Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selamlar
Azıcık hamur yogurayim dedim boynum koptu sanki 😭
Yarın küçüğün yaş günü. İşten izinde alamadım. Pasta börek önemli değilde evi halledebilsrydim 😔
Bugün menüm sabah yok filtre kahve
Öğlen domates çorbası ve et sote onu çıkardım çok rahatsızlık verdi
3 gibi eve geldim izin alıp. 1 TK çikolata 1 dlm ekmek 5 badem yedim
Akşam 6 gibi ton balıklı salata yaptım
8 gibi büyük bardak kefir içtim
Su gene yok
6924 adım atmissim
Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan fesang fesang
Geçmiş olsun miden bir şeyden dolayı sıkıntılı bu kadar uzun sürmemeliydi. Afiyet olsun akşamı güzel geçirmişsin.

Yürüyüş sonrasi 2 top dondurma yedim 😂

Eklentiler

• Screenshot_20230605_230831_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230605_230831_Samsung Health.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 14
Afiyet olsun canım. Güzel menü. Kilo aldırmaz ama kilo verdireceğinden şüpheliyim. Bir tabak makarna olunca bir şey diyemiyorum. Şimdilik beni etiketleyebilirsin. Diğer arkadaşlarının da okuyunca yorum yapacağini biliyorum.
Aslında bugün çocuklar evdeydi sağlıklı biseyler hazirlamaya zamanim yoktu yarın daha iyi olacak inşallah

CAnımm bu hibiskusu işe yaradımı
Hic takma bende bigünde 400 almışım halledersin 2güne
Bilemedim, fena değil gibi. Düzenli kullanımda belki daha çok etki ediyordur. Ben en çok sirke, tarçın, sıcak su karışımından memnun kaldım. Fazla kaçırdığımda hem sabah aç karnına hem de gece yatarken iciyodum. Karnımın şişliği hemen iniyordu. Bu hafta sirkeli suya devam edecem, arada belki yaparim kirmizi su. Tadı güzeldi çünkü ☺️

Sevgili arkadaşlar H.....b üç yıl önce aldığım telefonum kötü niyetli insanlar tarafından ime numarası klonlanmış. Bana aşağıda mesaj geldi. İletişime gectim . Telefonumu kargo ile göndereceğim pazartesi gerekli işlemler yapılacak. Bu süre zarfında iletişimimizi PC ile yapacağım. Anlık olmasa da arada bir size ulaşmaya çalışacağım bilginiz olsun.
Eki Görüntüle 3256611
Elhan bu mesaj oğlumun telefonuna geldi.biz bir numarayı aradık. onlar bazı tuşlara bastırdı.iki numara çıktı.birini klonlamislar diğerini söylediğimiz de kanıtlamış olduk.sizin telinize bir şey olmayacak dediler.kurtardik.bir yere göndermene gerek yok ki

Evet kızlar işteyim şu an bugünkü menuumu yazayım🩵
Gece 1 elma 1 muz
Saat 11 .00
3 domates bir parça ekmek
Saat 17.00
Biber buğulama gibi bir şey yapmış annem ondan yedim biraz 2 dilim de ekmek yemisimdir
Biraz önce saat 00.00 2 elma
Su yarım lt :KK43: bi artiramadjm gitti
Spor 4 buçuk km 320 puan

Eklentiler

• Screenshot_20230606_001931_Pedometer.jpg
    Screenshot_20230606_001931_Pedometer.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 16
X