2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bi
:)) inanki karpuz uzum salataliktan ve diger meyvalardan kacmasida ayni
peki bu kdr birbirlerine benzetiyoruz ya sizde konusma ne durumda bizde halen tik yok
tik yok diyorum ama abla arda ada anane dede laflari var ama tekerleme gibi diyor gulu gulu gibi konusmalarinin arasinda onlarda geciyor
bilincli degilde sanki onlarida oylesine diyor gibime geliyor
daha birkere ne bana ne babasina anlamli sekilde bize seslenmek icin ne anne ne baba bile demedi :KK43: sabirla bekliyorum
bizde de konuşma birkaç kelimeden ibaret gıdı gıdı mını mını sürekli birşeyler söylüyor ama anlaşılır birşey yok zeki çocuklar geç konuşurmuş :KK66: illaki konuşacaktır aslında sürekli konuşuyorum ve 2 aydır neredeyse kabile halinde yaşıyoruz kalabalığız herkes ilgileniyor ama konuşmada gelişme yok haylazlık 10 numara

Aynı ağrıyı bende yaşadım canım pelvik kas ağrısı yada kemik ağrısı gibi birşeydi ismi doğuma kadar arada hafifledi ama devam etti hiçbir sorun olmadı yani kimisinde bu şekilde ağrılar olabiliyormuş geçmiş olsun zordur bilirim

Allah razı olsun canm yaa ilk defa aynı durumu yaşayan biriyle karşılaştım ve bi rahatlama oldu bende cok saol:) ben ağrılara da razıyım yeterki bebegmle ilgili bi sorun olmasın.bu benim 4. Hamileliğim ve diğerlerini kaybettim hep :KK43: o yuzdn korkuyrm.erken doğum olur filn.açılma mı oluyo acaba gbi seylr geliyodu hep aklıma.cnku genelde herks son aylarnda yasamış bunları.bende 19 haftalkken başladı.sende de erken aylarda mı başlamıştı peki canm

Allah razı olsun canm yaa ilk defa aynı durumu yaşayan biriyle karşılaştım ve bi rahatlama oldu bende cok saol:) ben ağrılara da razıyım yeterki bebegmle ilgili bi sorun olmasın.bu benim 4. Hamileliğim ve diğerlerini kaybettim hep :KK43: o yuzdn korkuyrm.erken doğum olur filn.açılma mı oluyo acaba gbi seylr geliyodu hep aklıma.cnku genelde herks son aylarnda yasamış bunları.bende 19 haftalkken başladı.sende de erken aylarda mı başlamıştı peki canm
Benim 30. Haftamda başladı hatta 2 hafta rapor aldım sonra doğum iznim başlamıştı inş bir sorun olmaz sen gönlünü ferah tut

İlk hamileliğimde belki de 16. Haftasan itibaren çatı ağrısı çektim. Kemiklerim açılıyor çekiliyor gibi ağrıyordu. Son aylar bacak aramda bowling topu taşıyor gibiydim ama bebeğim 42. Haftada doğdu. Hiç korkutma kendini strep yapma ama tabi ihmal de etme. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

İlk hamileliğimde belki de 16. Haftasan itibaren çatı ağrısı çektim. Kemiklerim açılıyor çekiliyor gibi ağrıyordu. Son aylar bacak aramda bowling topu taşıyor gibiydim ama bebeğim 42. Haftada doğdu. Hiç korkutma kendini strep yapma ama tabi ihmal de etme. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

Aminn cok sagol canım yarın zaten randevum var bide genel cerraha görüncem.inş.seninki gbi normaldr her sey.bugün ishal oldum bide onun ağrıları çıktı.ama oğluşumun tekmeleri her şeye degiyo işte sabretcz :))

Kızlar iyi akşamlar :)

Aranızda bebek kamerası alan var mı yada tanıdığı alan.
Weewell in WMV845 2.8 inch i almayı planlıyoruz ama hiç etrafımda alan yok yeni çıktı da dezavantajları nedir var mı merak ediyorum

Merhaba,

Aldınız mı bu telsizi? Ben de bunu almak istiyorum ama kararsızım.

