2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Koku olayı sleepyde gerçekten çok var altına yaptı mı acaba dedirtmiyor hiç direkt alıyorsunuz kokuyu ama pişik yapmadı devam bakalım

Son düzenleme:
Ben hiçbişey anlamadim ayrı grup mu kurulmuş ?

whatsapp grubu kurmuşlar, çaktırmadan çağrı yapmak için yok oraya yetişemiyorum yok şöyle yok böyle haberi olmayana da haber vermek istiyorlar.

50 kere söyledik grup kurmanızda mahsur yok ama gelip buraya balta vurursanız o balta size döner...

yeniden söylüyorum dilediğiniz gruba girin ama buraya taş koyanın o taşı kafasında sektiririm....

Çaktırmadan kurulmadı aslında daha önce instadan ekleştiğimiz kişilerle iletişim kurup whatsaptada grup actık sonre gelmek isteyenleri dahil ettik ama burayıda takip etmeye devam ettik bebeklerimiz oldugu için her iki tarafa yogunluk veremedik sanada söylenmiş diye düşünüp yazılmamış olabilir 😔

Ayri bi gurup degil kuzum whatsapptan yazisma..sivil hayat diyelim..ama burda acikca yazinca kazen kızmış ☺️ herkes devam ediyor burda yazismaya zaten aslinda sorun yok sahsen ben sabaha kadar burdayim bdv de ozellikle 🤭🤭

abla sadece bu mesajından ceza yedin yoksa grubu kurmana rağmen ceza vermemiştim sana ...

sürprizi ben yaptım : )

Cezaları bittiği zaman görüşürsünüz...
Kötü süprüz oldu seninki yahuu 🤭 😁😁 ceza vermesen😀 buranın tadı başka..yeni lohusa kadınlarık biz üzme ama

ama abla normalde hesap kapatıyordum şimdi sadece ceza verdim....
Ablan olarak bende sana ceza versem nasıl olur peki bir bayana "yedigin kaba pisledin" dediğin için☺️..Kızmakta haklıydın çünkü kurallar açıktı.. ama arkadaş bilmiyordu ve sen bu cümleyi kurduğun için şuan haksızsın üzgünüm 🤷 yedigi kaba hayvanlar pisler cunku bu da hakarete girer..bir beyfendiye de yakışmaz 😟

whatsapp grubu kurmuşlar, çaktırmadan çağrı yapmak için yok oraya yetişemiyorum yok şöyle yok böyle haberi olmayana da haber vermek istiyorlar.

50 kere söyledik grup kurmanızda mahsur yok ama gelip buraya balta vurursanız o balta size döner...

yeniden söylüyorum dilediğiniz gruba girin ama buraya taş koyanın o taşı kafasında sektiririm....
O ne biçim uslup saygılı ol kurallarını vardır tabiki cezamı verirsin silersin bu sekilde konusak nedir yasını bilmiyorum tavırların ergen

Ablan olarak bende sana ceza versem nasıl olur peki bir bayana "yedigin kaba pisledin" dediğin için☺️..Kızmakta haklıydın çünkü kurallar açıktı.. ama arkadaş bilmiyordu ve sen bu cümleyi kurduğun için şuan haksızsın üzgünüm 🤷 yedigi kaba hayvanlar pisler cunku bu da hakarete girer..bir beyfendiye de yakışmaz 😟

Bende siz bu mesaji yazmadan zaten yazıyı revize etmiştim.

X