2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
maşallah pek bişey kalmamış doğumaallah tamamına erdirsin canı:))
Abdullah da aynı hiç durmuyor yerinde dediğin gibi artık dışarıya çıkamıyoruz evde kalınca dahada kötü oluyor..
Bizde iyiyiz şükür canım bizde ev almayı düşünüyoruz bi tane bulduk paryı denkleştirmeye çalışıyor eşim kısmetse 1 2 aya kadar taşınacağız bizimde oturduğumuz evde tamirler çıkıyor musluğuydu kombisiydi bozulan bozulana...
Allah gonlunuze gore versin canim bu gidisle benden once tasinacaksin :KK70:

minione minione eeeee yoksa yinemi gezmelerdesin:)))
Ama en iyisini yapıyorsun bende şu düğünü atlatayım yine gezmeye gideceğim bidaha bu zamanları yakalayamayız ikinci çocuk olur okul zamanı gelir ozaman tıkılacaz eve bari şimdi tadını çıkarak:))
evettt tatlim
annemin devremulkune geldik
armutlu tatilkoyundeyiz ,ilk defa evimden daha rahat bir ortamdayim bu kdr gezdik en mutlu oldugumuz bu ortam oldu valla ck sukur

evettt tatlim
annemin devremulkune geldik
armutlu tatilkoyundeyiz ,ilk defa evimden daha rahat bir ortamdayim bu kdr gezdik en mutlu oldugumuz bu ortam oldu valla ck sukur
Nwrden bildim:))
İyi tatiller canım evet oralar çok güzel bizde oraya gitmiştik tatile muhteşem bi yer bizde çok beğendik allah izin verirse her sene gidicez:)
Akua parkı çok güzel orda minik bi kaydırak vardı çocuk havuzuna giren abdullah onu çok sevmişti tabi ben peşinde koşmaktan pek bi tad anlamamıştım:))

Kardeşine de iki ay olacak hiiiç alışamadı, gittikçe de artıyor kıskançlığı.
Bugün çökmüş durumdayım :KK43:

Nego Nego napıyorsun canım nasıl gidiyor çocuklar nasıl??

hihami hihami hamilelik nasıl geçiyor canım kaç ay kaldı doğuma?
Çınar nasıl neler yapıyor??

@Duha22 sizde durumlar ne adaşımız nasıl canım?

@Pinking Tree senin kuzular nasıl küçük kızın kaç aylık oldu bu arada ismini ne koydunuz?.

C Cucu sen napıyorsun canım arhan nasıl? Gamze ile görüşüyormusunuz onlar nasıl canım

Safransari Safransari sınava girdinmi canım nasıl gidiyor kreş yaradımı kızına o nasıl?

@Dafiduck nerdesiiin yoksun çoktandır..

Unuttuklarım var kusuruma bakmasınlar kızlar hepiinize sorusordumki buraya yine yazalım öpüldünüz:)))
canım iyiyiz yaz koşturması gezmeler hareketli bebe uğraşıyoruz
siz nasılsınız paşa nasıl
haa bu arada yarı. istanbula geliyoruz Arhanla :)

Nego Nego napıyorsun canım nasıl gidiyor çocuklar nasıl??

hihami hihami hamilelik nasıl geçiyor canım kaç ay kaldı doğuma?
Çınar nasıl neler yapıyor??

@Duha22 sizde durumlar ne adaşımız nasıl canım?

@Pinking Tree senin kuzular nasıl küçük kızın kaç aylık oldu bu arada ismini ne koydunuz?.

C Cucu sen napıyorsun canım arhan nasıl? Gamze ile görüşüyormusunuz onlar nasıl canım

Safransari Safransari sınava girdinmi canım nasıl gidiyor kreş yaradımı kızına o nasıl?

@Dafiduck nerdesiiin yoksun çoktandır..

Unuttuklarım var kusuruma bakmasınlar kızlar hepiinize sorusordumki buraya yine yazalım öpüldünüz:)))

Nego Nego kuzum napıyorsun forumda geziniyorsun arada topiğede uğra bebeğim:)

Kafayı bozdum sizinle en sonunda hepinizi tekrar topliicam buraya hatta gamzeyi getirene kadar durmayacam:-)

