20 aylık bir evlilik bir bebek ve boşanma

Tamam da adam sinirlenip sinirlenip pc telefon kiriyormus. Surekli buna pc mi alinacak calisiyor diye? Kirmasin o zaman

Dışarıdan da baksan içeriden de baksan kötü bi insan, kapi kirmak nedir? Senin kafani kırmadığına dua et, bu sinirle çocuğuna zarar vermeyeceğinin garantisi var mı özelliklede o çocuk 2-2.5 yaşına en yaramaz cağına geldiğinde

Bu adamın düzelmeyeceği belli. Ailen arkanda, güzel bir işin var. Maddi durumun yeterli ayrılmaya. Neden şiddet gördüğün bir adamla evli kalmak istiyorsun ki. Bunun ardı kesilmeyecek. Pişmanım dön dese ne olacak ki. Yine yapacak.

Annemin yaptığını doğru bulmuyorum ama oda korktu ayrıca bu adam 2 ıphone 6splus 2 8splus 2 tane 5000₺ lik pc kırdı bizim 60 bin borcumuZ var bedelli askerlik borcu var doğum yaptığımda cebimde 5₺ para yoktu siz sinirlenmezseniz tebrik ederim sayıp sövdüm evet ailesi ne dil uzatmadım ona g.vat dedim salk manyak gibi laflar ettim bn zaten suçsuz meleğim demedim ki sadecee tahammülüm kalmadı 20 günlük lohusaydım

Hala gel evine dön pişmanım lafını mı bekliyorsunuz? İyi ki demiyor bu ne işkence adam istemediği olunca baya çirkefleşiyor bu normal biri değil tedavi olsada bu süreci göze alabiliyor musunuz?

Ben anlayamiyorum insan dayak yedigini neden soyleyemez? Ilk vurduginda darp raporu alip ayrilsaydiniz hersey bambaska olurdu olsun saglik olsun simdi ayrilin cocugunuz icin gerekirse ilerde cocugu dovmeyeceginin garantisi yol

Annenin uzerine yuruyebilen saygisiz adam yarin evladini da dover. Kotu adam degil demissin de iyi tarafi da yok ki. Ortada cekilmis krediler ve borc var ama adam bencil. Paylasim da yok. Bunun neresi evlilik? Adam ruh hastasi. Elin delisini sen mi duzelteceksin? Evladin icin ayrilman en dogrusu.

Kaç kurtul arkadaşım
Sana da bebeğine de yazık
Allah içine ferahlık versin çok üzüldüm yaşadıklarına

Ben de boşandım
Merak etme hepsi geçiyor unutuluyor
Bak 10 yıl. Oldu başkası ile evlendim
Bebek beklıyoruz

Bu adam değişmez merhametsiz

Allah bağışlasın bnm böyle telkinlere ihtiyacım var geçiyor bitiyor demelerr evet kimse kimsenin geleceğini bilemez ben sütten çıkmış ak kaşık değilim hatalarım var ailemin de kötü söz demesi hata ama bnm kızıma başka biri yapsa bn kötü sözle kalamazdım diye düşünüyorum

Sizde hata YOk
Eşiniz normal değil
Ben de siddet yaşamadım ama çok severek ayrıldım
Eşim olmasa ölürğm sanıyordum bir ayda 10 kilo verdim
Acımı yaşadım ağladım sızladım ama geçti
Boşanınca da salaklıgıma yandım neden bu adami bu kadar cektim diye

Kendini bilmezin biri için üzülme
Bırak layığını bulsun

Engelle heryerden
Birdaha da muhatap olma
Git davanı aç
Duygusala bağlama

Bir insan yedisinde ne ise yetmısındr de olur
Değişir evet ama geçici değişir

canına yazık bebeğine yazık
Bu adam hayatınızda olmayınca nerde olursanız olun daha sağlıklı yaşam sürersiniz

Bazı insanlar evliliği yapamıyor
Keşke böyle olmasaydı ama olmuş
Lütfen kendinize değer verin

Kapı kırmak eşya kırmak ne ya

Konunuzda ne yapmalı?Diye uzun uzadıya konuşup tartışacak hiç bir şey göremiyorum.
İş çok çirkinleşmiş,aileler karışmış,
küfürler, hakaretler havada uçuşuyor,
adeta Cennet mahallesi dizi seti...
Böyle bir evliliği yürütme,
üstelik bu evlilikte çocuk yetiştirme çabası, boş ve anlamsız bir çaba bana göre.
Bununla birlikte yorumlardan anladığım kadarıyla eşiniz,kapınıza gelip biraz yalvarsa siz ona dönecek gibisiniz.
Aksi olsa buraya konu açmak yerine çoktan boşanma davası açmış olurdunuz.
Ne diyeyim?
İnsanın kendine ettiğini,kimse ona etmiyor.

