Rock-Metal-Yabancı Müzik Dinleyenler Kulübü

Aslında çok var ama insan düşününce neden beyni duruyor ki :roflol:
Ben sana aklıma geldikçe yazarım canım merak etme sen :1hug:
Şu anda sadece bunlar gelebildi benneyaptımki
Şarkı listelerimi kurcalayayım azcık bakalım neler çıkacak :nazar:

cok sagol canima.s.
bende sana bi kac sevdigim sarkiyi söyleyeyim
belki dinlememissindirhihoyyyt
Manga'dan raptiye rap rap
Kurban'dan : Sorma, Zorba, Namus belasi, Lambaya püf de, Sakin söyleme, uyut beni..
Kurbanin listesi böyle uzun uzun gider, bu kadarini yazdim simdilikkaydirigubbakcemile2
Sebnemden bilmedigin sarkilar varmi bilmiyorum ama yazayim
Sebnem Ferah ve Polad bülbüloglu : gel ey seher
Grup 84'den: Kara gözüm
TNK : elveda de
umarim bilmediklerinde vardir yazdiklarimin arasinda:smiley-cool:

Müzik;ruhunu okşar insanın farklı dünyaları farklı lezzetleri tattırır;kendine getirir bazen kendinden geçirir;coşarsın kaybolursun;varolursun;hayat bulursun...
Her dilden parça dinlerim;severim..Birkaç tanesi özellikle favorimdir....
Rusça ingilizce ve arapça daha çok dinlerim (tarz olarak rock veya metal grubunapek gırmese de yabancı muzık kategorısınde sonucta ;*)
Lisede ve üniversitede bu anlamda bazı çalışmalarımız ve dinletilerimiz olmuştu..
Evlendikten sonra biraz daha daralıyor tabi bu açı..Bebiş şarkıları dilimizde şuan;*
Craig David dinlerim;My ımmortal (eva.)severim;aslında n yakın buldugum r&b..Diğerleri sert geliyor..
Taji Hijab;NuruL huda;Yusuf i. (CAT stevens);El 9adi;Zain Bika; entsrumansız çalışmalar da çok güzel;takip ederim...Dil ön planda...

ramstein barbie dinledinizmi :))

Rammstein duydum ama dinlemedim fisfisfis
Barbie girl şarkısını mı diyorsun?
Bir dinleyeyim bakalım sırnaşık şey
Nedense takılmışım bazı gruplara genel olarak onları dinliyorum benneyaptımki

Trapt dinlediniz mi?
Daha değişik bir tarzları var sanki...
Headstrong, Made of Glas, Bleed Like me şarkılarını tavsiye ederim:lepi:

cok sagol canima.s.
bende sana bi kac sevdigim sarkiyi söyleyeyim
belki dinlememissindirhihoyyyt
Manga'dan raptiye rap rap
Kurban'dan : Sorma, Zorba, Namus belasi, Lambaya püf de, Sakin söyleme, uyut beni..
Kurbanin listesi böyle uzun uzun gider, bu kadarini yazdim simdilikkaydirigubbakcemile2
Sebnemden bilmedigin sarkilar varmi bilmiyorum ama yazayim
Sebnem Ferah ve Polad bülbüloglu : gel ey seher
Grup 84'den: Kara gözüm
TNK : elveda de
umarim bilmediklerinde vardir yazdiklarimin arasinda:smiley-cool:

Var canım çok teşekkür ederim :1hug:
Şebnem Ferah & Kargo - Kalamış Parkı'nı dinledin mi?
Oda oldukça güzel...
Aynı zamanda Ogün & Şebnem Ferah - Bir Ben şarkısıda güzel..
Direc-t dinledin mi bide? Oldukça değişik şarkıları var sırnaşık şey
Ben az daha düşüneyim gittikçe aklıma yavaş yavaş birşeyler geliyor sanki-tatlicadiarzu-