O gamze buraya gelecek:KK70:
ayy canım ya tam yazacaktım ban yedim :)) aslında eskisi gibi takılmıyordum son bir hafta yeniden başlamıştım :)
Çok şükür iyiyiz, küçük sürekli konuşuyor ağlama krizleri iki yaş sendromu, anne napıyorsun diyor artık iki üç kelimelik cümleler kuruyor, sen napıyorsun diyorum hibbisey diyor :) ( hiç bir şey ) konuşuyor konuşuyor ve de konuşuyor :confused::confused: etkinlik yapıyoruz elimden geldiğince, büyük devlet anaokuluna başladı, sabahçı çok çok şükür mutlu, Kuran dersini ben evde veriyorum kasmadan. Onun dışında bende yuvarlanıp gidiyorum :KK70:

ayy canım ya tam yazacaktım ban yedim :)) aslında eskisi gibi takılmıyordum son bir hafta yeniden başlamıştım :)
Çok şükür iyiyiz, küçük sürekli konuşuyor ağlama krizleri iki yaş sendromu, anne napıyorsun diyor artık iki üç kelimelik cümleler kuruyor, sen napıyorsun diyorum hibbisey diyor :) ( hiç bir şey ) konuşuyor konuşuyor ve de konuşuyor :confused::confused: etkinlik yapıyoruz elimden geldiğince, büyük devlet anaokuluna başladı, sabahçı çok çok şükür mutlu, Kuran dersini ben evde veriyorum kasmadan. Onun dışında bende yuvarlanıp gidiyorum :KK70:
Maşallah küçüğe ne güzel konuşuyor:))
Ana okulunuzda hayırlı olsuncanım iyi gidiyordur inşalaah..

abdullahta çok net değil ama konuşuyor (hodediiin hoşgeldin) (mirabaa merhaba) ( grsüz görüşürüz) (bıdak bırak) (menim benim) annemmm, babammm, annecim, babacım, hadi, su, bitti, gitti, ve benim tekrarladığım herşeyi konuşuyor bide ne desek taam diyor oğlum bidaha yaramazlık yapma olurmu diyorum taam diyor ama yaramazlığa devam ediyor:) bide biyerden taktak ses gelsin kapıııı diye söyleniyor kapıyı açana kadar tekrarlıyor geçen yemek yapıyordum kaşığı tencereye vurdum öteki taraftan kapııı diye sesleniyor anne kapı aç diyor..

Maşallah küçüğe ne güzel konuşuyor:))
Ana okulunuzda hayırlı olsuncanım iyi gidiyordur inşalaah..

abdullahta çok net değil ama konuşuyor (hodediiin hoşgeldin) (mirabaa merhaba) ( grsüz görüşürüz) (bıdak bırak) (menim benim) annemmm, babammm, annecim, babacım, hadi, su, bitti, gitti, ve benim tekrarladığım herşeyi konuşuyor bide ne desek taam diyor oğlum bidaha yaramazlık yapma olurmu diyorum taam diyor ama yaramazlığa devam ediyor:) bide biyerden taktak ses gelsin kapıııı diye söyleniyor kapıyı açana kadar tekrarlıyor geçen yemek yapıyordum kaşığı tencereye vurdum öteki taraftan kapııı diye sesleniyor anne kapı aç diyor..
Maşallah akıllı kuzuya :)

Nwrden bildim:))
İyi tatiller canım evet oralar çok güzel bizde oraya gitmiştik tatile muhteşem bi yer bizde çok beğendik allah izin verirse her sene gidicez:)
Akua parkı çok güzel orda minik bi kaydırak vardı çocuk havuzuna giren abdullah onu çok sevmişti tabi ben peşinde koşmaktan pek bi tad anlamamıştım:))
saol tatlim :)
bilerek mayo bile koymadimki birde o eziyet is cikmasin diye :)
zaten parktan gezmekten kudurmaktan havuza zaman bile yok :)
cok gzl pusetli bisiklet vardi kiralik hemen hemn hergun ona biniyoruz cok sevdi burda cok mutlu oldu valla ,mutlqka gelin :KK66:

saol tatlim :)
bilerek mayo bile koymadimki birde o eziyet is cikmasin diye :)
zaten parktan gezmekten kudurmaktan havuza zaman bile yok :)
cok gzl pusetli bisiklet vardi kiralik hemen hemn hergun ona biniyoruz cok sevdi burda cok mutlu oldu valla ,mutlqka gelin :KK66:
Oh ne güzel o eğlenince sende tadını çıkarıyorsundur şimdi tekrar iyi tatiller:)

Merhaba kizlar hamileligimde birlikte sohbet edip bilgi alışverişi yaparak gecti ismimi degistirdim kişisel sebeplerden oglum gece itibariyle 21 aylik oldu bugun akraba ziyaretindeyken onlardada 20 aylik cocuk cocuk vardi surekli onunla kiyasladilar cok sinir oldum onun annesi babasi farkli ozellikleride farkli olur dedim mesela ococuk ne yapsa bak duydunmu nasil konusuyor bak ne guzel sunu yapti bunu yapti halbuki ben yasitiyla oyun oynasin diye goturdum oraya boyuna kilosuna kadar olctuler aa o daha uzunmus dediler uzulduler benim oglanda evde isaret diliyle anlatiyor kelimede konusuyor ama henuz cumle kurmuyor oda anne bu ve falan diyo bak nasil konustu diyorlar ve yuzume bakıyorlar bende maşallah Dedim benim amacım cocuklarin birlikte oyun oynamasıydi abartiyormuyum cunku birdaha gitmeyi düşünmüyorum tesadüfen bir araya gelirsek belki yakin akrabayiz

