Çok acil karar vermem lazım kızlar. yardım edin

herkes demiş tekrar demeye gerek varmı bilmiyorum deneme süreci tanı söyle kamerayı söyleme vede deneme sürecinden sonrada kalsın bence yani ben olsam devamlı kamerayla takip ederdim içim rahat etmez :)

tşk canım

Canım ..kendinde baksan birgün işine devam etmek için bırakacaksın..
Yarım gün ayrı kalacaksın..Çok kasma kendini..Önemseme demiyorum ama pireyi de deve yapma..
tüm çalışan anneler işi bıraksa kim çalışacak...
senin yerinde olsam titizlenirdim ama fazla sorun etme bence..
İşinin en iyi yanı günün kalan diğer yarısında bebeğinle olacaksın..Senden daha zor şartlarda çalışanlar var..

başka insanların daha zor şartlarda ya da tüm gün çalışıyor olmasını düşünmek beni teselli etmiyor canım. ben kendi çocuğumu bilirim. zaten işim yarım gün olmasaydı ücretsiz izin alıcaktım. ve 4 gün çalıştığım için ve maddi durumdan dolayı maaşımdan olmak istemedim.

sonuçta eğitimini aldıysa bence gayet güzel bakıcaktır çocuğunuza benim kardeşim de bakıcılarla büyüdü seçerken hep çocuğu olmasına dikkat ettik ablamında 2 yaşlarında bi kızı var çalışmak istiyordu danışmana gitti konuştu falan 3 yaşından önce anneden ayırmayı kesinliklle uygun bulmuyorlar senin içinde çok zor olucaktır allah sabır versin

X