Bal-rekotu-Tarn mucizesi

selam kızlaarrrr.bende geçen ay içeyim bu karışımdan dedim sadece hamilelik için değil halsizliğede çok iyi geliyomuş....
enerjim artsın diye aldım bal çörekotu tarçın birde bi şampuan...ertesi gün başlicaktım bi geldim herşey poşette bi bal kavonozu gitmiş....anlicanız iş yerimde bir ayı var :)
neyse üşendim bidaha çıkmaya 3.gün oldu başlanmaz artık dedim malesef bu aya bıraktım...öğlen gidip balımı aldım birde çörekotunun çekilmişini buldum onuda aldım.
ayın 12 sinde hasta olucam 13 ünde başlarım artık...balıda asla burdsa bırakmam hıh...

dilacım kıyamam ben sana yaaa hadi bakalım belki de adet olmazsın belli mi olur olursan da yeni ay hayırlı olur inşallah senin için

canım genelde iki kür birlikte tavsşye edilmiyor diye biliyorum ama kullanan arkadaşlar varsa yazacaklardır tatlım

tamam kizlar basladim bugün 2.günümdü hayirlisi artik diyorum.bu arada adaçayi yaginida yaptim.

selam kızlaarrrr.bende geçen ay içeyim bu karışımdan dedim sadece hamilelik için değil halsizliğede çok iyi geliyomuş....
enerjim artsın diye aldım bal çörekotu tarçın birde bi şampuan...ertesi gün başlicaktım bi geldim herşey poşette bi bal kavonozu gitmiş....anlicanız iş yerimde bir ayı var :)
neyse üşendim bidaha çıkmaya 3.gün oldu başlanmaz artık dedim malesef bu aya bıraktım...öğlen gidip balımı aldım birde çörekotunun çekilmişini buldum onuda aldım.
ayın 12 sinde hasta olucam 13 ünde başlarım artık...balıda asla burdsa bırakmam hıh...
canım yaa balını çaldılar demekkk..ayol ne garip insanlar varr..bide canım illa 2. 3. gün başlıcan diye bi kaide yok ..ben bazen unutup 5. gün başladığım bile oldu..yine işe yaradı yumurtam çatladı yanii..
arkadaşlar bu kürü incir kürü ile kullansak zararlı olur mu
ayol ikisiyle ne uğraşcan..bebiş yapcaz diye ne kadar kilo aldırıcı şey varsa kullanıp kilo alacaz sonrada kocaları elden kaçırcaz wallaa.. :1shok: ayyy allah göstermesin :1ninca: bencede ikisini birarada yapma a.s.
tamam kizlar basladim bugün 2.günümdü hayirlisi artik diyorum.bu arada adaçayi yaginida yaptim.

ohhh afiyet bal şeker olsunnn cokacimcoook güzel haberler verelim birbirimize inşaallahhhh

kaydirigubbakcemile3insallaaah.ama benim koca yurt disina çikiyo.yumurtlama günlerinde burda olmicak ama en azindan bir dahaki ay için hazirlamis olurum yumoslarimi

slm arkadaşlar ben buraya daha önce yazmıştım bal karışımına başladım diye
karışımın 5. günü doktora gitmiştim ve doktorum şaşırdı yumurtalıklarında çok güzel gelişme var dedi
ben klomenle regli oluyorum günde 2 tane alarak ama bu sefer doktorum günde 1 tane sana yeter bu gidişle kendin yumurtlayacağa benziyorsun ne yaptında sen böyle oldu dedi
anladım ki bu karışım gerçekten bi harika....

ooo harika ne kadar güzel canım hadi bakalım karışım işe yaradığına göre sıra bebişte:))

arkadaşlar evet bu kür çok faydalı yumurtlama probleminde hormonda bende çok ilaç kullandım kulomen gonophane hiçbiri fayda etmedi en sonunda bıktım bu karışımı sabahları açkarna bi kaç kaşık hergün yedim o ay hamile kaldım

arkadaşlar kesinlikle bu ay hamilemiyim acaba diye düşünmeyin yumurtlama günü falan saymayın adet günü hesaplamayın bütün bunlar stres yaptırmaktn başka bişiy deyil gebe kalamamakta en önemli engellerden biride stres kesinlikle rahat olmaya çalışacaksın biliyorum nekadar düşünmemeye çalışssanda aklına geliyor ama insan isteyince düşünmemeyide başarıyor

annem kızıyor doğru dedin bak sen onu
rabbim uzun ömürler versin yavruna canımm
darısı bizlere de olsun

dilacım kıyamam ben sana yaaa hadi bakalım belki de adet olmazsın belli mi olur olursan da yeni ay hayırlı olur inşallah senin için

oy canımsın sağol bitanem öyle bişii bu ay mümkün değil kanım düşük diye kan tahlili vermeye gittim oradaki arkadaşımda bana bedava gebelik testi yaptı negatif yani..yarın hastayım artık önümüzdeki aya bakalım hepimiz inşallah tez zamanda anne olucaazzzz...

kızlar bende bu ay kullandım ya karışımı normalde adetlerim düzensiz pkodan dolayı epey gecikir

ama ovulasyon testine göre ayın 8 inde adet olmam gerekiyodu ama olmadımm

acaba test mi yanılttı beni emin olamıyorumm ovulasyon olmadımı acaba

4 gün geciktim sanırımm ovulasyon testine göre

ne dersiniz varmıdır acaba bişiler

yoksa pko nun oyununa mı geliyorum yine??

kızlar bende bu ay kullandım ya karışımı normalde adetlerim düzensiz pkodan dolayı epey gecikir

ama ovulasyon testine göre ayın 8 inde adet olmam gerekiyodu ama olmadımm

acaba test mi yanılttı beni emin olamıyorumm ovulasyon olmadımı acaba

4 gün geciktim sanırımm ovulasyon testine göre

ne dersiniz varmıdır acaba bişiler

yoksa pko nun oyununa mı geliyorum yine??

yaww ceylancığımm 4 gün geçmişş kız bi test yapp..ovulasyon testinden sonra adet 2 gün oynar benim bildiğimm..yaww niye test bozuk olsunn..hamişsindir belkiii..hadiiii

pelincim tet yaptım negatif tatlımmm

bu ay mikroskobu kullanırken hata yaptım galiba ben yaaaaa

bal tarçın büyütmedimi acaba benim yumoları yada büyüdülerde çatlamadılarmı ki??

X