2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
yoo hiçde basit olmaz,pastane çikolatası demişsin ya bak aklında olsun 250 gr 26 lira hemde aynı gün kargo bebeğinin adınıda basıyorlar öyle gönderiyorlar 32 adet,birde 360 gr ımı var ondada 48 adet 37 lira cnm,eğer ben korkarım internetten alamam dersen ki,ben aldım herhangi bir tehlike yok,medilife a geldiğinde köprüden karşıya geç marmara parka,en alt katta hacı şerifin orta göbekte standı var bebek giysilerinin olduğu yerde ,orda hazır satılıyor bu kutular,tabi ne olur belki o an alıcaksan bebeğin adını yazmazlar,yada oraya sipariş ver,adını söyle bidahaki medilife a gidişnde alabilirsin bebek:KK15::KK15::KK15:
http://www.haciserif.com.tr/bebek-cikolatasi-erkek-madlen.html
tamam alırım ben bunu ya :KK70:hoşuma gitti
kocama da dedim tamam al dedi
zaten alışverişimi genel olarak hep internetten yaparım.

merhaba güzel anneler bana fikir verebilirmisiniz. her işimi internetten halletmek zorunda kalıyorum görmeyincede kararsız kalıyorum. bu uyku setlerinden hangisi güzel sizce. bi de siz nerelerden aldınız. mağazalara gitmemekle çok şey kaybediyomuyum acaba. aslında ilk resimdeki gibi renkli bişey istiyorum ama onun ölçüsü bana uymuyo. bize 60x120 lazım

hepsini alma şansın varsa hepsini al :KK48::KK48::KK48:
asla karar veremedim hepsii hepsi şahane ilk denizkızında mükemmel prenseslide,valla cnm ben yardımcı olamıycam ama sadece en sonuncuyu beğenmedim o kdr

QUOTE="sevdaveysel, post: 38392942, member: 443946"]Kizlar drdan geldik bacak boyu ongun geriden geliyo cuce olmaz ama.kisa boylu bi kiz olacak dedi.cnm sikildi bu normalmi kizlar bise diyin..bobregindeki kistte buyumus biraz .korkma dedi ama nasil korkmayim brn ya her gitmemde baska sey duyuyorum[/QUOTE]canım takma kafana o ölçümleryanlis oluyor

merhaba güzel anneler bana fikir verebilirmisiniz. her işimi internetten halletmek zorunda kalıyorum görmeyincede kararsız kalıyorum. bu uyku setlerinden hangisi güzel sizce. bi de siz nerelerden aldınız. mağazalara gitmemekle çok şey kaybediyomuyum acaba. aslında ilk resimdeki gibi renkli bişey istiyorum ama onun ölçüsü bana uymuyo. bize 60x120 lazım
4.güzel bencede

hakikaten he badem şekeri ne pahalıydı öyle,ama aklınızda olsun bimde ehm çikolatalı madem şekeri 400 gr 4 lira:KK48::KK48::KK48: ben 2 paket bimden,tam sayarak aldım 25 adet kavanozum vardı real marketten 25 adet mavi badem şekeri aldım oda 6 lira tuttu:KK48::KK48::KK48:
bimİ

Yaa kizlar ben camasirlari yikarken farketmeden acik renklilerin icine kirmizi karismis boya vermis bebegin havlusu, agiz mendilleri beyazken rengi cok kotu olmus eskimis gibi ben ne yapim simdi akil verin camasir suyuna basip sonrada tekrar dalan roxyilemi yikasam

Benimki de gezmek istiyor ama bende tam tersi ayaklarımı eski metal ütüler gibi hissediyorum hiç halim yok:KK43:

Var canım sağlıkla Bebeğini kucağına almış çok şükür.. Yürüyüşe gelince ben çalışmadığım halde Yapmıyorum Allah size kolaylık versin..

