Yoruldum yardımmmm

ya mesele koca meselesi değil, kaynanana ve diğer aile bireylerine karşı aferin kazanmak işte, senin bi adım önüne geçmiş aklınca, iyi niyetli olsa ben de pasta yapcam beraber kutlayalım oturalım siz inince der

Sizde onun eşinin doğum gününde yapın pasta götürün
Eltinizede aaa kaynım "lalala28 beni düşünmemiş"" demesin diye yaptım deyin

Ortalığı yıkar bence benim kocamı düşünmek sana mı kaldı diye....

İşte kızdığım konu bu benim eger iyi niyet Olsaydı bana sen boşa para verme birlikte yapalım diyebilirdi sadece bunlar değil ama bu bi patlama noktasıydı benim için

Eşim bile şaşırdı ne alaka yani diye bugüne kadar hiç yapmadığı bişey herkes söylerdi inanmadım ama altlı üstlü oturmak tam bir ızdırap gercekten

Zaten sen kötü olmuşsun o ise gerçekten düşünceli. ne güzel kadın dusunup pasta yapmış, ben olsam mutlu olurdum.

Eşim bile şaşırdı ne alaka yani diye bugüne kadar hiç yapmadığı bişey herkes söylerdi inanmadım ama altlı üstlü oturmak tam bir ızdırap gercekten
Bağdat olsun huzurlu olsun derdi ninem..
Gereksiz şeyler bunlar yaa
Ama sizde tepkinizi koymuşsunuz birdaha yapmaz umarım

Valla ben de sinir olurdum karısı dururken ona mı kalmış pasta yapmak sana sormadan bide..ben kocama da yedirmezdim ne münasebet yani

Düşünmüş yapmış ben mutlu olurdum diyorsunuz benimde haberim olsaydı emin olun bende derdim ki düşünmüş saolsun yardımcı olmuş eline sağlık derdim ama bu düpedüz arkadan iş çevirmek

Ben size hak verdim.tavrınızı koyun
Ailem uzakta kimseye anlatamıyorum derdimi sürekli böyle seyler olunca üst üste gelince insan ne yapacagını şaşırıyor eşimi de sıkmak istemiyorum sürekli bu tür konularla sonuçta ailesi abisinin karısı onların arası bozulsa eşim mutsuz olur doğal olarakta ben mutsuz olurum ama bazen susarak yanlış mı yapıyorum diyorum

Ben olsam onun pastasini alir eve gotururdum, fazla oldu bu pasta ziyan olmasin derdim. Once tadina bakardim of cok guzel yapmissin derdim bi overdim. Pastaya bayilirim derdim ki oyle cidden. Cogunu alirdim bi guzel yerdim yaninda colayla. Esime yaptigimin da cogunu yerdim. Oh mis gibi pastalara bogulurdum be.

Espri olarak pasta yapacam dedim diye pastaları yarıştırmak içinmi yapt in deseydin.sinir oluyorum böyle tiplere ya

İşte kavga etmek hayatınızın hatası olur.Eltiyle küsülmez kavga edilmez ancak böyle ali cengiz oyunlarına hazırlıklı olun.

Senin eşinse onunda kaynı kardeşi sayılır düşünmüş belki hediye niyetine yapmış görende ne yapmış sanar altı üstü bi pasta fazla triplisin inmeseydiniz o zaman assagı.. planınızda assa ınmek varmış inmişsiniz planda olmayan tek sey bi pasta onuda amma abartmışsınız..

Haklısınız diyordum ki son cümlenize kadar

Eşin olması üçüncü kişilerin onunla ilgili her şeyi size sorup sizden icazet almasını gerektirmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…