Bal-rekotu-Tarn mucizesi

iki yıl önce şubat ayında başladım bu karışımı yemeye ,o zaman pek kimse bilmezdi,bende burda bazı arkadaşlardan öğrenmiştim ,klomen kullanmaya başlamadan önceki ay, adetten sonraki 15 gün kullandım ,doğru düzgün büyümeyen yumurtalarım mucize karışımdan sonra 18 mm 20 mm e kadar çıkmıştı,yani gerçekten mucize tavsiye ediyorum çevremdeki herkese..

kızlar nasılsınız döndüm bende sonunda nasıl gidiyo henüz hamiş çıkmamış aramızdan galiba ama çıkacak ben inanıyorum

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız döndüm bende sonunda nasıl gidiyo henüz hamiş çıkmamış aramızdan galiba ama çıkacak ben inanıyorum

yok canım hamiş değilim bugün adetimin 2. günü..herşeyde bi hayır vardır diyorum..bugün diş tedavisine başladımm..5 hafta sürecek ondan bu ay korunacamm..dr öyle dedii..artık vuslat eylüleeee

merhaba kizlar.ben bu topige yani araniza yeni katiliyorum.ilk tüp bebek denemem pozitifti ancak bebegim gelismedigi için kürtaj oldum.bugün ise tam 1 ay oldu ve regli oldum.yarin ikinci günüm.bu küre baslicam.12 gün kullancam.ama esim 18 temmuzda yurt disina çikiyo.yani iliskide bulunmam gereken günlerde burda olmicak.yinede yapsam ben bu kürü bi yan etkisi olmaz degilmi.fikri olan varsa yazsin nolur...

bende geçen ay bu kürü yaptım 2.günü başladım 12 gün yedim ama malesef bugün regli oldum
ama yarın tekrar başlıycam

demekki zamanı değilmiş

merhaba kizlar.ben bu topige yani araniza yeni katiliyorum.ilk tüp bebek denemem pozitifti ancak bebegim gelismedigi için kürtaj oldum.bugün ise tam 1 ay oldu ve regli oldum.yarin ikinci günüm.bu küre baslicam.12 gün kullancam.ama esim 18 temmuzda yurt disina çikiyo.yani iliskide bulunmam gereken günlerde burda olmicak.yinede yapsam ben bu kürü bi yan etkisi olmaz degilmi.fikri olan varsa yazsin nolur...

canım çok geçmiş olsun..inşallah en kısa zamanda bebişin olur...kürü yap bence bizararı yok..bide ne zaman hamiş kalacağın belli olmaz yumurtlama durumuna bağlı...adetinden 2 gün önce hamiş kalanlar var...bendede sebebsiz infertilite var..yaww çok sinir bi durum sebebimiz bile belli değil..ben bu ay korunacağım ama kürü yapmaya devam ediyorum..yumurtalıklar düzenli çalışsın diye..kürü yaptığım zaman çok düzenli adet oluyorum ve ağrım olmuyo adette...

sen ne sekilde kullaniyosun canim.ben küçük bir kase balin içne iki çay kasigi çörekotu (ögütülmüs) 2 çay kasigida tarcin koydum hazirladim.sabah baslicam...adetim düzenliydi gerçi ama yinede denemekte fayda var..

angel zararı olmaz canımmm

pelincim hayırlısı olsun bitanem ya ne diyelimm

benim adetler çok düzensiz ya ovulasyon testini pozitif gördüğüm günden itibaren dün adet olmam gerekiyodu acaba testmi yanıldı yumurtlamadımmı ki hala yaaa yoksa offff offf hamiş gibi de hissetmiyorum sanırım benim adet yine bildiğini okuyacakkk

sen ne sekilde kullaniyosun canim.ben küçük bir kase balin içne iki çay kasigi çörekotu (ögütülmüs) 2 çay kasigida tarcin koydum hazirladim.sabah baslicam...adetim düzenliydi gerçi ama yinede denemekte fayda var..
canım ben artık alıştım ondan göz kararı yapıyorum..ilk başlarda 2 çorba kaşığı bala 1 tatlı kaşığı ç.otu 1 tatlı kaşığı tarçın koyuyodum ama çok koyu geldi bana bal oranını arttırdım o yüzden...hadi kolay gelsinn..hemencecik bebişlerimiz olsunn :CüvCüv: zemuszemus
angel zararı olmaz canımmm

pelincim hayırlısı olsun bitanem ya ne diyelimm

benim adetler çok düzensiz ya ovulasyon testini pozitif gördüğüm günden itibaren dün adet olmam gerekiyodu acaba testmi yanıldı yumurtlamadımmı ki hala yaaa yoksa offff offf hamiş gibi de hissetmiyorum sanırım benim adet yine bildiğini okuyacakkk

canım bende herşeyde bi hayır vardır diyorumm benneyaptımki yaww es kaza hamiş kalsaydım bu diş benim canıma okurdu 9 ayda..bide acayip pimpirikliyiz kocada bende :sm_confused: hayatta tedavide olamazdım korkudann...
ceylancığım ovulasyonda pozitifi gördüysen yumurtlamışsındır canımm..ya adetin bikaçgün içinde olur yadaaa :CüvCüv: :emir_bebek: yarında adet olmazsan bi test yapsanaa bak merak ettim şimdiii :1rolleyes:

valla pelincim hiçç test yapıp moralimi bozmak istemiyorum belirti filan yok çünkü biraz daha beklerim herhalde ben bu sefer

demekki göz karari olsada oluyor.acaba buzdolabindami saklasam.havalar çok sicak ya.bu sabah iki çay kasigi ile basladim.

demekki göz karari olsada oluyor.acaba buzdolabindami saklasam.havalar çok sicak ya.bu sabah iki çay kasigi ile basladim.

ben dün başladım buzdolabına koydum ama biraz donmuşş yinede serin serin iyi oldu üstünede 1 bardak suu ohhhh yumoşlarım kocaman olup çatır çatır çatlasınlarrr cokacimcoook cokacimcoook

valla pelincim hiç merak etmiyorum bu sefer yine negatifi görürüm biliyorum
kaç aydır test yapıyorum 2 3 gün sonra adet oluyorum yine öyle olur kesin bu sefer yapmayacam testlerime de yazık valla yaaa

peki canim bu kür yumoslari büyütüyo.çatliyomu peki.çatlamadigi zaman kist oluyo çünkü yumoslar...

X