Canım denizkızlı haricindekiler güzel şatolular vs de hoş.. Ilkini almaz diğerlerinden seçim yaprdım ben:)

Aynen öyle canım, satlar hrmen hemen aynı, seni talip ediyorum ben de :) Kalkıp yürüyemiyorum yürürsen de Kurbağa gibi bacaklarımı aralayarak yürüyorum :)
Eşim dediki penguen oldun sen iyice

Yaa kizlar ben camasirlari yikarken farketmeden acik renklilerin icine kirmizi karismis boya vermis bebegin havlusu, agiz mendilleri beyazken rengi cok kotu olmus eskimis gibi ben ne yapim simdi akil verin camasir suyuna basip sonrada tekrar dalan roxyilemi yikasam
beklemeden hemen tekara yıka deterjanla

şimdi başlıyorum anlatmaya,bugun uykumun arasında bnm koca aradı çabuk kalk cenk gelıyor oraya seni bebek arabası fabrikasına götürecek diye,bu arada cenk eşimin halasının oğlu,çok zengin bir işadamı,bebek arabasının malzemelerini yapıyor,daha hamıle kaldığımı duydugundan beri sözü var bebek arabası için,ama bnm içime bu durum hiçbir zmn sinmiyordu,Allah kimsenin alıcağına muhtaç etttirmesin,eşime her zmn allah aşkına gel gezelim ben istediğim şeyi almak istiyorum neden tek biryere bağlı kalalım ki desemde beni hiç dinlemedi,beleş gelcek ya tabi,illa sabret tte sabret,neyse gelelim benim tercihime asla pahalı bir arzum yoktu,ben acaip gezenti bir kadın,haftanın 2 günü anneme giderim,avm leri gezeriz,cafelerde otururz,evimdeysemde mutlaka ya sosyete pazarına giderim yada yine avm ye giderim,kendimi biliyorum çocuk 2 ayı bitirsin Allah nasip ederse 3.ayda başlarım ben minnoşla inşallah gezmelere,gönül tabiki en iyisini hem güzelini hem rahat olanını istiyor ama benm aklımdaki model her zmn,hem hafif olsun,hem pratik arabamın bagajına kolaylıkla koyayım,ana kucağı arabaya girsin ama mesala ana kucağı sisteme direk oturan modelleri beğeniyorum yani arabanın sadece hani bacakları oluyor demiri,ona sadece ana kucağı otursun,extradan yaza doğru diğer parça bebek arabası takılsın yani travel sistem ama aklıma takılanda bastonlarda inanılmaz hafifler,ee şimdi seneye de baston alınacak bu travel sistem haydiii lazım olmayacak derken,şu aralar herkesinde favorisi olmuş çok ama çok hpşuma gitti,casual marka baston arabanın travel sistemi hemde taksitle 600 liraya,resmini hemen atıyorum,bu arada benim tahammül edemediğim hiç sevemediğim model iste travel sistemin bebek arabası olup ana o şekildeyken çıkmıyor çünkü onun üstüne ana kucağının takıldığı travel sistemler,hem görüntü kötü hemde kat kat ağır geliyor bana,neyse fabrikaya gittik,beneto marka,ne duydum ne gördüm gerçi internete yazınca çıkıyor,n11 gitti gidiyorda var,showrooma girdik,çeşit çok ama hiçbiri bnm istediğim model değildi,hiçbiri içime sinmedi,abi saolsun sabah sabah gerçi işi vardı orda ama sonuçta hediye alacak para vermiycez sesimi çıkaramadım kızlar,yine onların içinde en iyisi olanı tmm bu gzlmiş dedik ve aldık,tıpkı anlattığım gibi bebek arabasınn üstüne ana kucağı konuluyor,internette 400 lira maliyeti 250 liraymış,çok mutlu ayrılamadım,sizce bir müddet kullanabilirmiyim,beni yorarmı,belkide severim bilemiyorum ama çok mutlu olamadım velasıl,çünkü gerçekten bnm için araba çk önemliydi,olmadı diyorum bir 2 ay kdr kullanırım sonra veririm ihtiyaç sahibi birine,saks mavi rengini aldık,belkide içinizde bu modeli alanlarınız vardır,belkide ürün çok güzeldir bilemiyorum valla kullanıp görücez kızlar,bugün havadisler benden böyle işte,arkadaşımın annesine rastladım yolda tam eve dönerken kadın idrarından kan gelıyormuş,hadi dedim sevaptır,arabam vardı onlarla hep ilgilendim akşama kdr hastaneydik anca eve gelebildim yani tinimini_hnm tinimini_hnm babyforwe babyforwe o yüzden bugün yoktum kızlar resimleride atıyorum baston travel sisytem benim istediğimdi,diğer olan modeller bugunkü hediyemiz,saks mavi olan rengi aldım
Cadillac Travel Sİstem Bebek Arabası_O5T.jpg
129884951_tn70_0.jpg
ee.jpg

