347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

sevgilim mühendislik okudu bu yüzden uzun gitme ihtimali çok yüksek ama bakalım..
sen yine şanslısın cnm, kısa çıkar:KK34:
sınavı da kafana takma hiç çünkü formalite bi sınav, halı deseni çizin optiğe falan diyorlar:KK52:
yerleri belli olucak ztn hemen gidicekler biraz zaman verselerdi çok iyi olucaktı ama işte..:KK55:

nişanlım az önce teslim oldu Gemlik Askeri Veteriner Okulu ve Eğitim Merkezi Komutan'lığına :KK43:( maalesef yanında olamadım:KK43:( akşam arayabilirse eğer sınav hakkında bilgi veririm.

kızlar herkese selamlar haftaya 1 hafta sonra aranızda olcam galiba bende şafak sayıcam inşallah çabuk biter

sevgilim mühendis ve haziranda mezun oldu direk askere gitmek içinde şansını zorladı ve gidiyor ama 12 ayda gidebilir komutana kısa gitmek isteidğini sınav kağıdını alırken belirtmiş ama elektrk mühendisi açıkları varimiş arkdaşları hep 12 ay yaptı o yüzden üzülüyorum 12 ay gelse diye kednimi alıştırıyorum rabbim yüzüme gülsün

sizlerde zaman su gibi akıp geçsin die dua edicem kazasız belasız atlatalım yiyelim şafakları

kızlar herkese selamlar haftaya 1 hafta sonra aranızda olcam galiba bende şafak sayıcam inşallah çabuk biter

sevgilim mühendis ve haziranda mezun oldu direk askere gitmek içinde şansını zorladı ve gidiyor ama 12 ayda gidebilir komutana kısa gitmek isteidğini sınav kağıdını alırken belirtmiş ama elektrk mühendisi açıkları varimiş arkdaşları hep 12 ay yaptı o yüzden üzülüyorum 12 ay gelse diye kednimi alıştırıyorum rabbim yüzüme gülsün

sizlerde zaman su gibi akıp geçsin die dua edicem kazasız belasız atlatalım yiyelim şafakları

al benden de o kadar..
ha gitti ha gidiyo durumundan çok kısa mı uzun mu sorusu yiyo bitiriyo beni..:KK5:

Kızlar benim sevgilim sınava girdi bugün. saatlerce sırada bekledi aç, uykusuz. Sorulara pek bakmadan çıkmış tekrar. Duyduğuma göre o sınavı da pek ciddiye almıyorlarmış. Kişi işlerine yarar mı diye bakıyorlarmış. Formaliteymiş yani. İşimiz zor. Ben bir başıma kaldım şimdi. iş yüzünden 3 gün önceden uğurlayacağım. Sınava gidince bile içim parçalandı.Ne yapacağım bilmiyorum

selam kizlar,benim esim 345.donem askeri,evet sinav formaliteymis.kimin nereye gidecegi sinavdan once belli oluyomus ve listeler birliklere daha onceden veriliomus.bu arada benim esim bilgisayar muhendisi kisa donem cikti.insallah allahim gonlunuze gore verir kizlar.

Son düzenleme:
sanırsam bugünden itibaren asker bir sevgilim oluyor sevgilim gece tuzlaya gitti 6 30 da konuştum o saaten beri ulaşamıyorum telefonu kapalı sıradaydı en son 500 kişi vardı önünde herkes sahurda gelmiş anladığım kadarıyla iyikide sahurdan sonra hemen yola çıkın dedim ve ailesiyle gitmicekti şişliden tuzlaya kendisi gidicekti iyikdie razı ettim gitmesine

şimdi bugün bana çok koycak şu telefonu kapalı olması bile yetti sanırsam meraklardayım

al benden de o kadar..
ha gitti ha gidiyo durumundan çok kısa mı uzun mu sorusu yiyo bitiriyo beni..:KK5:

umarım kısa olur bizim olur

artık buralarda gün gün şafak saycaz kızlar nasıl bir duygu olduğunu daha iyi anlıyorum artıkkkk

