Yeniden umutla tüp bebek deneyecekler..Bu başlık bize şans getirsin:)

aysunayy

Can kızım
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
14.831
16.267
41
Herkese merhaba kizlar 4.tup bebegim negatifle sonuclandi..Ama benim gibi pes etmeyecek arkadaslar ya da yeni başlayanlar gelin bu başlık altında toplanalım birbirimize destek olalım fikir alışverişinde bulunalım hikayelerimizi gelişmeleriimizi paylaşalım ne dersiniz :KK36:

1 deneme Ankara Gurgan klinik negatif
2 deneme İstanbul Sisli memorial pozitif..1 kizim var
3.deneme dondurulmuş sisli kimyasal
4.deneme ankara bahceci negatif
5.deneme icin hazırlık içindeyim

Ankara memorial ile cumartesi on görüşmeye gideceğim sizler nerelerde ne yaptınız

Benim için demeyebileceğim yek yer Diyarbakır memorial .Birde burda şansımı deneyim diyorum

Biz memorialdeki doktorla görüştük ama 2-3 dk fırsat olmadı .Çok aşırı yoğundu açıkçası pek ilgilenmedi .Bu durum beni biraz rahatsız etti ama bilemedim .Alanında çok iyi bir doktormuş o yüzden hastası çok .Hatta Bülent tıraş da bu doktoru öneriyormuş .Başka bir tüp bebek doktoru daha var hastanede ama bilemedim birde onunla mı ön görüşme yapsam diye

Biz memorialdeki doktorla görüştük ama 2-3 dk fırsat olmadı .Çok aşırı yoğundu açıkçası pek ilgilenmedi .Bu durum beni biraz rahatsız etti ama bilemedim .Alanında çok iyi bir doktormuş o yüzden hastası çok .Hatta Bülent tıraş da bu doktoru öneriyormuş .Başka bir tüp bebek doktoru daha var hastanede ama bilemedim birde onunla mı ön görüşme yapsam diye
Tam olarak nereye karar verdin kararsız bacim 🤗

Canım aygül hoca çok sicak kanlı onu çok seçeceğine eminim. Orda tüp denemedim ama bi çok kez muayene oldum. Sana iyi gelir de poztif haberini alırız insaallahh
Insallah canim...
İnstagramdan takip ediyorum telefonda da sordum bende amh dusuk yas 38 dedim zaten çoğu hastamiz da oyle içiniz rahat olsun dedi..
Ve tun turkiyede labratuvar şartlarının yöntemlerinin aynıdır dedi icim rahatladı biraz.

Yap canim öncelikle yakin olanda daha rahat olursun..bak mesela bahcecide genelde aynı prosedür uygulanıyor memorial de öyledir bence

Screenshot_20201103-212519_Instagram.jpg

Kizlar memorialde farkli yontem uygulandığı kesin lazer yöntemi diyor...
Sperm ve tyumurtaya detox diyor falan değişik geldi :KK70:

Yap canim öncelikle yakin olanda daha rahat olursun..bak mesela bahcecide genelde aynı prosedür uygulanıyor memorial de öyledir bence
Bir deneyim canım .Gerçekten evine yakın olunca daha rahat oluyor insan .Aralık veya ocakta başlamayı düşünüyorum .Doktor nasıl karar verirse artık .İnşallah bu sefer 5.güne embriyolarım gider

X