5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Tabiki yazarim hatta hergün bile yazarim :) ben hergün tartilanlardanim diyette.
Cayimi balla iciyorum yoksa icemem cay. Birde bilmiyorum bu diyete aykiri belki ama yagsiz yogurt mutlaka yiyorum protein acisindan kaslarim gitmesin diye hem yogurtta kilo verdiriyor. Bira mayasinada bir bakayim özel yutmak icinmi bu maya ve hangi gün kullanmami tavsiye edersin serbest günlerdemi ?

Canım arkadaşım, uzmanlar hergün tartılmamak gerekiyor diyorlar. Motivasyonu bozuyormuş. CADIARZUYine önerilerini çok önemsediğim ENDER SARAÇ balın sıcak suyla kullanılması, ısıtılması vs. durumlarda toksin oluşturduğunu, özelliğini kaybettiğini söylemişti. tabiiki karar senin ben bilmişlik yapmak istemedimkaydirigubbakcemile3 yalnızca okuduklarımı ve öğrendiklerimi paylaşmak istedim.. Yoğurt ve ayran benimde vazgeçilmezlerim... ama bu diyetin özelliği tüm gün yalnızca aynı gıdayı almak. böylece bu gıdaları yetirince alan sistem fazlasını atıyor ve gereken enerjiyi yağlardan karşılığıyor.
zaten haftada 2 gün protein günü (3. ve 5. gün) bugünlerde yağsız yoğurt kullanabiliriz.. EEE 2 günde serbet gün ben bu günlerde de protein ağırlıklı, az karbonhidratlı gıdalarla beslenmeye çalışıyorum. Kaslarımız için haftada 4 gün protein alıyoruz ve buda yeterli oluyor...buyrunnnnnnnnn Evet canım bira mayasanı su ile yutuyoruz. günü hiç fark etmez. ben unutmamak için sistemli ve düzenli olması açısından hep PAZAR günleri kullanıyorum....hihoyyyt

Berrudemir 85
Belitim 70
moonshine76 64
proton 64
sangs 54
saziye 78
yagmur 84
ohcanimadeysin 63
incilideniz 89
b_sekerleme 68
asi_peri 62

yanlışım varsa düzeltin olumunekankayizsmile

a.s. Sude -Naz arkadaşımızın bir talebi var. diyor ki; "ne güzel ya birlikte başlayacağız bu diyete beni listenin en başına yazar mısınız motive olurum böylece."
demişti. Önemli olan hepimizin motivasyonu. bu tür talebleri olan yani motivasyon isteyen arkadaşlarımızı da kırmayız değil mi???? zemuszem

Yalnızca DİYET değil MOTİVASYON'da önemli. HER TÜRLÜ DESTEĞE VARIZ DİMİ KIZLAR.....turkbayragi

tabiki hayatım ne demek görmemişimdir kaç kilo arkadaş yada benim yaptığım listedeki isimlerden hangisi opuyorumnanaktan

tesekkürler incilideniz cok aciklayici oldu özellikle vücudun verdigi tepki, bu diyetin mantiginida anlamis oldum vücudu BIKTIRMAK sempatiksalakcinni
bal dedim ama aslinda agaven diye bir agacin bali benim kullandigim diyet icin uygunmus, cok azda olsa katmam gerekiyor yoksa cayi icemiyorum hele yesil cay vs. hic cekilmiyor.

Pazartesi baslamak en ideali aslinda ama bekleyecek vaktim yok (sabirsiz) Cumartesi arkadastayim pazarda akrabamizin kinasi var bakalim napicam.

Listede güzel olmus ellerine saglik, herkeze basarilar ...........

tabi olur herkes takib edip yazsa arkadaşlar düzenleme yapıyım

sude_naz20 (kilo belirtirse yada ben görmediysem gören arkdşlar) Berrudemir 85
Belitim 70moonshine76 64
proton 64
sangs 54saziye 78
yagmur 84
ohcanimadeysin 63incilideniz 89
b_sekerleme 68
asi_peri 62

Arkdaşlar diyete ne zaman başladğınızı ve kilo verdiyseniz eski ve şuanki kilonuzu belirtirseniz sevinirim iyi diyetler hepcinize

sude_naz20 70
Berrudemir 85
moonshine76 64 Başlama tarihi: 24 Mart
proton 64
sangs 55
saziye 78
yagmur 65.8
ohcanimadeysin 63
incilideniz 89
b_sekerleme 68
asi_peri 62
den_iss 55
Belitim 70
ozlmm91 55
niltt 57
serafita 61.8
nurasoy 70,
minevro 67
zorlusevda 56
dramer 70
yoyo 66
mjoyy (kilonu göremedim hayadm)
asl 78
proton 63.5
kubrabarboros_canbey 54
mkayra 76
nazalyam 60
cesurveguzel 80

Son düzenleme:
slm kızlarrr ben pazartesıyı bekleyemıcem yarın baslıyorum kesın
regl donemımdı gecen hafta oh regl donemnde kılo almam dedım dedım yedım cıkolataları dondurmaları ay sabah bı tartıldımkı 55 kıloyummmm delikafadulden 50 olmam grek kızlar ben yarın baslıyorum sıze haber verırımmm

sude_naz20 (kilo belirtirse yada ben görmediysem gören arkdşlar) Berrudemir 85
Belitim 70
moonshine76 64
proton 64
sangs 54
saziye 78
yagmur 84
ohcanimadeysin 63
incilideniz 89
b_sekerleme 68
asi_peri 62

a.s.tatlım sude naz kilosunu pazartesi bildirecek. bende pazartesi başlangıç kilomu tekrar bildireceğim. bakalım pazartesine kadar kilo mu alacağım, yoksa verecekmiyim? doğrusu bilemiyorum. çünkü hafta sonları benim kilo alma günlerim yani kabusum....:sinifsinif:

ya ben sanırım bu diyeti yapabilirim. aslında vermem gereken bir 5 kilo var. En azından 1 hafta motive olup sonra da dengeli beslenirsen verdiklerimi almam diye düşünüyorum.

Yarın sabah tartılıp kilomu bildireyim de pazartesi trenini kaçırmayayım :)

a.s. Sevgili Berru isim listesi ve kilo takibi işini sen üstlenip, yapabilirmisin?

tabikii büyük bir zevkle ve heveslee pazar günü sabahtan itibaren bütün bu diyeti yapacak arkadaslar o günkü kiloları boyları ve ulaşmak istedikleri kiloları yazsınlar pazar akşamı 12den önce listemizi hazırlarız ve başlarız diyeti yapacak arkadaslar unutmayın amaa şimdiden değil çünkü sayfalar çok çabuk ilerliyor.. PAZAR GÜNÜ SSABAHTAN ıTıBAREN GECE 12 YE KADAR BıLGıLERıNıZı VERıRSENıNZ ÇOK SEVıNıRıZZZhihoyyyta.s.

Ah yavrum kıyamam sana tamam düzelttim üzülme bak bize ben snn kadar olsam yeter mesala beraber başlıcaz inş haydi tempo kızlar :KK70: en çok zayıflayıp motivasyon verenede hediye alalım mıııııı eğlenceli olsun birazda çekişmeli hihoyyyt

B_SEKERLEME ARKADASIM ŞıMDıDEN LıSTELERLE DOLMASIN BENCE SAYFA girecek olan arkadaslar pazar günü bildirsinn sen bu sorumluluğu al o halde:) sana kolay lık olur çünkü sürekli birileri ekleniyor böyle çok zorlanırsınnn sen bilirsin yinede

X