2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Canım anestezi ile mi oldu bebis sünnet ben çok kararsızım biraz daha beklesek mi diye benim bebis emmedigi icin 30 Nisa’n da 4. Ayı bittginde ek gıdaya başlıyoruz bende çok merak ediyorum neler verecek doktorumuz ben ise başladım iki hafta olacsk baya zorlanıyorum
Ne kadar erken o kadar iyi canım bizimki 1 buçuk yaşında oldu zorlandık baya emzirince rahatlıyordu sadece bir haftada iyileşti Allah yardımcın olsun valla çalışmak ayrı dert

Z Zeynepaltug canım nasılsın cocuklar nasıl ben zor idare ediyorum oğlan çok kıskanç kız durmadan ağlıyor her gün yorgunluk ve bitkinlikle bitiyor :sinirli: inşallah düzelecek her şey

Z Zeynepaltug canım nasılsın cocuklar nasıl ben zor idare ediyorum oğlan çok kıskanç kız durmadan ağlıyor her gün yorgunluk ve bitkinlikle bitiyor :sinirli: inşallah düzelecek her şey
cok sukur canim benim oglanda asiri kiskanc sanki o bebek o kadar nazli oldu ki cok agliyo kizla ilgilenmiyorum kizima doyamiyorum zor oluyo ama napalim cok sukur gecicek insallah bunlar zamanla

Kizlar bebegimde inek sutu alerjisi oldugundan supheleniyorum alerjili bebek anneleri yardimci olurmusunuz bana ne yapicagimi sasirmis durumdayim :KK43:

Ne kadar erken o kadar iyi canım bizimki 1 buçuk yaşında oldu zorlandık baya emzirince rahatlıyordu sadece bir haftada iyileşti Allah yardımcın olsun valla çalışmak ayrı dert
Amin canım sağol bakalım yaptırıcam ama sürekli erteliyorum kıyamıyorum sanırım

Yok tam zamanı 3ay ve 5. Ay yaptiracagiz
Bu aşının bir iki doz bir de üç doz olanı varmış piyasada
İkş ayrı markaymış sanırım
Siz iki dozluk olanı mı yaptırdınız
Ne farkı var acaba
Bize de çocuk hastanesindeki dr önerdi yaptırın dedi ama eczaneden getirtip sağlık ocağında yaptıracağım
Damla şeklinde dimi?

Bu aşının bir iki doz bir de üç doz olanı varmış piyasada
İkş ayrı markaymış sanırım
Siz iki dozluk olanı mı yaptırdınız
Ne farkı var acaba
Bize de çocuk hastanesindeki dr önerdi yaptırın dedi ama eczaneden getirtip sağlık ocağında yaptıracağım
Damla şeklinde dimi?

Aynen oyleymis

3 doz birqz daha fazla koruma sagliyor diyen de var 2 doz yeterli diyen de. Çevremde nerdeyse herkes 2 yaptırdi biz de 2 o yüzden:)

Aynenn damla :)

Selam kızlar buraya en son doğum yaptığım gün yazmıştım birdaha uğrayamadım
14 ocak sezeryan doğum erkek bebek annesiyim
Bizde iki ay 10 günlükken sünnet ettirdik
Kolayca geçti gitti çok şükür
Sizlerinki de hayırlı olsun
Aynı gün sezaryen olduk canım nasılsın Bebek nasıl

Kızlar sizin bebekler nasıl benim ki çok yorucu yaaa :KK43: hareketli bebek bide hep yanında olmamı istiyor ne yemek yapabiliyorum ne yiyebiliyorum artık sinirlerim alt üst 3 ay 21 günlük oldu

Kızlar sizin bebekler nasıl benim ki çok yorucu yaaa :KK43: hareketli bebek bide hep yanında olmamı istiyor ne yemek yapabiliyorum ne yiyebiliyorum artık sinirlerim alt üst 3 ay 21 günlük oldu
Canım ben pusetle yanımda taşıyorum heryere, Onunla konuştuğum sürece belli bir zaman tanıyor bana iş yapmam veya kendimle ilgilenmem için :) birde oyun halısı aldım çok fazla vakit geçirmesede bi 15-20 dk oyalanabiliyor ama bazen bakıyorum gözler tv ye kaymış

4 ay aşıları yaklaşıyor kızlar :) rotavirus aşısı sorulmuş. Biz 3 doz olanından yaptırdık. O daha etkili dedi bizim doktorumuz. Bizde onu tercih ettik.

Canım ben pusetle yanımda taşıyorum heryere, Onunla konuştuğum sürece belli bir zaman tanıyor bana iş yapmam veya kendimle ilgilenmem için :) birde oyun halısı aldım çok fazla vakit geçirmesede bi 15-20 dk oyalanabiliyor ama bazen bakıyorum gözler tv ye kaymış
Bende herseyi deniyorum ama yok canım yaa oyun halisi aldım ama 5 dakika yanımda dursa 5 dakika p kadar bunalıyorum ki artık almazsam öyle bir ağlıyor ki uzaktan duyan olsa işkence yaptığımı düşünecek tuvalete giremiyorum duş alamıyorum yoruluyorum gercekten

Bende herseyi deniyorum ama yok canım yaa oyun halisi aldım ama 5 dakika yanımda dursa 5 dakika p kadar bunalıyorum ki artık almazsam öyle bir ağlıyor ki uzaktan duyan olsa işkence yaptığımı düşünecek tuvalete giremiyorum duş alamıyorum yoruluyorum gercekten
Bende ayni durumdayim cnm. 2 gündür dusa gircem. Esimde gece geliyor ben uyuyor oluyorum gunduzde o uyuyor. Surekli ilgi kucak istiyor bebisim

Hepsini asi kartina islemiolar mi

kusara bakma geç gördüm mesajı aşı kartına işleniyor bir sağlık ocağı birde hastanenin verdiği kart var ama rota virüs için zaman önemliymiş bebeğim tam 3 aylık oldu bugün 25 ocak doğumlu kim ne zaman yaptırdı merak ediyorum gittiğim bir doktor vardı ama artık gitmeyi düşünmüyorum yeni doktor arıyorum o yüzden sıkıntı yaşadım tek bakıyorum ve inanılmaz yoruluyorum sağlık ocağı 3 ay aşısı yok dedi ve rota virüs için özel aşı dedi o yüzden zaman geçirmeden sormak istedim

bugün 3 aylık oldu aynı dediğin gibi emzirme dışında 10 dk rahat sonra bağlıyor mızıldanmaya dediğin wc ye bile acele acele gidiyorum ne zaman geçer bilmiyorum

X