2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Kuzum hemen etkisini gösteriyormu? Bazen benimkilerde hiç durmuyor hemen etkisini gösteriyorsa alıcam 1 2 saate etkisini gösteriyorsa zaten krizler de 2 saat sürüyor ona göre alayım..
Bende bunu merak ediyorum aldım ama ya gece yatarken vereyim ya da krizleri 4,5 gibi geliyor o zaman vereyim 🤔

Kuzum hemen etkisini gösteriyormu? Bazen benimkilerde hiç durmuyor hemen etkisini gösteriyorsa alıcam 1 2 saate etkisini gösteriyorsa zaten krizler de 2 saat sürüyor ona göre alayım..
Bizimkinde gösteriyor canım mesela az önce çok ağladı gaz sancısı için. Verdim sakinleşti hep damla sonrası sakinleşiyor

Hahah yerim ya 😂kızıyo da seninki az değil 😂 Benim de pijamamın köşesini felan kemiriyor o heyecanla. Saf gibi süt içiyor sanıyor dişleri olsa pijamayı yicek 😄
Kızıyor kızmaz mi hiç 😅 Yanaklarını şişiriyor bir kızınca çok komik oluyor 😅 Yavrum ya seninki uysal demek ki maşallah ne gelirse kabulü 🤭🥰
Bebeğimin ilk kitabı diye bi seri var zeka kartlarında var siyah beyaz şekiller
Evet gördüm dışarı çıkmaya cesaret ettiğim bir gün ebebekten alı cam sanırım

Kızıyor kızmaz mi hiç 😅 Yanaklarını şişiriyor bir kızınca çok komik oluyor 😅 Yavrum ya seninki uysal demek ki maşallah ne gelirse kabulü 🤭🥰

Evet gördüm dışarı çıkmaya cesaret ettiğim bir gün ebebekten alı cam sanırım
Yok kız uysal olur mu hiç sinirlenince şapka eldiven bırakmıyor eldiven gidince de tırnaklıyor hep beni. Altını değişince sinirlense bezi bi tarafa pantolonu diğer tarafa atıyor. Kız olsa cadaloz dicem de o lafın erkek versiyonunu bulamadım 😄 açken de o o değil pijamayı bile kemiriyor 😄

Yok kız uysal olur mu hiç sinirlenince şapka eldiven bırakmıyor eldiven gidince de tırnaklıyor hep beni. Altını değişince sinirlense bezi bi tarafa pantolonu diğer tarafa atıyor. Kız olsa cadaloz dicem de o lafın erkek versiyonunu bulamadım 😄 açken de o o değil pijamayı bile kemiriyor 😄
Ah şimdiki gençler çok saygısız desene 😅
Ama en güzel şey de emerken gözlerimin içine bakması. 🥰🥰 Bitiriyor insanı sapsallar🥰
Benim ufaklik da aynı babası oldu ya. Babasının bebeklik fotoğrafının aynısı 😳😳

Ah şimdiki gençler çok saygısız desene 😅
Ama en güzel şey de emerken gözlerimin içine bakması. 🥰🥰 Bitiriyor insanı sapsallar🥰
Benim ufaklik da aynı babası oldu ya. Babasının bebeklik fotoğrafının aynısı 😳😳
Aaa bizimki de aynı babası oldu. Başta bana benziyodu biraz, sonra kayınpedere benziyordu şimdi aynı babası🤩🥰

Kızlar bebeklerinizin kakası hala sarımsımı bizim bugun yeşildi anlamadım

Bende bunu merak ediyorum aldım ama ya gece yatarken vereyim ya da krizleri 4,5 gibi geliyor o zaman vereyim 🤔
Kızlar biz sabah aksam 5er damla verdik rahatladı baya eczacı günde 3 kere 5 damla demiş ben cok olmasın dedim önce azla başladım ama baya etki etti hemen 2 gündür krize girmedi hiç

Uyku düzenimiz yok fön makinesi sesi olmadan uyumuyor ama diğer günlere göre daha daha t uyuyor tabi sürekli ağlayarak uyanıyordu gazı varken
Ayy bizimkide tren sesi evde eski bir telefon var ondan açıyoruz uyuyana kadar kafam tren oluyo 🙄

X