Bal-rekotu-Tarn mucizesi

vallahı kızlar ben bu kuru debedıgım ay hamıle kaldım ve daha yenı hamıle oldugmu ogrendım hemde bende kronıklesmıs ıdrar yolu ıltahabı vardı ve buyuzden adetlerım cok duzensızdı yumurtlama problemı cekıyodum korunmamamıza ragmen 8 aydır hamıle kalamıyodum bu kuru uyugladım vee su anda hamıleyım kım ne derse desın bence ıse yarıyo tabı kısıden kısıye gore degısır orasıda ayrı mesele
tebrikler hamilemişsiniz çok sevindim burda duyunca insan çok seviniyor insan çünkü artık aile gibi olduk rabbim en kısa zamanda bebğinizi kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizlere
:emir_bebek::1hug: peki siz nasıl kullandınız bu karışımı benim içtiğim gibimi adetin 3.günü başlıyorsun 1o gün falan içiyorsun sizde böylemi kullandınız ?

vallahı kızlar ben bu kuru debedıgım ay hamıle kaldım ve daha yenı hamıle oldugmu ogrendım hemde bende kronıklesmıs ıdrar yolu ıltahabı vardı ve buyuzden adetlerım cok duzensızdı yumurtlama problemı cekıyodum korunmamamıza ragmen 8 aydır hamıle kalamıyodum bu kuru uyugladım vee su anda hamıleyım kım ne derse desın bence ıse yarıyo tabı kısıden kısıye gore degısır orasıda ayrı mesele

Arkadaşım tebrikler

bende bukürü kullandım ama kullandığım ay değil sonraki ay hamile kaldım kullanmamıştım hamile kaldığım ay benide tanıyan bilir burda gerçekten işe yarıyor yumutlamama benim az oluyordu 5sendir uğraşıyorduk bize süpriz yaptı bebeğim şuan 9+3 günlük hamileyim
herkese tavsiye edirim bu kürü:emir_bebek::emir_bebek:

Arkadaşım tebrikler

bende bukürü kullandım ama kullandığım ay değil sonraki ay hamile kaldım kullanmamıştım hamile kaldığım ay benide tanıyan bilir burda gerçekten işe yarıyor yumutlamama benim az oluyordu 5sendir uğraşıyorduk bize süpriz yaptı bebeğim şuan 9+3 günlük hamileyim
herkese tavsiye edirim bu kürü:emir_bebek::emir_bebek:

tebrikler canım bende kullanıyorum yumurtam gelişmişdi ama çatlayamadığı için kist oluşdu bakalım önümüzdeki ay ne olacak inşallah bizde bigün sizin gibi hamileyiz deriz rabim isteyen herkese bebek versin canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım :1hug:

kızlar ben gerçekten faydasını gördüm bunun yanıda hayıt tohumu, adaçayı da kullandım ama ininmıyacaksınız hemen o ay hamile kaldım.bende kadınlar kulübünden okumuştum şimdi 7 haftalık hamileyim denemeye değer diye düşünüyorum
:emir_bebek::ecrin_bebek:

slm kızlar bende anne olmak istiyorum.kestane balı,çörek otu,tarçın karışımını denedim olmadı hayıt tohumu ve ada çayını nasıl kullancam banada söyleyin.bu annelik özlemi hiç bir şeye benzemiyo beni en iyi sizler anlarsınız.allah herkesi o güzel duyguyu yaşatır inşallah.

arkadaşlar ya çok heyecanlandım yazılanları okuyunca ben 2 senedir hamile kalamıyorum ve hiç problemimiz yok herşey normal
ben şunu öğrenmek istiyorum; bu karışımı bir kavanoza falan hazırlayıp öylemi devam etmeli yoksa her sabah taze hazırlanıp bekletilmeden mi yenmeli, uygulayan arkadaşlar daha detaylı bilgi verebilirmisiniz?
bir hafta sonra regl olcam hemen bu ay denemeye başlıcam Allahım İnşallah.

slm arkadaşım ben sana tarifini vereyim gerçi ben denedim ama sonuç alamadım.sonuç alan arkadaşlar var.kestane balı 300 gram içine 1 tatlı kaşığı toz tarçın 1 tatlı kaşığı çörek otu bu karışımı yap her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı ve gece yatarken 1 tatlı kaşığı ye.inşallah faydasını görürsün cnm.

kızlar bende yaptım bu karışımı ve şu an 3 aylık hamileyim tavsiye ederim bütün gebelik düşünen arkadaşlarıma

slm arkadaşım ben sana tarifini vereyim gerçi ben denedim ama sonuç alamadım.sonuç alan arkadaşlar var.kestane balı 300 gram içine 1 tatlı kaşığı toz tarçın 1 tatlı kaşığı çörek otu bu karışımı yap her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı ve gece yatarken 1 tatlı kaşığı ye.inşallah faydasını görürsün cnm.

