2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262

Canım cok sagol vakit ayirmissin hepsini denemeye çalışacağım ben de inşallah faydası olur

Süt mayalama sicakliginda mi olacak acaba

Rezene denedin mi canım günde 2 yada 3 bardak içip bir dene istersen ben çok faydasını gördüm birde 1 saat arayla sürekli uyar göğüslerini pompa ile oda ise yaramıştı bende. Birde uyku bak ben bir dönem çok uykusuz kaldım o dönem ice boşaldi sanki uykusuzlukta çok etkiliyor bebek uyuduğunda sende mutlaka uyu[/QUOTE]

Son düzenleme:

Ben size ısırgan otu cayini tavsiye ederim. Her seyden once bunu bir deneyin lutfen. Ablam, kuzenlerim, yengelerim hep bu cayla buyuttuler bebeklerini. Ben de ilk haftalarda ictim, sonra sutum oyle artti ki simdi artik hic icmiyorum bile. Biz cok faydasini gorduk, insaallah siz de gorursunuz Allah'in izniyle. Aktardan isirgan otu diye aliyorsunuz, nasil demlenecegini zaten size anlatirlar. Hem sut artirici hem de saclari cok guclendirici bir cay. Cok tavsiye ediyorum.

Ben rezene ve anasonu sut yapici olarak degil de sakinlestirici diye biliyorum, ayrica kimyonun da gazi onleme ozelligi var diye biliyorum. Sizin de bebeginizin gaz problemi varsa tavsiye ederim. Her sabah bir bardak normal caydan sonra, bir bardak da toz kimyon cayi iciyorum. Artik bebegimiz kendi kendine gazini cikarmaya basladi. Gaz sancilari yasamiyoruz cok sukur.

[/QUOTE]

Günde en fazla 3 saat uyuyorum canim bebeğim cok sık uyanıyor o yuzden yarim saat araliksiz uyuyabiliyorum en cok.

Bir de sadece kahvalti yapiyorum istahim kapandi cocuktan firsat bulup ne yemek yapabiliyorum ne yiyebiliyorum bu da etki eder mi ki. Suyu cok iciyorum.

Kizlar benim bebeğim nerdeyse bir aylık olucak 25gunluk ama hala ilk gün ku gibi kaka yapıyor çok sik yapıyor.sadece anne sutu verenler bebeği benden büyük olan arkadaşlar kaka sayısı ilerde azalacak mı

Hepsinin sut ozelligi var ama rezene daha cok sut icin kimyon gaz icin isirgan karisimimda var ayri icmedim ama onuda deniyim cnm saol :)

Günde en fazla 3 saat uyuyorum canim bebeğim cok sık uyanıyor o yuzden yarim saat araliksiz uyuyabiliyorum en cok.

Bir de sadece kahvalti yapiyorum istahim kapandi cocuktan firsat bulup ne yemek yapabiliyorum ne yiyebiliyorum bu da etki eder mi ki. Suyu cok iciyorum.[/QUOTE]
Uykun ve beslenmen cok onemli yardimci olabilcek kimse yokmu yaninda Yagmureylul1

Son düzenleyen: Moderatör:
El kadar bebek ne anlıyorsa yattığı yerden bizimki kanepede uyuyor beşikte uyumuyor

Kizlar benim bebeğim nerdeyse bir aylık olucak 25gunluk ama hala ilk gün ku gibi kaka yapıyor çok sik yapıyor.sadece anne sutu verenler bebeği benden büyük olan arkadaşlar kaka sayısı ilerde azalacak mı
33 günlük olduk günde 12 yada 10 kere yapıyor canım cıvık ve sarı Dr normal dedi

Benimde hiç bi emziği almadı en son avent soothie denedim onu az da olsa alıyo kurtarıcı olduğu zamanlar oluyor yani denemediyseniz tavsiye ederim :)

Uykun ve beslenmen cok onemli yardimci olabilcek kimse yokmu yaninda Yagmureylul1 [/QUOTE]

Yok canim kendim bakiyorum. Bi müzik buldum onu dinleyince hemen uykuya dalıyor belki bu yardimci olur da bende dinlenirim.
Senin bebeğin nasıl günü nasıl geçiriyorsunuz

Bu süt yapan birşey mi?

El kadar bebek ne anlıyorsa yattığı yerden bizimki kanepede uyuyor beşikte uyumuyor
Anlıyorlar cnm bizimki de kanepede emdiriyorum uyuyor yerine yatırınca gözler açılıyor.. rezil uyumayı seviyor sanırım tüm gün yarıştık haliyle hep üstümdeydi.. ve sürekli emmek isteyince sütüm de yetmedi ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…