Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

bende sexy bir koku istiyorum açıkçası ama hiç duymamıştım bu parfümü nerde bulabilirim tekin acarda falan varmı acaba

bugün kokladım alıenı mıdem bulandı hiç beğenmedim.Neresi seksi anlamadım çok kötü kokuyor.

bugün kokladım alıenı mıdem bulandı hiç beğenmedim.Neresi seksi anlamadım çok kötü kokuyor.

:KK52::KK52::KK52: Alien'a ben de karar veremiyorum zaten. İlk kullandım hmmm dedim sonra bi gezdim ki herrryerrr mis gibi kokuyor gittim biraz daha sıktım herşey iyi güzel ama beğenmediğim bişe var içinde sanırım o da odunsu notası. Onun dışında kıyafetimden abartmıyorum 3-4 gün geçmedi oda falan koktu ve kaldığında çok güzel bi koku bırakmıştı alt notası. Ama senin tenine gitmemiş de olabilir. Ben de hala gelgitdeyim şuan:KK14:

Bir sürü parfümüm var ama elim hep DkNY(yeşil elmaya)gidiyor.Soran çok kişi oldu ama beğenip beğenmemek size kalmış.Ayrıca D&P den doldurmasını almıştım kokusu çok kalıcı tavsiye ederim

Şahsen ben yazın gucci rush 2, kışınsa burberry kullanıyorum( tabi arkadaşlarım benden önce benim parfümlerimi bitiriyolar ama :))

Dün Lady Million ve Calvin Klein EUPHORİA ' yı denedim. Burada okadar övüldüğü için merak ettim. Fakat ikisinide hiç beğenmedim. İkiside çok ağır kokular. Sıktığım anda içim bunaldı öksürdüm hatta baya bi. Okadarda övülmüş halbuki. Tabi kişiden kişiye değişir. Ben okadar ağır ve baharatlı kokuları sevmiyorum zaten.

Dün Lady Million ve Calvin Klein EUPHORİA ' yı denedim. Burada okadar övüldüğü için merak ettim. Fakat ikisinide hiç beğenmedim. İkiside çok ağır kokular. Sıktığım anda içim bunaldı öksürdüm hatta baya bi. Okadarda övülmüş halbuki. Tabi kişiden kişiye değişir. Ben okadar ağır ve baharatlı kokuları sevmiyorum zaten.

kokular zaten tenden tene farklı duruyo, her koku herkeste güzel durmayabilir bi de zevkler ve renkler meselesi:KK66: haklı olabilirsin theuglygoddess:))

Euphoria yaz için biraz ağır bir koku olabilir
Yaz için şiddetle Noa'yı öneriyorum..

seneler once sexy grafitti kullanıyordum onu herkes soruyordu..ama artık herkes kullandıgından bırakalı yine yıllar oldu:))
(tabii o zamanlar sexy grafitti ve candy nin en moda oldugu zamanlardı)
daha sonra avon dan surreal kullandım..o parfume guzel demek az kalır gercekten..ama maalesef uretimden kaldırdılar:KK43:(
pur blancayı sanırım artık bilmeyen yoktur:))
ama şimdi bayıldgım parfumleri sıralayacagım:)))
oriflme miss o :)) pembiş şişeli ve yandan fısfıs... muhtesem bir koku..tam tamına yaz kokusu almaktan cekinmeyin ..eger ferah hafif bir tarzınız var ise bana dua edersiniz:)) hatta erkek arkadasım az dıbınde kalmıstı elimden kapmıstı şişeyi:)) her aksam yastıgına sıkıyodu:)))
veeee tabiiki lacoste touch of pink:)) ne zaman sıksam mıllewt arkamdan ucarak geliyor resmen:))

Son düzenleme:
Hipnotik poison yok böyle bir parfüm daha geçen hafta bankaya gittiğimde adını sordular ama ben söylemiyorum herkeste olmamalı :)

euphoria bu zamana kadar kullandığım we en kalıcı parfüm ama doldurmaları çok dandik kokuyooo alıcaksanız orjalni alın :) ama oda 180 liracıkk .:) herzaman alınmıyo ama ben aldığımdada 6 7 ay kullanıyorum yada orflme de enigma oda 50 civarı yaza braz agır ama kalıcı :)

X