Bal-rekotu-Tarn mucizesi

Evet allaha şükürler olsun yumurtlayabiliyruzz pelinmm.Kızz hadiii hızlann siizn topikte çoğu kişi hamişş kaldı hadi sıra sende artıkkkkkkkdelikafadulden

yok anam yok...bende iş yok walla..hatunlar 8-9 ay uğraşıp tek tek hamiş kaldılar (şükürler olsun) ayol 4 senedir çalış çalış tık yok bendee...ayol yağ var şeker var un var halaaa ortada helva yok anlayacağınnn cokacimcoook delikafadulden

yok anam yok...bende iş yok walla..hatunlar 8-9 ay uğraşıp tek tek hamiş kaldılar (şükürler olsun) ayol 4 senedir çalış çalış tık yok bendee...ayol yağ var şeker var un var halaaa ortada helva yok anlayacağınnn cokacimcoook delikafadulden

Vaktini bekliyorr gelicekkk hayırlı zamanda duaa etmekten başka çaremiz yokkaydirigubbakcemile3

arkadaslar özur:KK43:(bısey sorabılırmıyım...benim arkadasımda hamıle kalamıyo...uc tane bebegi öldu karnında...bu tarcın bal mucızesı ney anlamadım...aydınlatırmısınız:KK43:((((

pelincim ovulasyon mikroskopu kullanıyorum ben onunla takip ediyorum bir haftaya kalmaz çatlarlar herhalde

arkadaslar özur:KK43:(bısey sorabılırmıyım...benim arkadasımda hamıle kalamıyo...uc tane bebegi öldu karnında...bu tarcın bal mucızesı ney anlamadım...aydınlatırmısınız:KK43:((((

canım bu karışım hamiş kalmaya yardım için kullanılıyo..senin arkadaşın hamiş kalmasında bi sorun yok ama gebeliğini devam ettiremiyo sanırım...bence kan pıhtılaşmasına bi baktırsın yada genetik tarama yaptırsın..iyi bi merkeze giderse zaten hemen bu testleri yaparlar..inşallah bebişine başka acı çekmeden kavuşur

pelincim ovulasyon mikroskopu kullanıyorum ben onunla takip ediyorum bir haftaya kalmaz çatlarlar herhalde

hımmmmm bol bol çalış o zaman Şeniz ...amannn sıcaktada insan verimli çalışamıyoki :kedi: ama mecburen sıkacaz dişimizi bol bol çalışıp bebişleri yapacaz inşaallahhh

slm tatlım ovulasyon mikroskobu nedir nerde bulunur nasılkullanılır anlatırmısın cnm bende bu ay bçt deniyorum bugün yumyrtlamam lazım haber bekliyorummm

cnm google dan focus ovulasyon mikroskobu yada babystart ovulasyon mikroskobu yazarak aratırsan detaylı bilgi edinebilirsin

valla öle pelincim ya sıcaklarda çalışmak da zor iş:)

Merhaba arkadaslar, topic okudum bende cok heycanladim bu ay adetin 2.gunu ve dun basladim bu karisimi. yanliz ben olculerini fazla yaptim ve 12 gun boyunca icicem. demek istedigim hergun yapmiyorum, bir kavonoza yaptim..
Bu karisimi yappipta hamile kalan cok arkadasi okudum, ins bizede faydasi olur . Ben adacayi ve civanpercemi bitkiside iciyorm..
baska yeni baslayan arkadas varmi?? yazsin lutfenn

valla kızlar ortalığı velveleye vermeyeyim ama 25 engeç 26 sında olması gerekn adetim ki hiç şaşmaz hala yolu bulup gelmiş değil içerde neler olduğunu çok merak etmekle birlikte acep bçt mucesinin işe yaradığını da düşünmüyor değilim kendiliğinden hamiş kalmaya alışkın olamayan benim nazlı para sever yumoşlarım bu kez halime acıyıpta spremciklere kapıları açtılarmı yok desemde 29 una kadar beklemeyi düşünüyorum geçen ay ki adetim 29 u çünkü her ay 4 gün öne gelir emme belkim sıcaklardan bunalmıştır oncağız da ne bilem bekleyelim görelim bçt nin mucizesimi gerçi oda allahın mucisesi ya şüphe yok

baharcım inşallah bebiştendir canım güzel haberlerini bekliyoruz:))

bçt tabirini de sevdim hani

valla kızlar ortalığı velveleye vermeyeyim ama 25 engeç 26 sında olması gerekn adetim ki hiç şaşmaz hala yolu bulup gelmiş değil içerde neler olduğunu çok merak etmekle birlikte acep bçt mucesinin işe yaradığını da düşünmüyor değilim kendiliğinden hamiş kalmaya alışkın olamayan benim nazlı para sever yumoşlarım bu kez halime acıyıpta spremciklere kapıları açtılarmı yok desemde 29 una kadar beklemeyi düşünüyorum geçen ay ki adetim 29 u çünkü her ay 4 gün öne gelir emme belkim sıcaklardan bunalmıştır oncağız da ne bilem bekleyelim görelim bçt nin mucizesimi gerçi oda allahın mucisesi ya şüphe yok
Canim hadi hayirlisi, ins hamilesinidir, 29 kadAr bekle bakalim, belki adetin gecikmistir.sonra test yaparsin..

bende bu ay bçt denedim bir iki kere unuttum ama bakalım 10 ağustos beklenen adet tarihimmmm ölcem meraktannn

Canim hadi hayirlisi, ins hamilesinidir, 29 kadAr bekle bakalim, belki adetin gecikmistir.sonra test yaparsin..

Canim naptin ? bugun ayin 28? bir belirti varmi??

kızlar beni bunu hemen hemen her ay kullanmaya çalışıyorum buay fazla evde duramadığım için 4-5 ve sadece sabahları kullandım dün adetimin 11. gününde olulasyon testinde çift çizgiyi gördüm üstelik test olmadanda anlardım çünki sağ kasığımda müthiş bi ağrı vardı ayakta duramayacak kadar batıyodu.bence bu karışımla bikaç kez yumurtluyo olabilirim çünki çok erken geldi.bence sizde ihmal etmeden deneyin

canım benimde erken oldu galiba yumtrtlamam anlamadım 9 gn belimde müthiç b ağrı vardı adaçayıda içtim yaında ovulasyon testi de şimdi yapıom silik 9 gün tam belirgin olmasada şimdi ye göre en çok koyuluk o gündeydi
herhalde bizde erken işe yaradı işlh olmuştur bakalım ovulasyon testi yapmaya devam etcem

X