şimdi başlıyorum anlatmaya,bugun uykumun arasında bnm koca aradı çabuk kalk cenk gelıyor oraya seni bebek arabası fabrikasına götürecek diye,bu arada cenk eşimin halasının oğlu,çok zengin bir işadamı,bebek arabasının malzemelerini yapıyor,daha hamıle kaldığımı duydugundan beri sözü var bebek arabası için,ama bnm içime bu durum hiçbir zmn sinmiyordu,Allah kimsenin alıcağına muhtaç etttirmesin,eşime her zmn allah aşkına gel gezelim ben istediğim şeyi almak istiyorum neden tek biryere bağlı kalalım ki desemde beni hiç dinlemedi,beleş gelcek ya tabi,illa sabret tte sabret,neyse gelelim benim tercihime asla pahalı bir arzum yoktu,ben acaip gezenti bir kadın,haftanın 2 günü anneme giderim,avm leri gezeriz,cafelerde otururz,evimdeysemde mutlaka ya sosyete pazarına giderim yada yine avm ye giderim,kendimi biliyorum çocuk 2 ayı bitirsin Allah nasip ederse 3.ayda başlarım ben minnoşla inşallah gezmelere,gönül tabiki en iyisini hem güzelini hem rahat olanını istiyor ama benm aklımdaki model her zmn,hem hafif olsun,hem pratik arabamın bagajına kolaylıkla koyayım,ana kucağı arabaya girsin ama mesala ana kucağı sisteme direk oturan modelleri beğeniyorum yani arabanın sadece hani bacakları oluyor demiri,ona sadece ana kucağı otursun,extradan yaza doğru diğer parça bebek arabası takılsın yani travel sistem ama aklıma takılanda bastonlarda inanılmaz hafifler,ee şimdi seneye de baston alınacak bu travel sistem haydiii lazım olmayacak derken,şu aralar herkesinde favorisi olmuş çok ama çok hpşuma gitti,casual marka baston arabanın travel sistemi hemde taksitle 600 liraya,resmini hemen atıyorum,bu arada benim tahammül edemediğim hiç sevemediğim model iste travel sistemin bebek arabası olup ana o şekildeyken çıkmıyor çünkü onun üstüne ana kucağının takıldığı travel sistemler,hem görüntü kötü hemde kat kat ağır geliyor bana,neyse fabrikaya gittik,beneto marka,ne duydum ne gördüm gerçi internete yazınca çıkıyor,n11 gitti gidiyorda var,showrooma girdik,çeşit çok ama hiçbiri bnm istediğim model değildi,hiçbiri içime sinmedi,abi saolsun sabah sabah gerçi işi vardı orda ama sonuçta hediye alacak para vermiycez sesimi çıkaramadım kızlar,yine onların içinde en iyisi olanı tmm bu gzlmiş dedik ve aldık,tıpkı anlattığım gibi bebek arabasınn üstüne ana kucağı konuluyor,internette 400 lira maliyeti 250 liraymış,çok mutlu ayrılamadım,sizce bir müddet kullanabilirmiyim,beni yorarmı,belkide severim bilemiyorum ama çok mutlu olamadım velasıl,çünkü gerçekten bnm için araba çk önemliydi,olmadı diyorum bir 2 ay kdr kullanırım sonra veririm ihtiyaç sahibi birine,saks mavi rengini aldık,belkide içinizde bu modeli alanlarınız vardır,belkide ürün çok güzeldir bilemiyorum valla kullanıp görücez kızlar,bugün havadisler benden böyle işte,arkadaşımın annesine rastladım yolda tam eve dönerken kadın idrarından kan gelıyormuş,hadi dedim sevaptır,arabam vardı onlarla hep ilgilendim akşama kdr hastaneydik anca eve gelebildim yani tinimini_hnm tinimini_hnm babyforwe babyforwe o yüzden bugün yoktum kızlar resimleride atıyorum baston travel sisytem benim istediğimdi,diğer olan modeller bugunkü hediyemiz,saks mavi olan rengi aldımEki Görüntüle 1341952 Eki Görüntüle 1341953 Eki Görüntüle 1341954

bu arada baston modeli yanlış atmışım baston travel sistem bu
Casual-Storm-Lux-Baston-Travel-Sistem-Bebek-Arabasi-Puset-New-2013-8175.jpg

