20 aylık bir evlilik bir bebek ve boşanma

Normal anda veya mutluyken herkes iyidir böyle sıkıntılı durumlarda iyi olmak mesele çünkü hayat zor ve sıkıntılı ...senin koca berbat biri ..benim eski eşin aynısı sende hala sevgi var ondan gözün görmüyor hala...ailene küfür etmiş annenin üstüne yürümüş seni lohusa halinle üzmüş zerre yardım etmemiş ..bak ben boşandım isim gücüm yoktu ailem arkamda değildi..şu an isim var bu yüzden ailem arkamda ..ve çok harika bir sevgilim var ...nasipse evlilik planımız var..ve gerçek aşkı sevgiyi öğrendim...zor anlarda sıkıntılı anlarda bile saygıyla konuşmayı öğrendim ..bana saygı duyuyor ve bu benim özlemini çektiğim bir şey..lütfen geri dönme sana saygı duyan ve çok seven biri çıkacaktır karşına boşanınca...benimde çocuğum var bu arada

Bana da ailem aynısını dedi öyle dersen adam haklı kırar dediler o yüzden başta damatlarını haklı gördüler taki bana vurduğunu öğrenene kadar a..s.. lafını sinirlenince yazacaktım korkunca yazmısım annem telefonda konuşurken dedi bunu ve bana vurduğunu sandığı için dedi ama bu adam annemin hiç bi suçu günahı yokken bu tartışmalar olmadan bi kavga da ananı.s. kadar etmiş bi adam annem onun küfürlerini bile affetti oyun oynuyo pc de o yüzden her pc yi beğenmiyor du pc yavaş oyun kaybettim die de pc kırdı bu adam sadece bnm laflarım sebep olsa tmm dicem

Ayrıl yarın bir gün çocuğunun yanında döver seni. Öfke kontrolü var, aileleri araya katıyor, gel kızını al flan çok terbiyesizce kusura bakma ama. Hele annenin üzerine yürümesi ona zaten birey diyemiyorum.

memursunuz güzel bi geliriniz var aileniz arkanızda o adama muhtaç değilsiniz böyle bi manyakla büyümesindense babasız büyüsün daha. Ki yaşınız daha çok genç karşınıza elbet adam gibi biri çıkar. Ayrıca anneni üzerine yürümek nedir kanını alırım adamın valla anneme yapıcak bunu . Boşanmak için neyi bekliyorsun annein evine gelip ordaki eşyaları da kırmasını mı gerçi çok da umurunda gibi durmuyo emin ol pişman olması gereken o sen değilsin böyle bi manyağa kimse katlanmaz ömrü boyunca mutsuzluğa mahkum ama sen ve çocuğun değilsiniz

Boyle bi adamla evli kalirsan ben adama degil sana suc bulurum eminim cevrendeki herkeste artik oyle dusunur birdaha barisirsan. Ailende artik oyle dusunmeye baslar ve bi sure sonra kocan dahada ileri gidecektir ailende arkanda durmucaktir yani kaybeden sen olursun

Eğitiminiz geliriniz yerinde. Bu hayat geçmez hele sizin annenizin üstüne yüreyecek kadar kendini kaybeden adamla hiç geçmez. Şimdide geliyorsan gel modundaysa giç vicdan yapöayon derim. Yol yakınken dönün

Bu manyak ileride çocuğu da döver. Kaç kurtar kendini ve bebeğini bu psikopattan..

O laflari mi demiş kocasina

Hadi seni gectim,
Ayrilirsiniz, barisirsiniz kol kirilir yel icinde kalir diyelim
Annenin ustune yuruyen bir adam var ortada.
Bu bile benim icin ayrilma sebebi. Senin ustune yurumesini belki affedebilirsin ama annenin ustune yurumesini asla affetme ! O senin annen, uc kurusluk adam gelip annene laf soyleme hakkini nerden bulmus ? O da kimmis ?!

Ahhh kız babaları ahhh... Şöyle adamlar kızınıza ilk el kaldırdığında o eli kırsanız bir daha böyle cesaret edemezler işte. Ama siz aman kızımın yuvası bozulmasın aman kötü olmasınlar dedikçe bunlar başınıza böyle çıkar. Ya kimse mi yok ailede şöyle bu adamın elini kolunu kıracak birisi. Adam resmen kudurmuş kurtar bu adamdan kendini. Ailene de söyle artık biraz dik dursunlar ve seni korusunlar.

Ben de senin gibi düşünüyorum. Koca dediğin her şeyi yapabilir. Gün geçmiyor ki cani koca haberi gelmesin. Ama babalar kızlarına verdikleri değeri su heriflere gösterseler bunlar da bu kadar ileri gidemez. Baba kızına hanımefendi muamelesi yerine sokak kızı muamelesi yaparsa onlar da her şeyi yapma hakkı bulurlar kendilerinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…