2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Merhaba kızlar 2. Bebişlerini bekleyenler veya düşünenler kaç yaşında ilk çocuklarınız benim oğulm 16 aylık eger nasip olursa bu ay hamile kalrsam doğumda 2 yaşında olucak yaş aralığı konusunda hala kafamda sorular var

Benim oğlum da 5 yaşında. Olursa 6 yaş olacak fark. Aslında bu işin çok da ideali yok. Ben psikolojik danismanim. 3 - 4 yaş ideal gibi ama her çocuğun ve ailenin ihtiyacı, beklentisi farklı. Ben de oğlum bebekken 3-4 yaşında kardeş yaparım diyordum ama o bizi öylesine zorladı ji birkaç aydır ancak düşünmeye başladık
Siz ve çocuğunuz hazırsanız ve her ikisine de yetebilecekseniz neden olmasin

Benim oğlum da 5 yaşında. Olursa 6 yaş olacak fark. Aslında bu işin çok da ideali yok. Ben psikolojik danismanim. 3 - 4 yaş ideal gibi ama her çocuğun ve ailenin ihtiyacı, beklentisi farklı. Ben de oğlum bebekken 3-4 yaşında kardeş yaparım diyordum ama o bizi öylesine zorladı ji birkaç aydır ancak düşünmeye başladık
Siz ve çocuğunuz hazırsanız ve her ikisine de yetebilecekseniz neden olmasin

Haklısınız ben hazır hissediyorum kendimi bakma konusunda ha 1 ha 2 gibi görüyorum gece uykuları ağırlaşmadan 2. Olursa bende daha rahat olurum ilerki yıllarda diye düşünüyorum

Merhaba kızlar 2. Bebişlerini bekleyenler veya düşünenler kaç yaşında ilk çocuklarınız benim oğulm 16 aylık eger nasip olursa bu ay hamile kalrsam doğumda 2 yaşında olucak yaş aralığı konusunda hala kafamda sorular var
Benimde oğlum 3 yaşında eğer olursa Doğana kadar 4olur,bana göre 2 yaş az bilmiyorum herkesin tercihi farklıdır sen yapabilirim diyorsan neden olmasın bebeği 6 aylıkken hamile kalanlar var neticede,rabbim gönlüne göre versin inşaallah

Benimde 8 ve 4 yaşında 2 çocuğum var bi tane daha getirirsem aralarında 4 yıl olmuş olacak inşallah hayırlısı Rabbim bütün isteyenlere kısmet etsin
Allah bağışlasın canım kardeş kadar güzel birşey yok öyle düşünüyorum ben. Bakalım bu ay denedik olmazda seneye ertelemeyi planlıyoruz hamileliğin son ayları yaza kalınca daha zor oluyor. Gönlüne göre versin rabbim

Benim oğlum 5 gün sonra 11 aylık olcak bu ay hamile kalırsam 20 aylıkken doğar herhalde :) pko hastasıyım oğluma iki senede hamile kaldim... O nedenle çok ertelemiyelim dedik... Bakalım hayırlısı :) oğlum meme emseydi belki bu kadar erken dusunmezdim ama 4 aylıkken sütten kesildiği için erken düşündük :)

Benim oğlum 5 gün sonra 11 aylık olcak bu ay hamile kalırsam 20 aylıkken doğar herhalde :) pko hastasıyım oğluma iki senede hamile kaldim... O nedenle çok ertelemiyelim dedik... Bakalım hayırlısı :) oğlum meme emseydi belki bu kadar erken dusunmezdim ama 4 aylıkken sütten kesildiği için erken düşündük :)
Hayırlısı olsun inşallah beraber büyür giderler benimde kardeşimle yaş aralığım 1 bucuk yaş arkadaş gibi büyüdük aileden en çok onu severim :KK48:

Allah bağışlasın canım kardeş kadar güzel birşey yok öyle düşünüyorum ben. Bakalım bu ay denedik olmazda seneye ertelemeyi planlıyoruz hamileliğin son ayları yaza kalınca daha zor oluyor. Gönlüne göre versin rabbim
Amin inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah seninde hayırlısıyla olur

X