Koldaki tüyler :(

azsa sarart bence ağdaya bulaşma hiç benim kollarımın üstünde de var tüylerim çok yumuşak ama biraz belli oluyor ben de sarartmayı planlıyorum ay sevgilimle yan yana gelince benimkiler belli oluyor o zaten az tüylüdür bir de esmer mis gibi duruyor benimkiler görünüyor sinir oluyorum :nazar: çoğu arkadaşım ağda yapıyor ama ben bir de onunla uğraşamam valla sarart gitsin canım eğer sarartmadan memnun kalmazsan yak ocakta o da kesmezse çart çart ağdaaaaa :KK70:D kaydirigubbakcemile2

yaz ayları sir ağdayla kuaförde aldırıyorum kollarımı süper oluyo yumuşacık ne batık derdi ne kıl derdi tavsiye ederim

kollarımda çok fazla kıl yoktu ama üniversitedeyken ev arkadaşımın gazıyla almıştım..şimdi sık sık olmasa da yine alıyorum ben makineyle..memnunum bi problemim yok
ama en çok göbeğimde üç-beş küçük tüy vardı onları aldığıma pişman oldum şimdi daha da çoğaldılar :mymeka:

Ben dün aldım sonunda kaydirigubbakcemile3 ilk kez aldığım için hafif bi yanma var bir yere değince filan.
Ama çok güzel oldu tertemiz zemuszemus
Tüyler çıkarken filan sorun olur mu bilmiyorum artık bekleyip göreceğiz sempatiksalakcinni

arkadaşlar bende aldırdım kollarımı sir ağda ile kolum komple kum gibi sivilce oldu cok kötü görünüyo alerji gibi sankii bunun bi çözümü varmı biliyomusunuz

Ben de 3-4 senedir alıyorum ama öyle sık sık değil 2 ayda bir filan ve acayip derecede azaldı.Epilady le alıyorum.Ben de alsammı diye çok düşünmüştüm iyiki almışım..

vaktim olursa ağdayla olmazsa epilatörle alıyorum.. hemde senelerdir...batık, çoğalma vs... hiç bir sorun yaşamadım.. hemde inceliyorlar... :kahve: ayrıca koldaki tüyler bacak gibi hemen cıkmıyor...1 ay sonra da ince ince maşallah:1rolleyes:

kızlar benimde kolarımda az var sarı ama çok uzun.ve sevmiyodum.çalıştığım yerde bi abladan dydum kollarındaki tüyleri ocakta tavuğun tüylerini yakar gibi yakmış ve bidaha hiç çıkmamış.bende aldım elime çakmağı çatır çatır yaktım.1 sene oldu va hala yoklar.fazla yaklaştırmayın çakmağı yada neyle yakacaksanız.iyiki yapmışım.hatta yapabilsem üst bacaklarımıda yakacam.onları hiç almadım seyrek ve sarı.bakalım deniycem

kızlar benimde kolarımda az var sarı ama çok uzun.ve sevmiyodum.çalıştığım yerde bi abladan dydum kollarındaki tüyleri ocakta tavuğun tüylerini yakar gibi yakmış ve bidaha hiç çıkmamış.bende aldım elime çakmağı çatır çatır yaktım.1 sene oldu va hala yoklar.fazla yaklaştırmayın çakmağı yada neyle yakacaksanız.iyiki yapmışım.hatta yapabilsem üst bacaklarımıda yakacam.onları hiç almadım seyrek ve sarı.bakalım deniycem

Aklıma geldi ya bu yöntemi kol dışındaki bölgelere de uygulayabilir miyiz sempatiksalakcinni
Ben denemeye cesaret edemiyorum ama eyvahedigeldismile

hiç çıkmıyor.ama kökten yani tam dibinden yakmak imkansız gibi.dayanabilrseniz yakın.ben dayanamadım fazla biraz biraz var ama eski halinden iyi.cicici arkadaşım hiç çıkmıyo çünkü köten koparma işlemi yok.domination arkadaşım üst bacaklarıma yapmayı denedim ama olmuyo.zor oluyo yani.

Aa konum yeniden güncel olmuş... Bugün de bu başlığa tesdüf eseri girmiştim. Aradan geçen bunca zaman içerisinde ben kol tüylerimi tüm vücudumu aldığım gibi sir ağdayla aldım. Ve o kadar azaldılar ki inanamadım. Şuan almayalı 3 ay oldu ama çok çok az yüzdeki tüyler gibi görünmüyorlar. Bu sir ağda sayesinde genital bölgemdeki tüyler de çok azaldı. Çok rahatladım iyi ki almışım...zemuszemusbayanssulusmile

Kesinlikle saratıcı kullanma derim. kimyasal bi maddenin tüyleri uzatmasını mntıksız bularak başlamştm sarartmaya yalnzca 3 kere denedim ve tüyler eskiye göre daha uzun ve siyah çıkıyorlar. Bence sakın deneme.

Evet piyasada satılan sarartıcılar hem uzatıyor hemde iğrenç bir görünüm yaratıyor.Şuan kollarım alacalı dalacalı resmen!! Yarısı sarı yarısı kumral. Almayı düşünüyorum alıcaksam da sir ağdayla alırım. Tertemiz olması en iyisi ki öyle insanlar var ki bununla dalga bile geçebiliyorlar.

:KK9:
Evet piyasada satılan sarartıcılar hem uzatıyor hemde iğrenç bir görünüm yaratıyor.Şuan kollarım alacalı dalacalı resmen!! Yarısı sarı yarısı kumral. Almayı düşünüyorum alıcaksam da sir ağdayla alırım. Tertemiz olması en iyisi ki öyle insanlar var ki bununla dalga bile geçebiliyorlar.

sarartıcı dah açok uzatıyor ve kalınlaştırıyor
en güzeli epilasyın yada sir

Bence az da olsa rahatsızlık hissediyorsanız, kesinlikle sir ağdayla alın. Ben uzun zamandır sir ağdayla alıyorum ve çok çok azaldı. Uzun zamanda çıkıyor artık, çıktığında bile seyrek. Sarartmaymış, tütsüymüş hiç riske girmeyin. Sir ağda kökten çözüm.

Ya dedıgın gıbı az mıktardaysa bence hiç almaya kalkışma. Çunku 1 kere alınca hep alman gerekıyo cunku cıkmaya baslayınca kucuk kucuk rahatsız oluyo ınsan.. Ozellıkle erkek arkadasların ooo senın kollar çıkmaya baslamıs bı desın yerlerdeyız :KK70: benım basıma 1 kere geldı o gün bugündür almıyorum :KK70:

X