her fırsatta gelir hem kv hem eltin.
yüzsüz insanlarsa kabul etmeseniz de çöreklenirler evinize.

Uf haklısın sonuna kadar.
Bende aynı sehirdeyim.
Sürekli kaynanam gelmiyorsunuz da bilmem ne.
Bıktırdı beni.
Allahtan eşim memur süresi dolar dolmaz tayin istiycek.
Geçen görümcem diyor ki bizim için "annem diyor ki siz nereye giderseniz bizde sizinle gelecekmişiz " şaka gibi ya bi düşün insanların yakasından evini yurdunu bırakıl ne demeye oğlunun peşine düşersin..
Kaldı ki bi oğlu daha var tek derdi benim eşim.
Ayyyy içim şişmiş konuna kustum kardeş kusura bakma ama valla bıktırıyorlar insanı ..

Daha 3 dersin mi var? Kusura bakma da canım neden hemen evlendin anlamadım elinden mi kaçıyordu koca? O kadar mı sabredemediniz? Bir de ile gidip geliyormussun okul için. Üniversite formati herkese bir vizyon, bir duruş veremiyor işte. Şu kocanın eltine cümlesine bak ben okurken utandım walla. Bakacagi yuze bilmem ne yapmismis. Yok altınimi aldılar yok param gitti. Bırak ya boşver senin geleceğin gitmiş güzelim. Biz üniversitede okurken, böyle okul bitmeden koşa koşa evlendin mi, üniversiteye evlenmeye gelmiş yaftasını yiyordun. İdeallerimiz vardı hiç koca düşünmüyorduk. Şimdi devir değişmiş demek ki.. umarım bir an önce okulunu bitirip o sığ ve cahil ortamdan kendini kurtarırsin. yada okulun bitmeden hemen bebeğini de yap geç kalma, çocuğunu da ayni kendileri gibi cahil cuhul paragoz yetistirsinler. Allah yardımcın olsun

Böyle eşler de mi varmış? Mesleğinize göre hemen iş bulup gitseniz, tabi çnce senin okulun bitecek. Ev alma işini aceleye getirmeseNiz daha iyi olur

Ya o değilde ben 300 TL kiraya şok oldum. Neresi orası öyle :) ?

Valla eşine helal olsun.
Ayakta alkışlanır böylesi adam.
İnşallah bozulmaz maşallah diyelim.
Senin arkanda eşin bak ne güzel seni koruyor kolluyor ailesine karşı.
Sen bu çizgide devam et canım.
Başka bir yere taşınma fikride süper hemen kaçın ordan.

Fazla yuz goz olmussunuz kayınvaldrnızle kı gıtmeyınce sorun edebılıyor. Kayınvalıdrn uzakta da otursa bı set koymalısın kotu davranmak degıl kastım uzaktan sevmek iyu gelecektir size kacin ordan ve takmayin kimseyi

Benim anlamadığım siz kendiniz kirada oturuyorsunuz, başkalarına ev alması için yardım ediyorsunuz, ilginç.

Çok şanslısın eşin senin arkanda ve haklısında bu yüzden onları takma kafana
Bak bu devirde o kadar çok karaktersiz ve eşinin arkasında olmayan erkek var ki hiç ağlama

Allaha şükürler olsun ki eşin yanında ne güzel. Başka şehirde daha huzurlu olacaksınız kesinlikle. Sınır bozucu tuhaf kişilikler var her yerde. Onlardan uzak olmak ruhumuza o kadar iyi geliyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…