Son düzenleme:
gönderdik bakalım aşk'ı
sabah gitti sınava :KK14: artık kaçta gelir bilemem ama erken gelmesi umuyorum.
en fazla yoğunluk büyük şehirlerde ve ilk gün oluyormuş

ben daha şafak sayma psikolojisine giremedim.
gidince anlarım sanırım bu durumu

gönderdik bakalım aşk'ı
sabah gitti sınava :KK14: artık kaçta gelir bilemem ama erken gelmesi umuyorum.
en fazla yoğunluk büyük şehirlerde ve ilk gün oluyormuş

canım sevgiline ulaşabiliyormusun ben ulaşamadım en son 6:30 da konuştuk ben dün kötüydümde bugün biraz daha iyi hissediyorum kendimi

canım sevgiline ulaşabiliyormusun ben ulaşamadım en son 6:30 da konuştuk ben dün kötüydümde bugün biraz daha iyi hissediyorum kendimi

yok canım telefonu evde bıraktı ama bugün dünkü kadar yoğunluk olacağını sanmıyorum
tabi bir de sınava girdiği yerle alakalı. tuzla da mı giriyor

yok canım telefonu evde bıraktı ama bugün dünkü kadar yoğunluk olacağını sanmıyorum
tabi bir de sınava girdiği yerle alakalı. tuzla da mı giriyor

evet canım 6 gibi ordaymış 400 500 kişi önündeydi ki iyikdie ailesi bıraktı kendisi gidicekti 10 da 11 de giderim demişti iyikide sahurdan sonra gidin dedim azcık kendine dikkat etsin herşeyi kendi yapmayan çalışıyor benimki

senin askerin nerede giricek

evet canım 6 gibi ordaymış 400 500 kişi önündeydi ki iyikdie ailesi bıraktı kendisi gidicekti 10 da 11 de giderim demişti iyikide sahurdan sonra gidin dedim azcık kendine dikkat etsin herşeyi kendi yapmayan çalışıyor benimki

senin askerin nerede giricek

tuzlada yoğunluk varmış sanırım netten okumuştum. istanbuldakilerin çoğunu tuzla ya vermişler e nüfus fazla olunca yoğunluk oluyor haliyle.
benimki balıkesir de giricek. sabah 7.30 da gitti bakalım öğlen gelir diye tahmin ediyorum

tuzlada yoğunluk varmış sanırım netten okumuştum. istanbuldakilerin çoğunu tuzla ya vermişler e nüfus fazla olunca yoğunluk oluyor haliyle.
benimki balıkesir de giricek. sabah 7.30 da gitti bakalım öğlen gelir diye tahmin ediyorum

evet malesef büyük şehir olunca böyle oluyor inşallah işi çabuk biter ve akşam rahatça görüşebiliriz diyorum

balıkesirde rahatça halleder işlerini senin askerin

askerdeykende zaman çok çabuk geçer inşallah canım

evet malesef büyük şehir olunca böyle oluyor inşallah işi çabuk biter ve akşam rahatça görüşebiliriz diyorum

balıkesirde rahatça halleder işlerini senin askerin

askerdeykende zaman çok çabuk geçer inşallah canım

akşama kadar bitmiş olur tuzla da işlemler heralde
askerdeyken zaman nasıl geçer bilmiyorum ama neyse ki kendimi oyalayacak şeyler var
ilk zaman zor gelir sonra rayına oturur şafak sayarız :KK14:

Kızlaaaar bende geldim. Bizimki de bu sabah gitti. Dün 07:00'de orda olan arkadaşı taaa akşam açtı telefonunuda öyle konuştular. Bende bizimkine eski bir telefon götür bb'le gitme dedim de sabah eski telefon bulduk ona taktı hattını öyle gitti. Şimdi ofisteyim arıyorum kapalı. Bizim ki geç gitti bu arada, artık gece mi gelir bilmiyorum bende ofiste mesaiye kalacağım bugün artık hiç geçmez bana.:18: Aradım kapalı çıkınca sanki bugünden teslim gibi geldi, içim çok fena...:KK5:

A bu arada bizimkisi İzmir Narlıdere İstihkam da girecek. Bende orada okumuştum. Dersteyken askerler geçerdi her sabah eğitimleri olurdu. Mavi cafe, mavi market fln vardı herşey çok ucuzdu. En güzel okul yıllarımı orada geçirmiştim. Şimdi aşkım orada sınava giriyor. Allahım hepimiz için hayırlısını versin inş.

Kızlaaaar bende geldim. Bizimki de bu sabah gitti. Dün 07:00'de orda olan arkadaşı taaa akşam açtı telefonunuda öyle konuştular. Bende bizimkine eski bir telefon götür bb'le gitme dedim de sabah eski telefon bulduk ona taktı hattını öyle gitti. Şimdi ofisteyim arıyorum kapalı. Bizim ki geç gitti bu arada, artık gece mi gelir bilmiyorum bende ofiste mesaiye kalacağım bugün artık hiç geçmez bana.:18: Aradım kapalı çıkınca sanki bugünden teslim gibi geldi, içim çok fena...:KK5:

telefonları kontrol ediyorlarmış ben o yüzden telefon götürme dedim yok yere

X