şimdi başlıyorum anlatmaya,bugun uykumun arasında bnm koca aradı çabuk kalk cenk gelıyor oraya seni bebek arabası fabrikasına götürecek diye,bu arada cenk eşimin halasının oğlu,çok zengin bir işadamı,bebek arabasının malzemelerini yapıyor,daha hamıle kaldığımı duydugundan beri sözü var bebek arabası için,ama bnm içime bu durum hiçbir zmn sinmiyordu,Allah kimsenin alıcağına muhtaç etttirmesin,eşime her zmn allah aşkına gel gezelim ben istediğim şeyi almak istiyorum neden tek biryere bağlı kalalım ki desemde beni hiç dinlemedi,beleş gelcek ya tabi,illa sabret tte sabret,neyse gelelim benim tercihime asla pahalı bir arzum yoktu,ben acaip gezenti bir kadın,haftanın 2 günü anneme giderim,avm leri gezeriz,cafelerde otururz,evimdeysemde mutlaka ya sosyete pazarına giderim yada yine avm ye giderim,kendimi biliyorum çocuk 2 ayı bitirsin Allah nasip ederse 3.ayda başlarım ben minnoşla inşallah gezmelere,gönül tabiki en iyisini hem güzelini hem rahat olanını istiyor ama benm aklımdaki model her zmn,hem hafif olsun,hem pratik arabamın bagajına kolaylıkla koyayım,ana kucağı arabaya girsin ama mesala ana kucağı sisteme direk oturan modelleri beğeniyorum yani arabanın sadece hani bacakları oluyor demiri,ona sadece ana kucağı otursun,extradan yaza doğru diğer parça bebek arabası takılsın yani travel sistem ama aklıma takılanda bastonlarda inanılmaz hafifler,ee şimdi seneye de baston alınacak bu travel sistem haydiii lazım olmayacak derken,şu aralar herkesinde favorisi olmuş çok ama çok hpşuma gitti,casual marka baston arabanın travel sistemi hemde taksitle 600 liraya,resmini hemen atıyorum,bu arada benim tahammül edemediğim hiç sevemediğim model iste travel sistemin bebek arabası olup ana o şekildeyken çıkmıyor çünkü onun üstüne ana kucağının takıldığı travel sistemler,hem görüntü kötü hemde kat kat ağır geliyor bana,neyse fabrikaya gittik,beneto marka,ne duydum ne gördüm gerçi internete yazınca çıkıyor,n11 gitti gidiyorda var,showrooma girdik,çeşit çok ama hiçbiri bnm istediğim model değildi,hiçbiri içime sinmedi,abi saolsun sabah sabah gerçi işi vardı orda ama sonuçta hediye alacak para vermiycez sesimi çıkaramadım kızlar,yine onların içinde en iyisi olanı tmm bu gzlmiş dedik ve aldık,tıpkı anlattığım gibi bebek arabasınn üstüne ana kucağı konuluyor,internette 400 lira maliyeti 250 liraymış,çok mutlu ayrılamadım,sizce bir müddet kullanabilirmiyim,beni yorarmı,belkide severim bilemiyorum ama çok mutlu olamadım velasıl,çünkü gerçekten bnm için araba çk önemliydi,olmadı diyorum bir 2 ay kdr kullanırım sonra veririm ihtiyaç sahibi birine,saks mavi rengini aldık,belkide içinizde bu modeli alanlarınız vardır,belkide ürün çok güzeldir bilemiyorum valla kullanıp görücez kızlar,bugün havadisler benden böyle işte,arkadaşımın annesine rastladım yolda tam eve dönerken kadın idrarından kan gelıyormuş,hadi dedim sevaptır,arabam vardı onlarla hep ilgilendim akşama kdr hastaneydik anca eve gelebildim yani tinimini_hnm tinimini_hnm babyforwe babyforwe o yüzden bugün yoktum kızlar resimleride atıyorum baston travel sisytem benim istediğimdi,diğer olan modeller bugunkü hediyemiz,saks mavi olan rengi aldımEki Görüntüle 1341952 Eki Görüntüle 1341953 Eki Görüntüle 1341954
öyle bi yakınım olmadı heç:KK76:
beleş mal ne güzel:KK48:
güle güle kullan seni epey idare eder bu :KK70:

X