Var canım çok teşekkür ederim :1hug:
Şebnem Ferah & Kargo - Kalamış Parkı'nı dinledin mi?
Oda oldukça güzel...
Aynı zamanda Ogün & Şebnem Ferah - Bir Ben şarkısıda güzel..
Direc-t dinledin mi bide? Oldukça değişik şarkıları var sırnaşık şey
Ben az daha düşüneyim gittikçe aklıma yavaş yavaş birşeyler geliyor sanki-tatlicadiarzu-

Direc-t'i biliyorum canim, gercekten degisik ve eglenceli sarkilari varkaydirigubbakcemile2
Diger ikisini bilmiyordum, not alayim, dinlicemyerimseniben
Teskürler..a.s.

merhaba bende rocktan vazgeçemeyenlerdenim kaydirigubbakcemile5
ilk grubum kargoydu 10 senedir hala zevkle dinlerim.bazıları anlamasada çok özel şarkıları var.sonra mor ve ötesi,şebnem ferah,emre aydın,teoman, barış akarsu.yabancılardan muse,linkin park,cranberries.evanescence...a.s

ben de varım arkadaşlaaar ben de varımkaydirigubbakcemile5
benim en büyük tutkum Metallica..geçen ayki konsere de gittim çok şükür, en büyük hayalimi gerçekleştirdim. neredeyse bütün parçalarını ezbere bilirimsırnaşık şey
Türkçe olarak Şebnem Ferah a hayranım hatta kendisini manevi ablam olarak görüyorum kendisi ne der bilmem bu duruma...
Bunun dışında Pentagram ve Ogün Sanlısoy'u seviyorum; dağılmadan önce Kurban'ı da takip ederdim

hımm dinlediklerim,

Yerlilerden; Redd, Pinhani, Nem,Kreş, Zardanadam, Sakin,Yavuz Çetin
Yabancılardan ; Coldplay, Interpol, Incubus, Travis, Cake, Creed, Kent, Devotchka, Nada Surf, Anathema, Gorillaz, Oasis, The Verve,Chris Cornell, Weezer,

aklıma gelenler bunlar .

Şu zamanlar ağırlıklı olarak jazz , blues dinlesemde eskiden çok sık dinledigim müzik türüydü .. Beğendiklerimi sayayyım ..
Yabancı olarak:Anathema / Nightwish / Therion / Within Temptation / Opeth /Sonata Arctica / Stratovarius / Summoning / Novembre / Autumn / Beseech / Draconian / Empyrium / / Tiamat / Betray My Secrets / Penumbra / Entwine / Chalice / Mandragora Scream / The Eternal / Kamelot / Autumnal / Ayreon / Inborn Suffering / Uaral / Beyond The Void / Sirenia / Apocalyptica .. Coldplay , Travis ,Radiohead , Ve nicesi ..

Türk Olarakta : Şebnem ferah ,Sakin , Kreş begendiklerimlerimdir ..

katılıorum canım şebnem ferah apayrı allahım bikez onun konserini en önden dinlemeyi nasip eder inş ama malesef çorlu'ya daha hiç gelmedi :'(((

ben de dinlerim :lepi:
therion çok severim, gerçekten çok kaliteli müzik yapıyorlar. onun dışında nightwish, opeth, metallica, muse, linkin park ve evanescence seviyorum. Türkçe olarak sadece şebnem ferah ı beğeniyorum. ama therion ve nightwish in ciddi ciddi hastasıyım. therion-seawinds hayatımda dinlediğim en kaliteli, en huzur verici şarkı, asla bıkmıcam sanırım bu şarkıdan Şeniz

şebnem ferah bahar şenliklerinde geldi bizim okula bu yıl, ciddi mükemmel kadının sesi, canlı olarak da cddekinin aynı sesi verebiliyor ki çok zor birşeydir yani. ayrıca çok tatlı, sempatik ve alçak gönüllü bir insan.

omayra zakkumdan ahtapotlari dinledim güzel sarki,
1-2 kez daha dinlersem yerine oturacaksengözlerimebaksanab..

hersey_eskir seninde tavsiye ettigin özgür kurumdan senden baskayi dinledim,
zaten tanidik geldi dizi müzigi,
oda güzel bir paca ama rocka dair bisey göremedimkaydirigubbakcemile3yerimseniben..

X