2013 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ah kıyamam sıkıntılı bebiş İda da tutmuyo aslında var ya örüyorum işte yine de

Ah Canim cok sekermiş şapka takmak bizde de imkansız . Ortalığı yıkıyor .

Maşallah canım kızına , bu bebisler hep aynı heralde
Benimki de şapka sevmiyor , ağlıyorsa altını açınca susuyor , giydirince basıyor yaygarayı
Tesekkurler kizlar. Bu bebislerin hepsi ayni demekki... benimkide kiyafetlerini cikarirken altini acerken sorun yok giydirmeye gelince kiyamet kopuyor.bende aksamlari aciyorum altini ustunu inceltiyorum ondan keyiflisi yok. Tabi babasi yokken.. panik atak oldu. Hasta olur giydir. Banyoyu bile hizlica yapar ustunude hizlica giydirirdik mersin sicaginda. Simde soguk memlekette kiyameti kopararir . Kizimin neresinde ne var yeni ogreniyorum:) kolunda gobeginin ustunde beni var :))
Gecmis olsun canim. Iyi olmasina sevindim bu aralar cok dalgin oluyoruz. Asansore binip icindde oyle bekleyip niye inmiyor diyorum. Sonra dugmeye basiyorum.ve iniyoruz. Donustede 3 te otururken 4 e cikiyorum ve ka
piyi acmaya ugrasiyorum. Kocama kiziyorum yanlis anahtari verdi diye :) sonra kapiya bir baktim kocaman isim yaziyor. Kosa kosa eve indim . Kimseyide tanimiyorum . Hirsiz sanmamislardir insallah. Kocise ben iyi degilim bak banaiyi davran diyorum:)) tum aklini kizim almis diyor baksana cin gibi diyor:) (masallah)

Bende sacimi boyatmak istiyorum. Beyazlarim cikti. Kuafore gitmek istiyorum. Gur ormanlara donmeye basladim. Ama nerde bilmiyorum. Dun hastanede kadinlari gordum ve bir kendime baktim bir gobis saclar oyle toplanmis gozler cokmus elime geceni giymisim. Sonra kizima baktim aman bosver dedim. Benim guzelligim kizim:)

Gecmis olsun canim. Cabucak atlatirsiniz insallah. Bebisler kucuk olunca cok korkuyoruz birsey olacak diye ama allah koruyor onlari... benimde bayramda gorumceler gelecek biri ailecek griplermis gecerse bebege yandim asisida bayram diye gec yapiliyor. Grip olursa asiyi yapmazlar dahada ertelenmez galiba of of bebe olunca herseyi takiyoruz.. insallah tum bebislere birsey olmaz bizde evhamlandigimizla kaliriz. Allahim sen koru yavrularimizi

çook geçmş olsun cnm benmde en korkutuğum şey...taşırken düşmesi...çok dikkat etmeliyz demekki hiçbişeye güwen olmuo...

oğlum şuan uyumaya çalışıo burnunun hırıltısına uyanıo öksürükle uyanıo iyileşir inş.

herkese iyi dilek we duaları için tşkleer

Canim okurken cok korktum melise birşey oldu diye . Cok şükür hasarsız atlatmissiniz. Ben de hep korkuyorum pusetten düşer diye .
Alın bakalım bayramliklari melis kiz en guzel giysiyi coktan haketti :)

Bende boyleyim hamileyken isimle ilgili okuyorum, dönüp bakıyorum unutmusum,
aşağıdan kapı çalıyor otomata basıyorum içeri gidiyorum, gelen kişi kapıdan girmeyecek sanki

Esimin bu konuda bi yorumu var; bilgisayar tek sayfayı açınca hızlı , birkac sayfayı birden açmaya çalışınca yavaşlıyor ya sende onlar gibisin diyor bana , artık cok sayfa açmaya çalıştığım icin yavaşlamışım

Fikriyecim çok teşekkürler dediklerini deniycem umarım iyilrşiriz
Kızıma geçecek diye korkuyorum

Arastacım minnoşun giysilerine bayıldım çok tatlı olmuşlar
Sen bi blog oluştur adını da beceriklianne koy hepimiz takipçin oluruz yaptıklarını yayınla eminim çok ilgi toplar

Yalovacım hoşbuldum
Göbek parçasını eminim sadece biz Türkler gömüyoruzdur
Düşünsene ABD ye gönderdiğini gömmek için tam görmerken güvenlik kameralarına falan yakalansa sizin yeğen açıklayamaz valla biyolojik silah sanırlar CIA falan incelemeye alırmış sizin kordonu anlam veremezler heralde
Ben babaannemin köyünde köy ebesiyle doğmuşum kordonumu da babaannemin bahçesine gömmüşler eminim babaannemin Boğaziçi'nin varlığından bile haberi yoktu o zaman
Ben de en azından saklayabikseydim iyi olurdu çöpe gitmesine üzüldüm

