Koldaki tüyler :(

bence kesinlikle alın çok temiz duruyor bakımlı bi kadının olmazsa olmazlarından biri kol epilasyonu olmalı bence. ben braun epilatörle alıyorum çok da inceldi çok memnunum

ben aldırıyorum çünkü tüylerim beni rahatsız ediyodu, ama azsa başlama derim çünkü uzuyolar yani aldırmak zorunda kalıyosun tekrar bi de sonucta kendi rengiyle çıkıyor yani daha koyu olur şimdikinden ama çok rahatsız oluyosan aldır ben ayda 1 aldırıyorum çok uzamamış oluyo, sir ağda ile aldırıyorum bu arada ve kalınlaşmadı

arkadaşlar(bu arada ben yeni üyeyim:)) benim de kolumdaki kıllar açık renk, sarı gibi ben de bu zamana kadar almaya ya da aldırmaya hiç gerek duymadım,ama bazen düşünüyorum alsam da temizlense mi, hiç olmazsa temiz görünürdü, evde sir ağdalarım var, istesem kendim de alabilirim evde kendim başladım ağdamı yapmaya, kuaförlere o kadar para vermek istemiyorum çok para gidiyo çünkü, gerçi kolumda hiç çirkin görünmüyo, yazın yanınca zaten daha da sararıyo...bazı arkadaşlarım da görüyorum süper, tertemiz, kılsız, tüysüz, yumuş yumuş, benim de kendiminkileri alasım gelmiyo da değil hani...:KK66:

X