2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Bende su pişirip yiyeceğim yakında 😂
Haftanın 2 günü balık, bir günü et, bir günü tavuk, bir günü ıspanak bir günü kereviz kalan günü de buzluktan ne varsa şeklinde benim 😂
Kereviz ispanak gaz yapmiyo mu?
Ben mandalina pirasa pazi sarmasi yedim gaz sıkıntisi olmadi cok sukur. Ama diger sebzeleri denemeye korkuyorum.

Sizler neler pisiriyosunuz hanimlar?

Kizlar sizin bebeler kac saat uyuyo kac saat uyanik kaliyo? Benimki buyuk insan gibi (24saatte) 8 saatlik uykuyla durdu dun Gece kafayi siyirmak uzereydimki uyudu. Normali nedirki acaba?

Kereviz ispanak gaz yapmiyo mu?
Ben mandalina pirasa pazi sarmasi yedim gaz sıkıntisi olmadi cok sukur. Ama diger sebzeleri denemeye korkuyorum.

Sizler neler pisiriyosunuz hanimlar?

Ben bakliyat haric hepsini yiyoum yesemde gaz var yemesemde kimyon oldu icim disim ama ne fayda

Kizlar sizin bebeler kac saat uyuyo kac saat uyanik kaliyo? Benimki buyuk insan gibi (24saatte) 8 saatlik uykuyla durdu dun Gece kafayi siyirmak uzereydimki uyudu. Normali nedirki acaba?

Benim ki dun gunduztopasan 2 saat uyudu gece 12ye kadar ayaktaydi tam daliyo 1dk da gozler aciliyo 12 de uyudu 4 bucuk gbi yemege kalkti

Bugun 2 ay asimiz vardi 3 tane yapiyorlar anne olmak cok zormuş zaten surekli ağlayan bir kizim var asi da bas bas bağirdi gözlerinden yaş aktı çok uzuldum

Bazı bebekler emiyor koydugun gibi uyuyormuş ama benim kızım da hic oyle uyuyan bir bebek olmadi surekli uyanıyor dalamiyor uykuya

Bugun 2 ay asimiz vardi 3 tane yapiyorlar anne olmak cok zormuş zaten surekli ağlayan bir kizim var asi da bas bas bağirdi gözlerinden yaş aktı çok uzuldum
Bizimde asi gunune az kaldi tirsiyorum valla bu ara bizimkide cok huysuz

Herkes nereye saklandı 😯 Şaka bir yana buraları sessiz görmek şaşırttı beni, bir baktım ki herkes cezalı 🤔
Yarın 60 gün oluyoruz, ve aşıya gideceğiz, inşallah ateş vs sorun olmadan atlatırız.
Evet ya nerde herkes kimsecikler gelmiyo daha, cabuk dagildi herkes. Ben de sasirdim.
Cezali derken ne demek istedin acaba?

Ben bakliyat haric hepsini yiyoum yesemde gaz var yemesemde kimyon oldu icim disim ama ne fayda

Benim ki dun gunduztopasan 2 saat uyudu gece 12ye kadar ayaktaydi tam daliyo 1dk da gozler aciliyo 12 de uyudu 4 bucuk gbi yemege kalkti
Ay evet benimki de cok cok az uyuyo. Oyle yazdigi gibi 17 saat filan uyumuyo

Herkes nereye saklandı 😯 Şaka bir yana buraları sessiz görmek şaşırttı beni, bir baktım ki herkes cezalı 🤔
Yarın 60 gün oluyoruz, ve aşıya gideceğiz, inşallah ateş vs sorun olmadan atlatırız.

Rota virüs aşısı yaptırcak mısınız. O da ikinci aydaymış.

X