Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Ya cevabini veremiyorsunya o insani icten içe bitiriyor gecen eşime demiski benim oğlanı evine kabul etmedi oglu grip olmusty ne oldu beimkinede bulaştı
allah yar yardımcın olsun , inşallah sana çok zararı olmadan kv nin her dediğini umursamaktan her gününü onun bitmeyen laflarına maruz kalmaktan kurtulursun , ve en kısa sürede olur inşallah , benim kız kardeşim de aile apartmanın da üstte kv si var 10 senesini aldı kv nin dünyanın odağı olmadığını her lafını takmaması gerekip cevap verebilmesi :KK43:

Bende bazen karıştırıyorum abla 😂😂😂
kız bir de ilk başta sen olduğunu bilmiyorum ya diyorum ki ne güzel eskiden takımdakilerin tanıdıkları herhalde ne uyumlu kız bu hemen hepimizle kaynaşmış ne tatlı , sıcak kanlı adı bile sevimli diye içimden geçiriyorum :KK70::KK70::KK70:

Evet her defasında bunu yapiyor icime kurt düsürüyor düşünüyorum sonra kendi kendime ben evde degilken eve gelmezse basina bisey gelirse beni sorumlu tutarlar diye esime soyluyorum bak bana bunu diyor diye umursama takma ben takmiyorum senindeumrunda olmasin diyor kalacaksan kal kalmayacaksan kalma diyor annen gilde
kv nin tuzağına düşme gülüm , ne kadar kötülük ediyor farkın da değil eşler arası fitne, nifak sokuyor resmen çok günah yaaa nasıl verecek hesabını bilmem

X