canım meme bizde de aynı ama her istediğinde vermiyorum artık epey azalttım ki saat başı yarım saatte bir memedeydi, meme Ee yapıyor süt bitmiş gelecek diyorum, dinlenmesi lazım yorulmuş diyorum; ) önce ağlıyordu şimdi nazlaniyor kararlı durmak lazım, anneee meme diye bağrına yaslanınca gevşememek lazım :)

Benimde paşalar hasta bende bugün olur gibiyim, geçmiş olsun canım sizede.
Ayakkabı konusunda aynı benimkide :)))
sevindim iyi olmanıza canım, inşallah emeklerinin karşılığını alırsın.

Sinav bu hafta sonu canim
Kresten cok memnun kaldim, disipline girdi, sosyallesti, bana bagimli olmadan uyuyabiliyor, yemek yiyor artik vs.

Merhaba kizlar hamileligimde birlikte sohbet edip bilgi alışverişi yaparak gecti ismimi degistirdim kişisel sebeplerden oglum gece itibariyle 21 aylik oldu bugun akraba ziyaretindeyken onlardada 20 aylik cocuk cocuk vardi surekli onunla kiyasladilar cok sinir oldum onun annesi babasi farkli ozellikleride farkli olur dedim mesela ococuk ne yapsa bak duydunmu nasil konusuyor bak ne guzel sunu yapti bunu yapti halbuki ben yasitiyla oyun oynasin diye goturdum oraya boyuna kilosuna kadar olctuler aa o daha uzunmus dediler uzulduler benim oglanda evde isaret diliyle anlatiyor kelimede konusuyor ama henuz cumle kurmuyor oda anne bu ve falan diyo bak nasil konustu diyorlar ve yuzume bakıyorlar bende maşallah Dedim benim amacım cocuklarin birlikte oyun oynamasıydi abartiyormuyum cunku birdaha gitmeyi düşünmüyorum tesadüfen bir araya gelirsek belki yakin akrabayiz
eski adın neydi? Kıyaslama o kadar saçma ki bunun yüzünden anneler bunalıma giriyor. Senin çocuğun sana benimki bana,rahat bıraksınlar artık anneleri.

Sinav bu hafta sonu canim
Kresten cok memnun kaldim, disipline girdi, sosyallesti, bana bagimli olmadan uyuyabiliyor, yemek yiyor artik vs.
Maşallah canım, yemek uyku düzene girdiyse gerisi tamam :) sınavın iyi geçer inşallah canım

Kızlar merhaba, aslında ben de sizin aranızda olabilirdim . Hatırlayan var mı bilemiyorum. Arada buraya da bakmadan edemiyorum. 10 haftalık kalbi durmuş ikizlerim vardı. Ben de ocak 2015 annesi olacaktım. Amaaaa bin şükür rabbime çok bekletmeden Rabbim beni temmuz 2015 annesi yaptı. Şimdi 14 aylık bi kızım var adı Zeynep. Böyle işte:anne::nazar::emir_bebek:

Kızlar merhaba, aslında ben de sizin aranızda olabilirdim . Hatırlayan var mı bilemiyorum. Arada buraya da bakmadan edemiyorum. 10 haftalık kalbi durmuş ikizlerim vardı. Ben de ocak 2015 annesi olacaktım. Amaaaa bin şükür rabbime çok bekletmeden Rabbim beni temmuz 2015 annesi yaptı. Şimdi 14 aylık bi kızım var adı Zeynep. Böyle işte:anne::nazar::emir_bebek:
Allah bağışlasın kızını :)

Nego Nego xxaylxx di cnm eski ismim sorma bende hic hoşlanmıyorum ama kv dem bile o cocuk ne yapıyorsa benimkinin uzerinde deniyo ve diyorki bu cocuga bisey ogretmiyomusunuz bende dedimki oyle akilliki yaptiklarini gorsen sasarsin diyorum ama sinir oluyorum

Nego Nego xxaylxx di cnm eski ismim sorma bende hic hoşlanmıyorum ama kv dem bile o cocuk ne yapıyorsa benimkinin uzerinde deniyo ve diyorki bu cocuga bisey ogretmiyomusunuz bende dedimki oyle akilliki yaptiklarini gorsen sasarsin diyorum ama sinir oluyorum
Bilirim o siniri, o yüzden ev oturmalarına gitmiyorum artık

X