300 gr bal çok canım bana 1 tatlı kaşığı çörek otu ve tarçını macun kıvamı gelene kadar 100 150 gr falan oluyor hatta ben 2 şer tatlı kaşığı koyuyorum öyle yapıyorum

ben de deniyecem bu ay
1,5 yıl oldu ve 2.meleğim hala yok. allahım sağlıklı evlatlar versin. ben düşündüğümden beri çevremde herkes hamile kaldı doğurdu, çocuklarını büyütüyorlar. yaş da gidiyo, dün başladım
allahım inşalllahhh hepimize şifa olurrr

merhaba, bende iki gündür bu karışımı kullanıyorum...

siz çay kaşığıylamı yemek kaşığıylamı kullandımız? sabah akşam çay kaşığıyla kullanıyorum doğrmu aceba?

sureklı kk okurum fakat ık defa yazma geregı hıssettım.tesaduf bu ya bugun adetımın 2. gunu ben bunu okudum:) 2 gun sonrada klomen kullanmaya baslıcam bu ay yumurtalık takıbıne basladık daha 3 aylık evlıyım ama piko hastasıyım aynı zamnda onun ıcın gecıktırmek ıstemıoruz hemen olsun ıstıorus Rabbım ısteyen herkese nasıp eder ınsallah.gelışmelerı bıldırırım ınsallah

merhabaar Allah isteyen herkese nasip eder inşaaallah biz de 3 yıllık evliyiz biz de çok istiyorduk bu karışımı buarada okuyp 7 ay evvel denedim ve 7 aylık hamileyim şimdi..Ben de doktora gidiyordum fakat ilaç kullanmayı istemedim bitki karışımları aradım devamlı bunu kullandım ve hamile kaldım hormonlarımda sorun vardı ama kullandıktan hemen sonra hamile kaldım.Allah inşşaallah isteyen herkese nasip etsin

bende inanarak basliyorum bugun,rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin :Saruboceq:
evet acaba cay kasigimi ,tatlimi yoksa corba kasigimi ??
ölcümlerin önemli oldugunu duymusdum cünkü..

Merhabalar, biz 5 ay korunmasız ve tüm yumurtlama günlerine dikkat ederek denedik fakat her ay regl olmaya devam ettim. Burada bu karışımı okuyunca kullanmaya başladım. Bir ay boyunca günde bir bazende iki tatlı kaşığı bal-çörekotu-tarçın yedim. Eşime de o ay sabahları aç karnına keçiboynuzu pekmezi yemesini önerdim. İkinci hafta pekmezinin içine polen de karıştırdık, bu şekilde bir çorba kaşığı olmak üzere hergün yedi. Faydasını birkaç ay sonra görürsünüz dendiği için o ay yumurtlama dönemim olarak belirlediğimiz tarihlerde hiç birlikte olmadık, ilişkilerimiz o tarihlerin ya öncesine ya sonasına denk geldi. Bu nedenle o ay hiç ümitlenme yada merak yaşamadım ve idrar yolları enfeksiyonu için doktora gittiğimde 3,5 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Şaşkınlıktan o kadar ağlamıştım ki hemşire "istemediğiniz bir gebelik sanırım" demeye başlamıştı. Tutunamaz diye çok korktum,çünkü çok erken öğrenmiştim ama çok şükür şuan 9 haftayı bitirdim. Darısı tüm bebek isteyen arkadaşlarımın başına.

**Çok uzun yazdım biliyorum ama bir de dip not düşeyim: Hamileliğimi o kadar erken öğrenmeme rağmen göğüslerim bir haftadan fazladır şiş, gergin ve ağrılıydılar. Ben erken adet belirtisi olarak düşünüp üzerinde durmamıştım ama daha tohum içime atılır atılmaz göğüslerim duruma hazırlanmaya başlamış bile meğersem. Hissiyatı diğer göğüs şişkinliklerinden daha farklıydı.

Tekrar darıısı başınıza arkadaşlar. Bal-çörekotu-tarçından vazgeçmeyin, eşinize de keçiboynuzu pekmezi-polen yedirin.

X