Arastacım minnoşun giysilerine bayıldım çok tatlı olmuşlar
Sen bi blog oluştur adını da beceriklianne koy hepimiz takipçin oluruz yaptıklarını yayınla eminim çok ilgi toplar

Teşekkür ederim Luboyfcum ama daha dur sadece 2 parça şey yaptım üstelik kopya çekerek :))

canım maşallah kızın çok tatlı.. benim kızda hiç sevmiyor şapkayı.. ama hakkını yemeyeyim kuşum giyinip soyunurken hiç ağlamıyor maşallahı var okdar giysi deniyorum gıkı çıkmıyor :)

benim kızımda 13 ağustos doğumlu bizimde aşımız 24üne kaldı.. sanırım bu aşılar hep perşembe günü yapılıyor... dün akşam düşünüp durdum rota virüsü aşısı ile bir ay arası olması lazımmış kasım 24te biz 3.5 aylık olmuyormuyuz nasıl oclak bu iş nasıl hesaplanıyor anlamadım ben yaa..

Maşşallah Masal kızıma,çok güzel,bal gibi bir kız olmuş.vallahi bu topikte daha biri diğerinden azıcık bile az güzellikte bir bebek görmedim.Allah hepsini nazar ve kem gözlerden korusun

arasta teyzesi evet tek başıma büyüttüm

canım oğluşunu hangi doktora nereye götürüyorsun??

kızlar masalım çok garip ses çıkarıyor tarifini biraz zor yapabilirim ama umarım anlatabilirim.. yüksek sesle hıhhh diye nefesini çekiyor gibi garip bi ses cıkarıyor. doktoruna kontrolünde soracagım ama kontorlümüze daha coookkk var ve adama sesle nasıl yaparım onu gülmez inş. bana :) ama bazen o sesi arka arkaya çok yapıyor aklım çıkıyor bişey oloyormuş gibi.. başınıza böyle birşey geldimi?? birde yeni huy edindik kafasını bi sağa bi sola 3-4 dakika durmadan çevirip duruyo. sanki birşey takip ediyor gibi ben tutuyorum kafasını dursun diye... daha neler göreceğim merak ediyorum

Bütün hasta bebislere şifa diliyorum,kış geliyor hastalanmadan atlatmak sanırım çok zor.

Doğduğundan bu yana barışi annem veya kv yıkıyordu bugün ikiside olmayınca kocisle işbaşa düştü yikadik,pakladik misler gibi oldu oğlum artık kimseye ihtiyaç duymayiz.
Sizler kaç günde bir yikiyorsunuz ve sabah akşam hangisini tercih ediyorsunuz?

Arasta odanızi daha önce görmüş çok beğenmiştim şimdi idosla ayrı bir güzel olmuş maşallah.

İlahi cok güldürdün beni :)

bzde daha hiç yıkamadık ben bi tutim dedim nasıl kaygan oluyo vücudu zor tuttum, hep baba babaanne yıkıyo, biz 3 güne bi yıkıyoruz cnm, öğleden sonra odaya güneş giriyo güneşin geldiği yere küveti koyuyoruz :) saat 15 oluyo hep. emiyo bi güzel uyuyo, gece de uykusu çk rahat oluyor.

Agzindan bal damliyo.. Gel de bunu ona anlat ama iste... Sabah da yaparken 2kisiydik bakarken babaligini da yapacaksin diye yine bi kavga ettim zaten. Hayir o dugundeyken cocuk da kustu ustelik, yesin tabi ici icini. Oyle sevmeye gelince laylaylom yapmak yok, erkekler şovmen ya

çook iyi anladm aynısı bizdede war çünkü...nefessiz kalıo giibi uyanıodu o sesle....bide sağ sol kafa çewirmeleri....burnu tıkalıymş belki ondandr senin bebişinde sor cnm doktora....

Ya meyhane gibi bir yerdeydi zten dugun dedigi, duzgun bi dugun olsa hep birlikte giderdik bi saat ama rakinin sigaranin icine nasil sokayim cocugumu.. Diyo ki anneme birakiriz. Hem annesi 70yasinda bizimki kucakta gezmeyi seviyo onun ayaklari dayanmaz okadar hem de benim cocugum biberon almiyor sadee meme emiyor ac mi birakayim cocugu? Teallam yaa...

Melekler geliyordur onlari takip ediyordur:) korkma sen.

çook iyi anladm aynısı bizdede war çünkü...nefessiz kalıo giibi uyanıodu o sesle....bide sağ sol kafa çewirmeleri....burnu tıkalıymş belki ondandr senin bebişinde sor cnm doktora....

evet canım... burnunu hergün aspiratörle temizliyorum da garip ses.. derdimi anlamanda çok mutlu etti beni fikrin için saol canım

Melekler geliyordur onlari takip ediyordur:) korkma sen.

ah o melekler kızımı sarhoş yapacaklar :))) babasıda sallanmaya alışık ya acaba kendisini mi sallıyor diyor :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…