2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Arkadaşlar rota virüs aşısını ne zamn yaptırdınız iki gün sonra 3 aylık olacak geç mi kaldım acaba

Yok tam zamanı 3ay ve 5. Ay yaptiracagiz

Bu aşılar canımı sıktı özel hastanede bazı aşılar olmadığı için sağlık ocağında yaptırdım karışıcak diye korkuyorum en başta tek bir yerde devam edemedim hepatit verem ve verem ile birlikte karma aşıları yapıldı üç ay aşısı yok dedi sağlık ocağı bilemiyorum yeni doktor buldum oraya devam edeceğim

Hepsini asi kartina islemiolar mi

3 ay asisi yok gerçekten

Rota aşı takviminde olmayan bir aşı. İsteğe bağlı parayla almak gerekiyor o yüzden öyle demişler

Kizlar sunnetlerimiz de hayirli olsun iste yaptırmadan o.kadar korkuyorduk gecti gitti sukurler olsun bir gunluk bir ismis gercekten
Simdi sirada ise baslamak ve ek gidalar var
Neler verecegiz bebislere ya da neler verdiniz?
Ise baslayacaklar ozellikle ben 1 haziranda basliorum

Canım anestezi ile mi oldu bebis sünnet ben çok kararsızım biraz daha beklesek mi diye benim bebis emmedigi icin 30 Nisa’n da 4. Ayı bittginde ek gıdaya başlıyoruz bende çok merak ediyorum neler verecek doktorumuz ben ise başladım iki hafta olacsk baya zorlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…