Koldaki tüyler :(

ben de alıyorum ..almazsam çok fazla benim...:kedi:
çok önceden sarartırdım ...:1rolleyes:
sonradan jilet bile vurdum ..sırnaşık şey
bi iki kez ağda da yaptırdım..:nazar:
şimdi bıraktım kendi haline...hihoyyyt
ama özellikle dikkatimi çekiyor..en ünlü mankenlerde (victoria secrettakiler) bile kolları kıllı yani kimse kolay kolay kıyıp da kollarındaki kılları almıyor çok şaşırıyorum bu duruma şahsen..-tatlicadiarzu-

yani almak istiyorsan al derim ben ..vereliniortak

bende alıyorum sir ağdayla...2 ayda bir hatta bazen 3 ayda bir alıyorum çünkü benimkilerde çok fazla...sert değilller ama uzunlar çok abes duruyorlar...

ya kızlar bende aldırmayı istiyorum ama lazerle diye düşünmüştüm ona da sert olması lazımmış kılların....diyorum önce ağdayla aldırıp sertleşse öyle mi lazere başlasam CADIARZU napim ben

hadi ya sert mi olması lazım pufff:bbo: benim de kolumda tüyler çok ama sert değiller yumuşaklar. napcaz biz bunlar sertleşmez ki.. sir ağda sertleştirmiyor

öyleymiş katatonia ince tüylere pek verim alınmıyormuş.. ama ben gözümü kararttım sir ağdayla alayım diyorumgamyoncuiremsu

kızlar bence illa alıcam diosanız hep ağda ile alın ve düzenli olarak bioder kullanın(yani 6 ay boyunca her gece süreceksiniz)

bnce kesnlikle al arkadasım ben alıorum ne batma oluyo ne bişi olsa bile kesnlkle göze batmıyo :):):):):) valla iykide almışım verdiğim güsel kararlardan bitanesi bende ilk almadan önce düşnmştm herkes aman yok alma böle olur şöle olur en sonunda amannn dedim nolcaksa olsun iiikide yapmışım ohhh :dance:

bence al canm çünkü kılsız kol çok güzel gözüküyo:))ben sir ağdayla aldıktan sonra karınca yumurtası yağı kullanıyorum kıllar eskiye göre daha yavaş ve daha açık renkli uzuyo..bence epilatörle alma çünkü batık çıkarıyo..

canım peki tüyler artıomu sarartınca???

benimde kollarımda var bende sarartıyorum ama oksijenli suyla değil piyasada satılan sarartıcı kremler varya onlarla. hiç de artma olmadı. bu aralar da ağda bantıyla alıyorum 4 haftayı gectı hala accık cıktı

Ben de bugün sadece elimin üstündekileri aldım epilatörle.denicem bakalım nasıl çıkacaklar.eğer sonuç ii olursa kollarımda da denicem inş.ama ellerim mis gibi oldu.çok zarif duruyo... :KK70: :KK70:

sakın haaa ben sapsarı tüylerimi kaşındım resmen ve aldım şimdi koyulaştılarsenağlama

alın mutlaka, hep tereddüt etmiştim almak için. sonunda aldım çooook memnunum, sirle alıyorum 2 dkaika sürüyo yumuşacık
çıkarken de daha da zayıflıyo
sertleşir diye korkmayın
çıkınca bile çirkin bi görüntü olmuyo
alın, mis gibi gezinn

ben almıyorum ama alan arkadaşlarım var. tüyler çıkarken çok kötü bir görüntü oluşuyor. bence sarartmak en iyisi.

Ben de hiç almadım, almayı düşünüyorum kızlar ama hangi yöntemle almalıyım? :uhm:
Ağda bandı mı,sir ağda mı daha iyi olur?
Bir de sir ağdanın bezle kullanılan versiyonuyla mı alayım,yoksa sir el ağdasıyla mı?
Biraz karıştı ama kaydirigubbakcemile3

Kesinlikle saratıcı kullanma derim. kimyasal bi maddenin tüyleri uzatmasını mntıksız bularak başlamştm sarartmaya yalnzca 3 kere denedim ve tüyler eskiye göre daha uzun ve siyah çıkıyorlar. Bence sakın deneme.

Ben de hiç almadım, almayı düşünüyorum kızlar ama hangi yöntemle almalıyım? :uhm:
Ağda bandı mı,sir ağda mı daha iyi olur?
Bir de sir ağdanın bezle kullanılan versiyonuyla mı alayım,yoksa sir el ağdasıyla mı?
Biraz karıştı ama kaydirigubbakcemile3

cnm bn sir ağdayla alıyrm bezle çekileniyle.aldırıyrm daha dogrusu alcksan onla al bnce zayflattı gerçekten tüylerimi bazen sertte çıkıo ama adet döneminin yakınlığıyla alakalı değişklik gösterio kılların çıkışı.bn çok memnunm iiki almışım okadar zamn o kıllarla nası durmuşum inanamyrm kendme.erkk arkadasm dalga geçiodu önceden kolumla onungazyla gttm aldrdm:KK70: hakkaten şimdi bn kolu siyah bi bayan görnce ıyy demeye başladım istenmeyen tüylerin hepsni alıınnnn gerçekten çok çirkin duruoo

X