2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Herkese günaydın. Bebeğimin dudağında böyle bir bağ var memeyi zor kavratıyorum kendi tutamıyor acaba bundan olabilir mi? Hepinizin bebeğinde var mı acaba çok merak ettim

Eklentiler

• 20210115_105822.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 32
Canım benmkide cevryor kafasını hep acıyor hep burnunu

Selam kizlar ya ne guzel patikli alt yada tulum giydiririuorsunuz ben patikli alt tulum giydireceksem tam uzerine gore olmalı tulum biraz buyukse bi bakiyorum ayaklar yok tulum sallaniyorbende biraz buyuk almistim tam ayinda ancak giydirebiliyorum

Ooooo bizde uzagiz ama neler neler mesela eşim cocugun başucunda oluyor kayinvalidem cocugun basucunda oturma bak sana bakiyor gizu agrir oyle,kayinpederim gelmiştievijiz soguk cocugun elleri buz gibi olmus anakucaginda sallanan cocugun ustune battaniye ortuyor bizim evde 22-24 derece gunduzleri hava gunesliyse 26 derece oluyor eşim atletle otururbende cok kalin giydirmemeye calisiyorum bizde kış cocuguyuz annem ablamla beni kalin giydirirmis biz kişin cok usuruz sirf bu yuzden vede aralik dogumluyum gece gunduz odun sobasi yanan evde zaturre olmuşumonun icin cok kalin giydirmiyorum ama aileler bitti asagidaki komsu teyze gelini icin cok kalin giydiriyor cocuk hep terliyor hasta oluyor bak sen mesela sende ince giydiriyorsun dedi arada lafida soktu yok yok iyi boyle dedim benim kizda cirilciplak olunca bi heyecanlaniyor bi seviniyor giydirince agliyor birakinda istedigim gibi giydireyim annemin dili yandigi icin o ses etmiyor ama kayinpeder banyosuna kadar karisiyor 15 gunde bir ettirin çocugu hasta edersiniz boyle surekli yikiyorsunuz siz diyor ilk cocuk olmasina ramen usuyunce sicaklayinca hemen anliyorum annelik icgudusu ama buyukler işte oyle gormusler hmm bide kiz cocugu sicagi sever diyorlar

Ay duş Benim için de lüks oldu yaa uyanıkken zor, gece de o uyuyana kadar ben de pert oluyorum. Üşeniyorum ... napıcaz böyle bilmem

Canim alerjik bebeklerin kakasi sulumu oluyor ben bilmiyordum bizimkinin hep sulu bende sadece anne sutu veriyorum birde bdnimkkdecedkiden az az sık kaka yapardi 3 gundur degisti biriktirip birden yapiyor hemen degisiyorum altini yikiyorum cunku her tarafi kaka oluyor

benim de gelmis ben olcam wendycim mikrobiyoloji profesorune sordum aynı grip asısı gibi ol mutlaka dedi. baskabi emziren arkadasım da enfeksiyonculara sormus ona da ol demisler. o vuruldu bile ben haftaya cumaya randevu aldım.

kabız da olailir ishal de alerjik bebekler kanlı olabilir bir de mukuslu olabilir. ishal gunde en az 5 6 kez olur.

Kızlar ben seseyandan sonra kabız oldum tuvalete ucgunden önce cikamyorum mahvoldum resmen doktor hap verdi oda karnimi ağrıtıyor içemiyorum
Ve asiri gaz bendede var haliyle bebegede geçiyor yavrum sabah akşam ağlıyor
Napmam lazim

kabız da olailir ishal de alerjik bebekler kanlı olabilir bir de mukuslu olabilir. ishal gunde en az 5 6 kez olur.
Yok kuzum kabizligimiz yok kakasini kolay yapiyor keyfi yerinde bu bi kac gundur gunde 2 kere yapiyor affedersin eskiden her bezi az ama kakali olurdu simdi 2 kere ama dolu dolu yapiyor sıvı altin rengi

Yaa bende kabiz degilim ama bu sezeryandan sonra bende bi degisiklik seyler oluyor bu abdestim gelince hemen girmem gerekiyor gazimi bazen tutanamaya basladim banada doktor yolu gorunuyor neyin nesi hayatimda boyle olmadım hic

Aşım gelmiş, olmayacağım sanırım ya çok küçük bebeğim daha, bana bırakıyorlar tamamen olup olmamayı da. Ne yapsam bilemiyorum.
Bende olmıcam sorumluluğu tamamen bize bırakıyor extra onar belgesi imzalatıyor inakrif aşı Canlı değil ama 3. Fazı olmamış aşıyı olmıcam

Yaa bende kabiz degilim ama bu sezeryandan sonra bende bi degisiklik seyler oluyor bu abdestim gelince hemen girmem gerekiyor gazimi bazen tutanamaya basladim banada doktor yolu gorunuyor neyin nesi hayatimda boyle olmadım hic
Sorma bendede degisik gaz durumu çıktı kaç aydır mahvoldum

10 gündür falan bizimki de kakasını biriktirip yapıyor. Sikligi azaldı iyi de oldu, diğer türlü sürekli karın ağrısı oluyordu, sürekli ikiniyordu. Ben de sadece anne sütü veriyorum. dün ve bgun kakasını biraz sulu ve az az sık yapmaya başladı canımı sıktı karnı ağrıyor gibi. Usuttuk mu bilmiyorum. Yine fazla fazla da yapıyor ama arada sulu az da atıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…