2015 Ocak Anneleri

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

Toplam Oy: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

momofboys

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2013
1.612
3.083
İyi gecelr hanımlar okuyorum ama yazamıyorum kaç kere hepinizi alıntıladım abdullah paşa bırakmadı öyle yarım kaldı abdullah çok yaramaz oldu beni iki saniye yanlız bırakma diyor yürütece bile koyuyorum arkasına yaslanıp kendisini sarkıtıp bana bakıyor Yürütece bile koyamıyorum kendini sarkıyor..
Bu aralar çok yoğunum iki saniye surmuyorum yerimdenama kilolar aynı yerinde duruyor bi oturuşta bi öküzü yiyiyorum ne ılacak bu boğazımın hali..
Pinking Tree Pinking Tree canım teşekkür ederim 250 gr mlık kavanoz buldum yaptığım çorbalardan kalanı ayırıyorum artık..

I imspecial hoşgeldimiz evinize canım ahmet paşa nasıl oldu ökdürük geçtimi??

@miss_curious çok geçmiş olsun canım çabucak atlatır prensesimiz inşallah..

M momofboys çok sevindim güzel haberlerine canım:))

@eflalim merak ediyoruz canım inş kötü birşey yoktur..

Daha da okuyup alıntılayamadığım arkadaşlar kusuruma bakmayın lütfen..
hoş geldin canm sağol

sıplara bişey oldu bu ara hiç durmuyorlar

bizim diş geliyor sanırım huysuz ve ishal var gibi damağıda epeydir bembeyaz
vermeye başladım bile biraz zor ni diyet ama iyi verdiriyor:KK66: 73.1 olmuşum:-)

geçti gibi canım bi zimkide aynen dedigin gibi çok yaramaz hep ağlıyor arkamdan babasini bile istemiyor bu ara

Kızlar gece kızıma bakmaya gitmistim ahmeti düşürdum yataktan düşmüş çok üzüldüm Allah korudu bugun park yatağı odamıza gecirircem :KK43:

valla mı :KK66: yazsana bana diyeti nooolurrr

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2278 gün geçti.

imspecial

BK...79.2 GK:73.0 hdf:65 ..1.68boy
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
5.243
15.675
33

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2312 gün geçti.

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
13.606
22.273
Kaca aldığımı hatirlamiyorum oğlum doğmadan almıştım 200 küsürdü ama 240 mi 260 mi 280 mi hatırlamıyorum
ebebek de indirim var bak istersen Eki Görüntüle 1611462
Canim e bebege giderkenbir yere ugradik 280 dedi. E bebekte 240 oradan aliyim o zaman deyince indirim yapti aldik.
Cok sagol

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
13.606
22.273

tinimini_hnm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
2.249
2.355
Arkadaşlar ek gıdayı 1günde kaç kere veriyorsunuz?
Benim;
Sabah: kahvaltı
Araöğün: meyve
Öğlen: sebze püre
Araöğün: meyveli yogurt
Aksam: bakliyat corba yada püre
Araöğün: cevizli meyve püre
Yatarken: devam sütü 180ml
Geceleri önceden 1kere kalkıyordu, son bir haftadır 3e cıktı. Her kalktıgında devam sütü veriyorum.
(Not: öğünleri bu şekilde ama yazdıgım şeyleri bazen hiç yemiyor, yada çoğu zaman yarısını zor yiyor)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 913 gün geçti.

mhulyak

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2011
809
1.629
Benim;
Geceleri önceden 1kere kalkıyordu, son bir haftadır 3e cıktı. Her kalktıgında devam sütü veriyorum.
(Not: öğünleri bu şekilde ama yazdıgım şeyleri bazen hiç yemiyor, yada çoğu zaman yarısını zor yiyor)
Annesi sanırım kuzucuğun acıkmasına fırsat vermiyosun. Ondan yemiyodur. (Bende yesin diye ısrar ediyorum. Her an aç gibi geliyor vicdan yapıyorum)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1111 gün geçti.

Pinking Tree

I'm a big big girl in a big big world...
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
3.440
7.693
Benim;

Ben şöyşe yapıyorum.
Sabah Uyanıyor emziriyorum sonra kuş kadar uyuyor. Uyanınca kahvaltısını veriyorum. Yemiyor :) öğlene kadar o bitsin diye uğraşıyorum.
12-4 arası meyve veya yoğurt faslı
Akşam 6-8 arası da sebze yemeği...

Aralarda da emziriyorum. Yerse ne ala... 6. Ayda iki öğün teklif edin Demişti doktor, şimdi üç öğün teklifi sunuyorum:) o da hayır annecim diyor:))

Pinking Tree

Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
3.440
7.693
Annesi sanırım kuzucuğun acıkmasına fırsat vermiyosun. Ondan yemiyodur. (Bende yesin diye ısrar ediyorum. Her an aç gibi geliyor vicdan yapıyorum)

Ben de bebeğime benden başkası bakamazmış gibi geliyor vicdan yapıyorum:KK66:)
Bebek Doğduğundan beri hep kendimi zorluyordum emziriyorum diye:)) ek gıdaya geçmemle birlikte yıkıldım ne türlü hastalık varsa hepsini geçiriyorum hala iyileşemedim:KK43:(

Ve kızım üstten dört diş çıkardı, altı Dişli olduk:)önce yanlar hemen sonra üst dişler çıktı:) yanları sonra çıkmadı yani ilginçtir ki ..

