Koldaki tüyler :(

Bende sirle alıyorum çok memnunum çoğalma yok sertleşme yok...

cnm bn sir ağdayla alıyrm bezle çekileniyle.aldırıyrm daha dogrusu alcksan onla al bnce zayflattı gerçekten tüylerimi bazen sertte çıkıo ama adet döneminin yakınlığıyla alakalı değişklik gösterio kılların çıkışı.bn çok memnunm iiki almışım okadar zamn o kıllarla nası durmuşum inanamyrm kendme.erkk arkadasm dalga geçiodu önceden kolumla onungazyla gttm aldrdm:KK70: hakkaten şimdi bn kolu siyah bi bayan görnce ıyy demeye başladım istenmeyen tüylerin hepsni alıınnnn gerçekten çok çirkin duruoo

Adetten önce mi almamız gerekiyor peki tatlım?
Karıştırıyorum bunları hep ben ya :KK1:

ya bide kolun acısınamı katlanacaz bıktık heri :KK43: ama bende alacağım galiba psikolojik bi hal aldı benmkisi sempatiksalakcinnigözüm habire takılıyo yauumafoldumben

bende iki gün önce aldırdım kuaföre o kadar yumuşak oldu ki sürekli kollarıma bakıp duruyorumkaydirigubbakcemile3 birde daha narin gözüküyor herkese tavsiye ederim :lepi:

konu açılalı çook olmuş ama söylemeden geçemicem.ben kollarımı ocakta tütsülüyorum.çok kısa kalıyor bir iki gün sonra çok doğal kısa tüy izlenimi veriyor.ayrıca kesinlikle kalınlaştırmıyor.ayrıca ağdayla aldıktan sonra tüyler çıkarken kötü bir görünüm oluşuyor bunda öyle bir dertte yok

ben aldırmıyormm. erkek arkadaşımda aldırma diyo.. :)) görüyorm diyo ablamda fln çııkarken çok kötü duruyo dioo bnm tenim zaten pek belli etmiyo ve çok az var üst kolumda hiç yok denecek iki kez denize girdiğimde sararıyo kışında gerek kalmıyo ztn :))

konu açılalı çook olmuş ama söylemeden geçemicem.ben kollarımı ocakta tütsülüyorum.çok kısa kalıyor bir iki gün sonra çok doğal kısa tüy izlenimi veriyor.ayrıca kesinlikle kalınlaştırmıyor.ayrıca ağdayla aldıktan sonra tüyler çıkarken kötü bir görünüm oluşuyor bunda öyle bir dertte yok

nasıl oluyor o canım anlamadım nasıl yapıyorsun :uhm:

Ocakta yakıyor canım ateşin üstüne şöyle bir tutunca zaten pıs die sönüyor bir çoğu:)))

ben de epilatörle alıyorum ne çoğaldı ne azaldı ama şimdi bir de ağda ya da sir deniycem
bence al çok farkediyor görüntüde az tüylü değilsen

ben arkadaşımdan biliyorum,o da aynı şekilde yapardı...ağdadan ziyade ocakta tütsülemek çok daha iyi sonuç veriyor.ve tekrar çıkarken daha doğal görünüyor tüyler..

Ocakta yakıyor canım ateşin üstüne şöyle bir tutunca zaten pıs die sönüyor bir çoğu:)))

ocakta kollarımı döndürüp döndürüp yakıyorum delikafaduldenince detaylarıda çakmakla hallediyorum.yakından bakınca tüy olduğu anlaşılıyor uzaktan bakınca ağda yapmış gibi duruyor :lepi:

ben arkadaşımdan biliyorum,o da aynı şekilde yapardı...ağdadan ziyade ocakta tütsülemek çok daha iyi sonuç veriyor.ve tekrar çıkarken daha doğal görünüyor tüyler..

ben yapamam öyle ya eyvahedigeldismile yakarım kolumu filan fisfisfis korkarım ben :2:
en iyisi ağdayla alayım a.s

ben yapamam öyle ya eyvahedigeldismile yakarım kolumu filan fisfisfis korkarım ben :2:
en iyisi ağdayla alayım a.s

hiç korkma.bizim bi arkadaş vardı bizim eve gelmişti.gel kollarını yakalım dedik.yok yapamam falan diye korktu.sonra biz yardımcı olduk.sen hallet dedik ve içeri gittik.mutfağa döndüğümüzdeki o halini unutamıyorum.2 dkda öyle ustalaşmıştı ki akrobasit hareketler yapıp kollarını yakıyordu :lepi: bi dene bak hiç kolun yanmıyor

hiç korkma.bizim bi arkadaş vardı bizim eve gelmişti.gel kollarını yakalım dedik.yok yapamam falan diye korktu.sonra biz yardımcı olduk.sen hallet dedik ve içeri gittik.mutfağa döndüğümüzdeki o halini unutamıyorum.2 dkda öyle ustalaşmıştı ki akrobasit hareketler yapıp kollarını yakıyordu :lepi: bi dene bak hiç kolun yanmıyor

hmm o zaman evde kimse yokken minik bir bölgede denerim,yapabilirsem tamamını yaparım :KK1:

Adetten önce mi almamız gerekiyor peki tatlım?
Karıştırıyorum bunları hep ben ya :KK1:

adetten sonra alcksın cnm adet olma dönemin yaklaştıındada adetliykende hem canın daha fazla acır hemde çabuk çıkar tüylerin aklında bulunsun adet sonrası mutlaka ağda yapılır.

ben sir ağdayla alıyorum batık falan bişeyde olmuo bacaklarım sorunlu olmasına rağmen kollarda aynı şey geçerli değil. süper oluo yumuş yumuşkaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlar
bende makine ile alıyorum...ilk aldığım dönemlerde batık oldu ama ben banyoda ciddi bir keselenme devresi geçirdiğim için bu süreç kısa sürdü:kedi:hatta eşim kendine eziyet ediyosun falan diyorboshayallersmile
ben sabun ve iyi bir kese ile batık sorununa çözüm bulabilirsinizsositosositoöptüm kıslarrrr

X