Rock-Metal-Yabancı Müzik Dinleyenler Kulübü

Bundan uzun uzun yıllar önce Guns'N Roses :asigim: ile başladım kulağımın pasını atmaya.
Rod Stewart vardı o zamanlar. Sonra Queen, Scorpions, Aerosmith, REM, Bon Jovi, Nirvana...
bir de neydi hani "hey stupid" şarkısı olan hmm, Alice Cooper vardı sanırım. Daha kimler kimler:1rolleyes::lepi:

eee ben nie yokum bu klüpte bensiz olmas ki ama =))))) merhabalar rock sever insanlar nasılsınız=))))

sende hosgeldin caretta aramiza
yaw kizlar bana sarki tavsiye edecek kimse yokmu???
niye bizim klub böyle sessizlesti ayol??

teşekkür ederim canım:1hug:.. ben bu aralar Pink'e taktım.eskiden hiç sevmezdim ama şu kendini bilmez pop şarkıcılarını eleştiren şarkılarını dinledikten sonra pek bi hoşuma gitti. "stupid girls" "so what" "u+ur hands" bu aralar beğenerek dinlediklerim.. motorhead " please dont touch" ı da tavsiye ederim. daha çok var da,şimdilik aklıma gelenler bunlar, hatırladıkça yazarım

canim sagol da ben yabanci degil türk sarkilari istiyorum
benim dinledigim tarzdan sarkilari diger sayfalarda yazdim
bi bakarsin eger ilgileniyosanyerimseniben
cok cok tesekkür ederim yinede tavsiyelerin icina.s.a.s...

Kizlar sebonun albümü seneye ilkbaharda cikiyomus duydunuzmu?:çok üzgünüm:
üff 4 yil olacak :çok üzgünüm: bi seferde 2 sene bekletse bizi ne olur:teselli:
zaten hasrettik iyicene hasret kaldikfisfisfis

Kizlar sebonun albümü seneye ilkbaharda cikiyomus duydunuzmu?:çok üzgünüm:
üff 4 yil olacak :çok üzgünüm: bi seferde 2 sene bekletse bizi ne olur:teselli:
zaten hasrettik iyicene hasret kaldikfisfisfis

ciddimisin yaa off :çok üzgünüm: eskilerle yetinicez yine gerçi şebomun şarkıları asla eskimez:lepi: ama yeni albümü beklioduk yinede ya:çok üzgünüm:

evet yaa, öf anam öf, yani hani eski sarkilari dinleyeyim diyorum, artik bikiyor
insan, ara veriyorum sonra yine dinliyorum, ama su an uzun zamandir yine
dinlemiyorum..
bu arada bugün rüyamda sebomuzu gördüm, beyaz ata binmek istiyordu, bindide
bende galiba arkasindan baska bir beyaz ata bindim, güzel bir rüya idi :)

selam kizlar ben hosuma giderse dinliyorum ama benim 3 yasinda kizim var yabanci müzik dinliyo ve üstüne repte yapiyo

yirim ben o kızı =)))) Allah bağışlasın...bende çocuğum olsun sabahtan akşama kadar şeboyu dinlesin istiyorum =))

Tamamdır ozaman kızlar...
Siz neler dinliyorsunuz benim bilmediğim şarkılar varsa söyleyinde listeme ekliyim..
Valla belki gülceksiniz ama ev işi yaparken süper gidiyor,takıyorum dvd yi Şebnem bağırıyo ben bağırıyorum o bağırdıkça ben coşuyorum vakit nasıl geçiyor anlamıyorum bile:)))Tabi sesim nasıl çıkıyor .....Bu konuya hiç girmeyelim bence:))))))))

Hee buarada ben 26 yaşındayım genç bir ev kadınıyım yani:))))))))

ben deli değilim ilgi alanım özgürlük j.morrıson

bende geldima.s. biz kızımla beraber dinliyoruz artıkhihoyyyt!kızım ikibuçuk yaşında daha çok hiphop takılıyor ama ne dersiniz o da gelsin mi?!...:lepi:

ben dumana bayılıyorum
ama sadece 1 kere konserine gidebildim tadı damağımda kaldı o şarkıların, performansın
bütün gün evde özgürlüğün ülkesi, hayatı yaşa diye anırıp duruyorum vallah :)

kızlar ben bu aralar '' avenged sevenfold '' a feci halde taktım...şarkılar çok süper tavsiye ediyorum mutlaka bulun dinleyin

X