Bal-rekotu-Tarn mucizesi

Merhabalar, biz 5 ay korunmasız ve tüm yumurtlama günlerine dikkat ederek denedik fakat her ay regl olmaya devam ettim. Burada bu karışımı okuyunca kullanmaya başladım. Bir ay boyunca günde bir bazende iki tatlı kaşığı bal-çörekotu-tarçın yedim. Eşime de o ay sabahları aç karnına keçiboynuzu pekmezi yemesini önerdim. İkinci hafta pekmezinin içine polen de karıştırdık, bu şekilde bir çorba kaşığı olmak üzere hergün yedi. Faydasını birkaç ay sonra görürsünüz dendiği için o ay yumurtlama dönemim olarak belirlediğimiz tarihlerde hiç birlikte olmadık, ilişkilerimiz o tarihlerin ya öncesine ya sonasına denk geldi. Bu nedenle o ay hiç ümitlenme yada merak yaşamadım ve idrar yolları enfeksiyonu için doktora gittiğimde 3,5 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Şaşkınlıktan o kadar ağlamıştım ki hemşire "istemediğiniz bir gebelik sanırım" demeye başlamıştı. Tutunamaz diye çok korktum,çünkü çok erken öğrenmiştim ama çok şükür şuan 9 haftayı bitirdim. Darısı tüm bebek isteyen arkadaşlarımın başına.

**Çok uzun yazdım biliyorum ama bir de dip not düşeyim: Hamileliğimi o kadar erken öğrenmeme rağmen göğüslerim bir haftadan fazladır şiş, gergin ve ağrılıydılar. Ben erken adet belirtisi olarak düşünüp üzerinde durmamıştım ama daha tohum içime atılır atılmaz göğüslerim duruma hazırlanmaya başlamış bile meğersem. Hissiyatı diğer göğüs şişkinliklerinden daha farklıydı.

Tekrar darıısı başınıza arkadaşlar. Bal-çörekotu-tarçından vazgeçmeyin, eşinize de keçiboynuzu pekmezi-polen yedirin.

hayirli ugurlu olsun canimmm,ne güzel beklemezken gelmis melegin,darisi tüm isteyenlere insallahhh:Saruboceq:
bende inanarak basladim bakalim,sabah bir tatli kasigi aksam bir tatli kasigi yiyorum ,ay rabbim banada sana yasattiklarini yasattin ,amiinnn.
darisi saglikla kucagina almaya artikkk:asigim::1hug:a.s.:nazar::nazar:

bende bu kürü uygulayım hamıle kalnlardanım 8 aydır hamıle kalamıyodum ve bende kronıklesmöıs ıdrar yolu ıltahplanması vardı ama bu kuru kullanmaya basladıgım ay hamıle kaldım sımıdı 31 haftalık hamıleyım oglum olucak allh hepınıze nasıp etsın tez zamnda

ben gecen ay denedım hıcbır faydası olmadı hatta reglım normalde 5. gunde bıterken ılk 5 gun normal reglımı oldum ama 6. gunumden 10. gunume kadarda kahverengı lekelenmeler geldı.yanı bende ıse yaramadı

slm kızlar bende 2 bebeği düşünüyorum gecen ay ilk denemeyi yaptık sonuç olumsuz
tabi yaş 33 oldu 20li yaşlar gibi
olmuyor yumurtalarımızda adetlerim düzenli 28 günde bi oluyorum
bugün yarın gibi adet olucak gibiyim karnım kasıklarım acayip agrıyor
2 denemede tutmadı sanrırım
adetin 2 günü bu karısıma başlamayı düşünüyorum
bal olarak cam balı yada çiçek balı farkedermi
kulananlar ne kadar balve tarcın çörekotu koyacagımı yazarsa cok sevinirim tesk
umaraım faydasını görürürz

öksürüğe iyi geliyor kesin.ben tv den bir profesordan duydum.kullandım da. bir şeyler karıştırıyor olmayasınız.

merhaba arkadaşlar:) Ben de 6 aydır bebek istiyorum ama henüz hamile kalamadım:KK43: Bu ay bal tarçın çörekotu karışımına başladım umarım işe yarar.Bu kürü deneyip beklediği sonuçları alanları okuyunca daha umutlandım:)

hayirli ugurlu olsun canimmm,ne güzel beklemezken gelmis melegin,darisi tüm isteyenlere insallahhh:Saruboceq:
bende inanarak basladim bakalim,sabah bir tatli kasigi aksam bir tatli kasigi yiyorum ,ay rabbim banada sana yasattiklarini yasattin ,amiinnn.
darisi saglikla kucagina almaya artikkk:asigim::1hug:a.s.:nazar::nazar:

