2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Yok canim kendim bakiyorum. Bi müzik buldum onu dinleyince hemen uykuya dalıyor belki bu yardimci olur da bende dinlenirim.
Senin bebeğin nasıl günü nasıl geçiriyorsunuz
hangi müzik cnm ben de deneyeyim[/QUOTE]
Csnım hangi müzik Yoksa yakında ben deliricem

Kızlar sütü olmayanlar sıkınca memeden gelmiyor mu benim meme bazen bos gıbı nadiren dolu oluyor ama her zaman sıkınca geliyor nasıl anlıcam

Yok canim kendim bakiyorum. Bi müzik buldum onu dinleyince hemen uykuya dalıyor belki bu yardimci olur da bende dinlenirim.
Senin bebeğin nasıl günü nasıl geçiriyorsunuz
hangi müzik cnm ben de deneyeyim[/QUOTE]

Bende etkili oldu canım inşallah sizde de olur. Oğlum ağlayınca açıyorum hemen sakinlesiyor

Kızlar benim bebegşm mememi emmiyor katılıyor ağlarken sagıp veriyorum onuda anlıyor almıyor zorlarsam da kusuyor mama istiyor me yapacağımı şaşırmış durumdayım bana bir akıl verin lütfen

Kızlar benim bebegşm mememi emmiyor katılıyor ağlarken sagıp veriyorum onuda anlıyor almıyor zorlarsam da kusuyor mama istiyor me yapacağımı şaşırmış durumdayım bana bir akıl verin lütfen
İşte mamaya alısıyorlar canım bnmde bebeğim gece yatarken mama alıyor yoksa uyumuyor iyice mızmızlanıyor ve uyutmak daha zor bir hal alıyor ne kadar vermek istemesem de. Yavaş yavaş mamayı azaltsan belki işe yarar

Canım ben de aynı durumu yaşadım hatta Bebek doymuyor sandım meğer burnu tıkalıymış ondan dolayı memeyi alamıyor geri itiyor Sen de Bi bak belki burnu tıkslıdır tedbirini erkenden al

Csnım azalttık neler denedim Yok almıyor çocuk deli olucam

Canım ben de aynı durumu yaşadım hatta Bebek doymuyor sandım meğer burnu tıkalıymış ondan dolayı memeyi alamıyor geri itiyor Sen de Bi bak belki burnu tıkslıdır tedbirini erkenden al
Burnuna hergün serum fiZylojik yapıyorum canım mama ya alıştı sanırım ondan böyle yapıyor

Cnm bebeğine kim bakacak. Bende düşünüyorum donsem mi diye
Bizim kredi borcumuz var sanırım zorunluluktan döneceğim 30nisanda doğum izni bitince biraz rapor ve bütün yıllık iznimi kullanıp haxiran a kadar uzatacagim o zaman 5bucuk aylık olcak bebeğim eşim annesi baksın istiyor bakalım o zamana neler olur bilinmez

Allah kolaylık versin canim neyseki güvenilir biri var emanet edebileceğin. Benim annem tek başına bakabilecek durum da değil o yüzden bakıcı tutup annemin evinde bakılmasını düşünüyorum. Onda bile tedirginim. Allaha emanet hepsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…