Selamun aleykum kizlar
minione minione aynen canim kimsecikler yok
Nasilsiniz delikanlilar prensesler nasillar
Nego Nego hayirli olsun dogum gununuz biraz gec oldu ama...merakla bekliyrum fotolarinizi:))

Bizde dun sunnet olduk kizlar sukurler olsun buyuk bir yuk kalkti uzerimden.yaramiz iyilesirse daha da mutlu olucam...esime diye diye tuy bitti dilimde,dun bile zoraki gitti neyseki yaptirdik cunku tatilimde bitiyor,calismaya basliycam....yeni yontemle yapildi sunnetimiz...adini bilmiyrum lazerli yontem de degilmis...narkoz vermediler
Damla seklinde sakinlestirici verdiler o an cok gulduk esimle abdullahin haline zorla bi iki damla icti aglayarak sonra kuzu gibi oldu diger kalanini icene dek.20 dk filan surdu hemşirenin kucaginda uyanik gitti tekrar uyanik geldi...beni gorunce bagirarak anne anne diye yirtti kendini baya etkilenmisti kuzum...birde sargimizi çıkaramadık onu da cikarabilirsek daha iyi olucaz insaallah.

Selamun aleykum kizlar
Nego Nego hayirli olsun dogum gununuz biraz gec oldu ama...merakla bekliyrum fotolarinizi:))

Bizde dun sunnet olduk kizlar sukurler olsun buyuk bir yuk kalkti uzerimden.yaramiz iyilesirse daha da mutlu olucam...esime diye diye tuy bitti dilimde,dun bile zoraki gitti neyseki yaptirdik cunku tatilimde bitiyor,calismaya basliycam....yeni yontemle yapildi sunnetimiz...adini bilmiyrum lazerli yontem de degilmis...narkoz vermediler
Damla seklinde sakinlestirici verdiler o an cok gulduk esimle abdullahin haline zorla bi iki damla icti aglayarak sonra kuzu gibi oldu diger kalanini icene dek.20 dk filan surdu hemşirenin kucaginda uyanik gitti tekrar uyanik geldi...beni gorunce bagirarak anne anne diye yirtti kendini baya etkilenmisti kuzum...birde sargimizi çıkaramadık onu da cikarabilirsek daha iyi olucaz insaallah.
Masallah canim hayirli olsun sunnetiniz darisi bize insallah

Selamun aleykum kizlar

hayırlı olsun canım sünnetiniz, yeni yöntem iyiymiş.
Foto koyucam da küçültmem gerekiyor erindim koyunca etiketlerim bakarsın :)

Selamun aleykum kizlar

a.selam arkadasim
hayirli olsun sunnetiniz
insallah ekim basi gibi bizde dusunuyoruz
su damla olayini bende dr umuza danisirim :KK66:
yaramazliklsr tam gaz devam
uykusuzluk tam gaz :KK70:
sık uyanmalar tam taz
bol bol emmek arzusu tam gaz :KK70:
emzirmeyi ksince gece uyaninca o zmn nolucak simdiden onu dusunur oldum

kizlar inek sutu iciyormu ufakliklar
biz belki 4 aydir kamisli pinarin organik kutu sutunu aliyorum hepsini icemiyor yarisini tuketiyor gun de,yeterlimi azmi bilemiyorum,memeden kesince o kalan yarimi grce yatmadan evvel mi vermeliyim? sizlerin fikirleri ne bu konuda?

biz belki 4 aydir kamisli pinarin organik kutu sutunu aliyorum hepsini icemiyor yarisini tuketiyor gun de,yeterlimi azmi bilemiyorum,memeden kesince o kalan yarimi grce yatmadan evvel mi vermeliyim? sizlerin fikirleri ne bu konuda?[/QUOTE
biz belki 4 aydir kamisli pinarin organik kutu sutunu aliyorum hepsini icemiyor yarisini tuketiyor gun de,yeterlimi azmi bilemiyorum,memeden kesince o kalan yarimi grce yatmadan evvel mi vermeliyim? sizlerin fikirleri ne bu konuda?
anne sütü aldığı için fazla süt içmeyebilir bence normal

bende veriyorum pınar çocuk ama pek içime sinmeden normal günlük sütü içmediğinden. Ama orada şöyle bir şey yapıyorum günlük sütle pınar çocuk sütünü karıştırıyorum tatlansın diye. pınar çocuk aşırı tatlı bence alışmasın ona diye. ama şimdi güvendiğim yerden bal buldum bal koyucam pınar çocuğu bırakmak için. Süt tüketimi; sabah kahvaltısında veriyorum, öğle ve akşam yemeklerinde yoğurt veriyorum çorbanın yanında( ki hala çorba yiyoruz:oha:) bazen akşam yemeğini erken yerse yatmadan biraz daha) gece uyanırsa da yine veriyorum.