İnşallah canım, tümm isteyen, sabırsızlıkla bekleyen herkesin muradına ermesi dileği ile.. İstersen eşine de kaçiboynuzu pekmezi -polen karışımı yedir. İnsan bilemiyor "benim rahim duvarımda mı tutunamıyor, yoksa eşimin sperm kalitesi mi iyi değil" diye. En azından çift taraflı denenmiş ve emek sarfedilmiş olur :) olumunekankayizsmile

bu kürü kullanmaya basladim akintim dahada cogaldi ve yumurtlama dönemine girdigimde acayip bel agrilarim oldu,doktora gittim doktor hersey tam istedigim gibi gidiyor,yumurtlaarin istenilen boyutta ilerliyor dedi...hayirlisi bakalim 9 agustosda belli olcak ak koyun kara koyun :)

bu karışım yedikten sonra yumurtlama günümde kasıklarımda ağrı oldu ki hiç olmazdı. 5 -6 gündür devam ediyor.2 gün çok az kan geldi.umarım işe yaramıştır da hamileyimdir

adetin 2. günü başlayıp 12. gününe kadar sabah akşam aç karnına yiyiyorsun ama çörekotunu ezmeyi unutma ben yerken dişlerimle ezdim.Bu arada benim dün ve bugün çok az pembe kahvarangi lekelenmelerim oldu 26 günde bir adet olurum 17. günümde oldu bu lekeler tuvalat kağıdına silince belli oluyor pembe pembe umarım hamile kalmışımdır tutunma kanamasıdır ara ara kasıklarıma ağrı giriyor belim ağrıyor bakalım az kaldı sonuçu yazarım

bu karışımı yiyip bu şekilde lekelenmeleri olan var mı.Gidip kan testi yaptıracağım ama bu karışımın etkisi de olabilir diye düşünüyorum

kızlar ya bu karışımı yumurta çatlayana kadarmı yoksa adet olana kadarmı kullanıyosunuz

adetin 12.gününe kadar canim,yani onun sebebide saglikli yumurta olussun diye..12.günde yumurta olusumu bitiyor demekki, öyle demislerr...bende duydumu söylüyoruma.s.

bu karışımı yiyip bu şekilde lekelenmeleri olan var mı.Gidip kan testi yaptıracağım ama bu karışımın etkisi de olabilir diye düşünüyorum

canim bende olmadi,araliksiz yedim 12.güne kadar...insallah hamilesindir ve tutunma kanamasidirrr..hadi iyi haberler ver:sm_cool:

MACUNU MÜBAREK
Bu macunun faydaları: Bir kimse erkeklikten kalsa veya kadın doğurmasa, bu macundan (40) gün sabah akşam 25 gr. yese erkek onsekiz yaşındaki delikanlı gibi olur. Kadın yerse on yaşındaki kız gibi olur, hamile olmasına mani olan bütün hastalığı vücuttan giderir. Hamile kalmaya bir vesile olur.

Karabiber ............................................... 30 gr.
Karanfil .................................................. 30 gr.
Tarçın .................................................. .. 15 gr.
Kebabiye ............................................... 30 gr.
Udihindi ................................................. 15 gr.
Kereviz tohumu ...................................... 50 gr.
Üdül kahr ............................................... 30 gr.
Isırgan tohumu ....................................... 30 gr.
Anason .................................................. .30 gr.
Havuç tohumu ........................................ 30 gr.
Şalgam tohumu ....................................... 30 gr.
Turp tohumu ........................................... 30 gr.
Mesteki .................................................. 30 gr.
Sinameki ................................................ 30 gr.
Günlük .................................................. .. 30 gr.
Üzerlik tohumu ........................................ 30 gr.
Acı badem yağı ........................................ 10 gr.
Haşlanmış çöreotu ................................... 18 gr.

ben de bu ay deneyeceğim. gecen ay incir kürü yaptım, 5 cm lik kist yaptı:KK43:(soğan kürü kullandım dr farlutan verdi sabah içtim, soğanı 4 gündür üçüyordum öğlem adet oldum. İnanır mısınız kırmızı gördüğüme hiç bu kadar sevinmemiştim!:))Yarından itirabaren b t ç karışımını yapcam soğana da yarın yapıp bitircem. zaten 3. gün dr a gitmem lazım. Hayırlı haberler işallah

bende deniyorum kızlar bunu adetimin bugün 12 günü bu akşam da yiyeceğim son baklım
hafifi kasıklarım agrımaya başladı sanırım yumurtlma başşıyorrrr
deneyim bu ay sonuçları yazarımmmm

X