20 aylık bir evlilik bir bebek ve boşanma

Ben bunu kkda gördüm .Gelin beni alın yada ailemi aradı gelip kızınızı alın dedi yada aileleri çağırdık konuştuk vs.

Affetme tarafin olduğuna göre seninde büyük hataların var sanki buraya yazmadigin
Bnm hata olarak gördüğüm kızdığımda örneğin kavga ederken kavga sırasında kendi mi tutamayıp sen erkek misn deyişim mesela başka bi kavga da adam değilsin demem en son ki kavga da g.vat gibi demem ama boş yere değil öncesinde sinirimi hat safhaya çıkarmak için elinden geleni yapıyor bana pc almıyosak sana da eve de iğne bile almam dedi bn alırım dedim alamazsın alırım alamazsın derken ii alma g.vat gibi gezersin dedim sinirden sonra paşabey sinirlendi kırdı döktü

Daha ne diyecektiniz acaba?
Ne kadar çirkin laflar.
Kusura bakmayın,
siz de sütten çıkma ak kaşık değilsiniz.

Daha ne diyecektiniz acaba?
Ne kadar çirkin laflar.
Kusura bakmayın,
siz de sütten çıkma ak kaşık değilsiniz.
Ben zaten bunu söyledim ki sütten çıkma ak kaşık değilim dedim laflar çirkin mi evet ama durduk yere edilmiş değil bni tahrik etmek için elinden geleni yapıp sonra istediği lafı duyunca kırma hakkını elde gören bi insan

Hatalı olduğunu bekliodum ama bu kadarı da hakikaten fazla çok ağır laflar söylemişsin gercekten

Böyle bir savunma şekli olmaz ki durduk yere elbette o lafları edemezsiniz önemli olan sinirliyken de söylememeniz.

Demek ki sizin de öfke kontrolünüz yok.
Kavgada elbette bazen ağzımızdan istenmeyen laflar çıkabilir ama gavat nedir?
Sen adam mısın?Dediğiniz adamla nasıl hayatı,
aynı yatağı paylaşmaya devam edeceksiniz?
Sabah olunca nasıl yüzüne bakıyorsunuz çocuğunuzun babasının?
Karşılıklı çok çirkin hareketlerle bu evliliği çoktan tüketmişsiniz siz.

Haklısınız evet ama birde şöyle düşünün en güzel yıllarınız gittikten sonra yaş gidip heves kalmadıktan o adamla yabancı gibi olduktan o çocuğun psikolojisi bozulduktan sonra ilerde düzelse noluuur düzelmese ne olur ...?

genelde farkettim her konu açana ayrıl diyorlar hatta üzülüyorum öyle yorumları görünce ama senin birleşecek bir durumun yok güzel ablam ya. çocuğuna nafakanı al zamanla borçlarını da öder düzenini de kurarsın. çocuğun bir manyakla büyüyeceğine babasız büyüsün. öfke kontrolü falan değil bu seninki ciddi ciddi sinir hastası.

Şu ekonomik ozgurlugu olanlaruda hic anlamam ne tamah ediyorsunuz boyle bi adama durumunuz musait aileniz arkanizda
. Sizi camdan bile atar. Her ailede ufak tefek tartismalar oluyor daha 20 aylik evlilikte 30 milyarlil esyani kirmis. Daha cicim zamanlarinizda bunlar olmamali olmazda zaten. Biraz daha dusunun ona gore kararinizi verin

Olan olmuş bence kendinizi ve bebeğinizi yıpratmayın Allah can vermiş rızkı varmış gelmiş bundan sonra yolunuza bakmalısınız

Şiddet gören bir yakınım var su an nerden baksan 25 senelik evlidir. Oğlum var demiş ayrılmamış, O arada ikinci çocuk olmuş yine ayrılamamış en son üçüncü oldu. Ve ilk iki çocuğun psikolojisi berbat o ailede yetiştikleri her hallerinden belli oluyor..

Demem o ki çocuğum var diye boyun egmeyin hiçbirşeye, aksine çocuğunuz var diye huzur ortamında olmalisiniz

Ağzından çıkanı o kadar bilmiyorsun ki ettiğin laf kendine geliyor farkında olmamışsın.
Gav.t kendi karısını satana denir. Öyle laflar dersen evde kapıda kırılır pencerede kırılır. Erkek değilsin, adam değilsin laflarına sakin kalıp adam boşanma davası açsa senden tazminat alır. O laflar boşanmada ağır kusurdur. Annenin lafını zaten tekrarlamayacağım a. zına s. çarım felan korkunca söylenen sözler değil kusura bakma. 5000lik pc için maşallah diyorum. 2000 e de var. İkinciyi alırken ucuzunu aldırsaymışsın bari.

Öncelikle geçmiş olsun
Öfke kontrolüne 3 yıllık geçmişinizde denk gelmediniz mi ?
Kendinize yapılan şiddeti kabul edip döndünüz buna söylenecek birşey yok ki dönme düşüncesinin yanlış olduğunu sizde Eminim çok iyi biliyorsunuzdur
Yarın o şiddetin çocuğunuza sıçramayacağınızın bir garantisi var mı ? Ailenize size saygısı olmayan adam varsın özünde iyi olsun , ben tedavi olsa iyi olur düşüncesini siler atardım
Sizde öyle yapın , umarım en sağlıklı kararı alıp mutlu hayat yaşarsınız

Bence ayrılmalısın bende 8 aylık evliydim çok severek evlenmiştim ama her kavga da git demesi ve kendi ailesinin yanında hakaret boyutunda davranışları beni yormuştu bende küstüm geldim ailemin yanına 1 ay bekledim aynı senin gibi değişen bir şey yoktu ayrıldım üzgüm ama hayırlısı buymuş demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…