Bebeğinden dolayı hassas düşünüyorsun

Yaş ve konum olarak benden daha üst seviyedesin.
Ama senin durumundayken
Ayrılmam gerekirken ayrılmadım.
Affettim de noldu
Herşey aynı berbat.
Gözü körü oynuyorum anca öyle sürdürüyorum bu evliliği..
Kendini kandırma..
Keşke çocuk olmadan ayrılsaydım dediğim çok oldu.
Bu mesajımı da ciddiye al lütfen....
Beni burda o kadar uyaran olmuştu ki..
Ben be polyannaciligim gözümü kör edip bu hale düşmeme sebep oldu...
Strest3n insanın 1 gecede ağzında yara nasıl çıkarmış
Bir adam nasıl seni aldatır iftira atarmış
Gördüm.
Sevse daha farklı olurdu ama
Lütfen çocuğunu kurtar.

İnsan hamile olduğunu nasıl 1.5 ay sonra anlıyor açıklar mısınız? Orkidler boşuna var o zaman.
Genellikle düzenli gelmiyorsa evet
En erken 5. Haftada öğreniyorsun. Benim düzenli olmasına rağmen bende emin olamayip bir hafta beklemiştim

Emin olamıyorsun çünkü adet döngüsü stres hava koşularına vb. göre etkilenen bir durum.

Davayı anlaşmalı olarak açacaktım kesin karar verdik şartları belirledik o arada kızım hastalandı hastanede yattı bir hafta gelip görmedi bile sebep ise bni ve ailemi görmek istememesi ailem oda da olmaz dedim gelmedi sonra mesajla dön eve dedi olmaz dedim ama suan kızımı düşünmeden edemiyorum bn kızımız için medenice ayrılırız diye düşünürken o neler yapıyor ayrılınca kızıma babalıkta yapmayacak belli bişi kızıma üzülüyorum

ALlah aşkınaa evli kalsanız babalık yapacak mı ayrılınca babalık yapmayacagını bildiniz bi adamdan daha ne bekliyosunuz aynı evin içinde cocugun psikolojik şiddete maruz kalması daha mı iyi

O oldu,bu oldu,onu dedi,mesaj çekti,
geçmişi bırakın artık,önünüze bakın.
Yavrunuza geçmiş olsun.
Hastanede yatan evladını ziyarete gelmeyen bir adamdan artık bir beklentiniz olmasın
ne hayat arkadaşlığı,ne babalık adına.
Üzülmeyin diyemem,
bir evlilik yıkılıyor,
bir yuva dağılıyor bununla birlikte üzüntünüz,
sağlıklı karar almanızı engellemesin.
Dünyada çocuğu olduğu halde,
ilk boşanan siz değilsiniz son da olmayacaksınız.
Bana sorarsanız asıl kızınız için boşanmalısınız.
Ben çatışmalı bir ailede büyümüş bir yetişkinim.
Annemle babamın ayrılmasını,
birbirlerini tüketmeden,
kardeşimle beni de yıpratmadan,
bize ayrı ayrı ebeveynlik yapmalarını tercih ederdim.
Neden derseniz çocukluğuma dair genel hatıralarım;
huzursuz bir aile ortamı,
acaba yine hangi konu yüzünden kavga çıkacak tedirginliği ve babamın bağırmaları,annemin ağlamaları.
Kardeşim de ben de erkenden olgunlaşmak zorunda kaldık ve bu bir çocuk için ağır bir yük.
Yine de siz bilirsiniz.

Sizi o adama bağlayan şey ne acaba? Aileniz arkanızda ki bence en önemli etken. Çalışıyorsunuz zaten. Kimseye ihtiyacınız yok. Çocuğunuzu böyle bir ortamda büyütmek ona yapabileceğiniz en büyük kötülük. Acaba dönsem mi diye aklınızdan bile geçirmemeniz lazım...

Nerdeyse sizin yaşadıklarınızı yaşadım, üç aşağı 5 yukarı aynı...ben dava açtım şu an boşanıyoruz.. Daha fazla çekemeyeceğim.. Ama sana boşan, boşanma diyemeyeceğim tek bildiğim değişmiyorlar ve ben artık ona beni üzme fırsatını vermeyeceğim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…