Pinking Tree

Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
3.440
7.693
Hanımlar merhaba. 2016 ocak anne adayı olarak sizlere çatlak kremi konusunda danışmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/catlak-kremi-secimi.850505/
Tecrübeli arkadaşlardan dinlersem çok iyi olacak...
Ben lierac kullandım bol bol. Be zaman kullanmasam malesef o zaman çatladım. Bir arkadaşımız da @leble mustela nın kremini öneriyordu Israrla. Onu almadığıma da pişman oldum. Çünkü doğum sonrası toparlayıcı kremi süper işe yaradı...
Allah sağlıkl kucağına almayı nasip etsin inş.

mrv2855

B(77.3)G(75.2)H(69)....hadi gulum yandan:))
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013
7.251
7.674
30
slm kizlar
.hepinize iyi gecelr..nasilsiniz..
hepinizizcoook ozledim gercekten..ilk zamanlarimizi okudum..gozlerim doldu..ozledim hamilelik zamanlarimizi...
yusuf pasamiz masaallah cok iyi..
anne sutu arti mama devam sutu..
araogun ek gidalarimizzbasladi..saatimiz yok simdilok..cok ustune gitmiyorum...bnm istedigim saatlerde acikmis olmuyo ve istahla yemiyo..
disimiz hala cikmadi neden anlamadim..oysaki kizim tam 5 ayi bitti cikardi..
neyse hayirlisi artik ins cikar
eflalime noldu..merak ettim ama okuyamadim...
cok yorgunum..
hep yorgunumm..
ama gecicek bunlar..
bu arada 72 kiloda kaldim...napicam bu kilolari bilmiyorum..
hepinizi opuyorum..sizi coooook seviyorumm

tinimini_hnm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
2.249
2.355
@Mrv5534 hoşgeldin :)
Bende dogumdan sonra epey bi süre giremedim
Bi 10 gündür falan giriyorum aktif olarak
Sütün azmı neden hazır mama veriyorsun
Bende hep emzirme +mama seklinde besledim
Sütüm hep azdı
7.aya girince bitti sütüm
Buna şükür 6ay azda olsa anne sütü alabildi yavrum
Bizimde dişlerimiz yok daha ama üst damak bi hayli kabarık
2gündürde emeklemeye başladı :)
Park yatak kenarlarından tutup diZlerinin üstüne kalkıyor hatta yerdeyken direk ayaga kalma hamleleri yapıyor yampirik yumpirik :)
Kilo zaten hepimizin ortak derdi
Önceden sorun yapıyordum artık takmıyorum
Evet eflalim girmiyor son zamanlarda inş problem yoktur

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 913 gün geçti.

imspecial

Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
5.243
15.675
33
Eve gecince yapacm bunu
Simdi memleketteyiz
Esimin izni acildi
canım bebiş emmeyi bırakma egilimindeydi sanırım kötü ornek olmayim benim sut var emiyor ondan devam ediyorum

Benim;
Çok guzel ama benimki son 20 gündür doğru düzgün yemiyor üst dişler derken Simdi de üst yanlar sanırım ben 3 kere teklif ediyorum yiyecek ama yemiyor bi kahvaltı yapiyor
Ben şöyşe yapıyorum.
Sabah Uyanıyor emziriyorum sonra kuş kadar uyuyor. Uyanınca kahvaltısını veriyorum. Yemiyor :) öğlene kadar o bitsin diye uğraşıyorum.
12-4 arası meyve veya yoğurt faslı
Akşam 6-8 arası da sebze yemeği...

Aralarda da emziriyorum. Yerse ne ala... 6. Ayda iki öğün teklif edin Demişti doktor, şimdi üç öğün teklifi sunuyorum:) o da hayır annecim diyor:))
benimkide yememe hakkını kullanıyor :-) dişler cogalmis ondan h as ta olmuş demekki serra

slm kizlar
.hepinize iyi gecelr..nasilsiniz..
hepinizizcoook ozledim gercekten..ilk zamanlarimizi okudum..gozlerim doldu..ozledim hamilelik zamanlarimizi...
yusuf pasamiz masaallah cok iyi..
anne sutu arti mama devam sutu..
araogun ek gidalarimizzbasladi..saatimiz yok simdilok..cok ustune gitmiyorum...bnm istedigim saatlerde acikmis olmuyo ve istahla yemiyo..
disimiz hala cikmadi neden anlamadim..oysaki kizim tam 5 ayi bitti cikardi..
neyse hayirlisi artik ins cikar
eflalime noldu..merak ettim ama okuyamadim...
cok yorgunum..
hep yorgunumm..
ama gecicek bunlar..
bu arada 72 kiloda kaldim...napicam bu kilolari bilmiyorum..
hepinizi opuyorum..sizi coooook seviyorumm
iyiyiz canım bizde hep yorgunuz ama iste ugrasiyoruz oğlunun iyi olmasına sevindim ..doğmayan oğlan :KK66: bu arada ben zayıfladım üstüne tekrar kilo aldım simdi tekrar zayıflamaya çalışıyorum:-)

imspecial

Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
5.243
15.675
33
Günaydın şeker kizlarr ve ağlak bebeleri :mad: bu ara ahmet bey huysuz odada olsam bile kucak istiyor habire ısırma modunda parmaklarimiz morardi:KK57: neyse geçecek iştahı hic yokk ama oda düzelecek inanıyorum bugün kontrol var bakalım :KK25: dun çok yoruldum cokk evi temizledim ay sonu artik kiricam zincirlerimi bayan cagiracagim temizliğe kendi evimi başkasına açmaya biraz utanan biriydim ama asicam:21: diyete devam öpüyorum sizi