2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Bu mesajın da etkisiyle bugün her uykusuna yüz üstü yatırdım babamız yine başında bekledi ama doğduğu günden beri ilk defa kesintisiz uzun uykular uyudu.
Annemler gelmişti çaya uyandığında bebeğimin modu o kadar iyiydi ki şaşırdılar resmen kendine geldi çocuğum
Maşallah hep böyle uzun uzun uyur kuzucuk inşallah eğer başını sağa sola çeviriyorsa korkmaya gerek yok canım

Şükür diyelim en azından gece uykumuz düzenli 😊 bide şu iki uyku arasında uyanmayıp 7 saat kesintisiz uyusaydı tam olacaktı 😂
Hahaha smdi kızlar bize kızacak ne cok istiyorsunuz diye ama 4. Aylarda daha uzun uzun uyuyorlarmıs artık oda zamanla 😂benm isteğim smdilik gündüzleri de düzene sokabilmek 😊

Ay valla ben şimdiden kıskanıyorum ilişkilerini ileride düşünemiyorum kendimden biliyorum kızlar babaya daha düşkün oluyor 🙃 bazen bende uyumuyor memeye rağmen babada uyuyor 😅 bir yandan da seviniyorum çünkü çok yardımcı oluyor bu sayede bende gaza getiriyorum 😅 sıpa uyudu sonunda kolik müzikle 1 saat sonunda uyuttum da benim uykum kaçtı 🤔 kitap okuyayım bari🧐
Hahaha analı kızlı şimdiden babayı kullanıyorlar yandı baba🤣🤣

Bizim bebeğin uyku saati gece 12. Bizde yavaştan 11 e çekiyoruz ama öyle olunca da gece erken uyanıyor nazar değmesin ama uyuyunca kesin 5 saat uyuyor. Gece doyurduktan sonra ki uyku seansımız kısa sürüyor 2 saat sonra kesin uyanıyor sonra da benim için gece bitmiş oluyor gündüz kısa kısa uyku seansı var. Kendimize öyle bi düzen kurduk işte
Ben 12 ye de razıyım ama uyumuyorlar aksi gibi saat 3e kadar gözler fal taşı..

Kurutmayı bende arçelik kullanıyorum
çok memnunum
banada temizlik robotu tavsiyesi verirmisiniz kızlar hangi marka kullanıyorsunuz memnun kaldınız marka

Dün oğlumu bir buçuk saat anneme bıraktım dışarda işlerim vardı gelmeye yakın göğüslerim acımaya başladı ilk defa oğlumla ayrı durdum gelir gelmez emzirdim ama dünden beri sağ göğsüm çok ağrıyor oğlumu kucağıma alırken sağıma gelirse cok acıyor bugünde biraz ateşim var çok halsizim mastit mi oluyor bu 🥺

Hahaha analı kızlı şimdiden babayı kullanıyorlar yandı baba🤣🤣
Bir gecede perti çıktı o babanın uyandıramıyorum başı cok ağrıyormuş 😃kahvaltı yapamadık daha yeni dikişlerim olduğu için babayı kaldırdık dün gece bu kadar cok o kadarını da yapacak artık

Sıcak su torbası koyup masaj yaptım sürekli.. Birde bebekler acıkınca ikisini de önce ağrı olan göğüsten emzirdim öyle geçti..
Gece hic uyanmadan uyumustum,sabah kalktigimda tas gibi olmis gogusler .Simdi cok agriyor icinde kist olmus😏Sicak su koydum ben de ,masaj yapiyorum,2bucuk saatte bir sagim yapiyorum ,insallah duzelir cnm

Dün oğlumu bir buçuk saat anneme bıraktım dışarda işlerim vardı gelmeye yakın göğüslerim acımaya başladı ilk defa oğlumla ayrı durdum gelir gelmez emzirdim ama dünden beri sağ göğsüm çok ağrıyor oğlumu kucağıma alırken sağıma gelirse cok acıyor bugünde biraz ateşim var çok halsizim mastit mi oluyor bu 🥺
Canım mastitse de başlangıçtır daha, bol bol emzir ılık duş al masaj yap geçer benim de geçen oldu ateşim de çıktı senin gibi 1 günde geçti. Acısa da emzir

Canım mastitse de başlangıçtır daha, bol bol emzir ılık duş al masaj yap geçer benim de geçen oldu ateşim de çıktı senin gibi 1 günde geçti. Acısa da emzir
Emziriyorum onu emzirirken diger taraf acıyor anlamadım aksi gibi hic durmuyor duşu gectim tuvalete gidemedim 😔

Evetbateste varsa mastit cannm sicak suyla msaj yap Mastit icin videolar var izleyebilirsin😍

Bendeki büyük canım tabi küçük olsa da iş görür
Evde büyük varda ben küçük olanlardan istiyorum bulamadım onlar daha pratik ve tam göğüse uygun olur diye düşünüyorum. O yüzden hiç büyüğü denemedim kullanımı nasıl oluyor memnun musun ? Ben her gece sıcak duşa giriyorum sonra göğsümü sağıyorum gerçekten sıcak suyun faydası oluyor o yüzden sıcak su torbasıda işe yarar diye düşündüm.

X