bende veriyorum pınar çocuk ama pek içime sinmeden normal günlük sütü içmediğinden. Ama orada şöyle bir şey yapıyorum günlük sütle pınar çocuk sütünü karıştırıyorum tatlansın diye. pınar çocuk aşırı tatlı bence alışmasın ona diye. ama şimdi güvendiğim yerden bal buldum bal koyucam pınar çocuğu bırakmak için. Süt tüketimi; sabah kahvaltısında veriyorum, öğle ve akşam yemeklerinde yoğurt veriyorum çorbanın yanında( ki hala çorba yiyoruz:oha:) bazen akşam yemeğini erken yerse yatmadan biraz daha) gece uyanırsa da yine veriyorum.
ben hic pinarin devam sutunu vermedim cnm tatli diye
aslindq en guzeli cam sise normal gunluk sut amw odq acilir acilmaz tuketilmesi gerejk,evde kimse sut icmiyor,birde bardaga koyunca icmedigini farkettim kamis hatrina iciyo o yuzden pinar organik inek sutunu aliyorum hic sekersiz bu arada,
bal da aklinizda olsun kizlar migrosta fanus marka yuzdecyuz orjinal cixek balibsatiliyor,220 grami 22 lira ,kilosu yuz liraya geliyo galiba
ne guzel bir kere a101 e organik
urunler gelmisti ve bu bal 10 liraydi epey zula yapmistim ama simdi tukenmek uzere bende kismetse bayramda bie koye ugricaz ordan ins temin ederim
bu arada corba disinda yemek yemiyormu ?

canım maalesef içmiyor, pipetle bir fırt çekiyor tamam. Çok istiyorum içsin diye nasıl başlarsa öyle gider çünkü bu süt içme işi :KK43: ayran içiyor artık şükür, o da olmasa kalsiyum alamayacak, peynirde yemiyor, bir kere yediği peyniri bir daha asla yemiyor, kaşar kurtarıcımız onun da iyisi mi güvenilirı mi Allah bilir.
Memeden kesince günde 500 ml süt alması lazım, bir sabah bir akşam bir bardak olmalı.

ben hic pinarin devam sutunu vermedim cnm tatli diye
aslindq en guzeli cam sise normal gunluk sut amw odq acilir acilmaz tuketilmesi gerejk,evde kimse sut icmiyor,birde bardaga koyunca icmedigini farkettim kamis hatrina iciyo o yuzden pinar organik inek sutunu aliyorum hic sekersiz bu arada,
bal da aklinizda olsun kizlar migrosta fanus marka yuzdecyuz orjinal cixek balibsatiliyor,220 grami 22 lira ,kilosu yuz liraya geliyo galiba
ne guzel bir kere a101 e organik
urunler gelmisti ve bu bal 10 liraydi epey zula yapmistim ama simdi tukenmek uzere bende kismetse bayramda bie koye ugricaz ordan ins temin ederim
bu arada corba disinda yemek yemiyormu ?
balımız şükür tanıdıktan organik geldi ama küçük yemiyor :)

canım maalesef içmiyor, pipetle bir fırt çekiyor tamam. Çok istiyorum içsin diye nasıl başlarsa öyle gider çünkü bu süt içme işi :KK43: ayran içiyor artık şükür, o da olmasa kalsiyum alamayacak, peynirde yemiyor, bir kere yediği peyniri bir daha asla yemiyor, kaşar kurtarıcımız onun da iyisi mi güvenilirı mi Allah bilir.
Memeden kesince günde 500 ml süt alması lazım, bir sabah bir akşam bir bardak olmalı.

halen emziriyormusun cnm sende?

geceleeimiz cok
perisan :KK43: saat basi uyaniyor cok erkn uyaniyor
yataktan kalkamiyiorum
memeyse buna sebep kesmek istiyorum artik

halen emziriyormusun cnm sende?
tabi canım sürekli :) artık meme uyuyor, süt bitmiş gelsin deyip oyalıyorum bu aralar

geceleeimiz cok
perisan :KK43: saat basi uyaniyor cok erkn uyaniyor
yataktan kalkamiyiorum
memeyse buna sebep kesmek istiyorum artik
Aynen canim misal bu gecede 3 saat bile uyumadım, kesinlikle emmek için uyumuyorlar ama yok gece mümkün değil emmrmezse yıkıyor ortalığı

X