2020 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    313
Yaa valla hepinz cok kiymetlisinz inanin ki cok sukur durnlar duzeldi hersy nrmale bndi diyebilirm bi sorun yok uzun zamndr

Bu saatte bebemn bacağı kaşındığı icn ayaktaym bacak kaşıyorum şaka gbi ya
Ahh annelk insana herseyi yaptiriyorms saat oldu 3 ben yatsam kacta uyurm Allah bilir

Cocuklardaki bu şiddet olayını knusmustunuz geçen tam okuyamadm kimsenin yazısını bende o konuda dertliym malesf.

Sinirlendiginde benm oğlan kafayı biryerlere vuruyor malesf canı acıyo ama asla vazgecmio bu huydan aylardr ne denedysem vazgecmedi 2 3 gndur grmezden geliyorm cani acio sinirden aglio dedigi olmadigi icin bnde umursamiyorm snra vazgecio ama vurmaktan vazgecmio yine yapio. Acayip derecede saçımı yoluyo ve son zmanda cimciklemeyi ogrendi surkeli dayak yiyorm bogazimj oldugu yeri kolumu cimciklio hep çozumu olan varsa yazın bna özellikle bu sinirden kafasini vurmasi icin. Çok güler yuzlu ogluk bi yandan da acayip sinirli

Kızlar ya benim kız düşmüştü ya iki kaşın ortası fena şişmişti 1 ayı geçti yaklaşık 2 hafta mor gezdi hatta şimdi fark ediyorum da orada şişlik kalmış o şiş geçer mi yoksa öyle mi kalacak çok oldu şimdiye kadar geçmesi gerekmez miydi bu aradoktorada çok gittik şimdi bunu için de gitmek istemiyorum abartıyorum gibi geliyor geçer diyorum ama bir fikriniz var mı özellikle sizler tecrübelisiniZ misskokulumm D dilzar Helinnnnn Kızlar rahatlatın içimi

canimcigim hiç bilmiyorum ben, şimdi bir şey söyleyip yanlış yönlendirmek istemem. çok geçmiş olsun. insallah gecer hemencecik

Cok geçmiş olsun smdi neolur bilmiyorum ama düşünce hemen zeytinyağı sürüyorum şişme morarma olmuyor birde senin kız beyaz tenli onda daha çok etkisi oluyordur

Cok geçmiş olsun smdi neolur bilmiyorum ama düşünce hemen zeytinyağı sürüyorum şişme morarma olmuyor birde senin kız beyaz tenli onda daha çok etkisi oluyordur
Yaa evet canım cildi çok hashas o dönem buz patates krem vs sürdüm baya da mor kaldı Ama şişi tam geçmedi o zaman röntgen tomografi falan da çekmiştik bir sıkıbtı yoktu ama niye tam geçmedi anlamadım

canimcigim hiç bilmiyorum ben, şimdi bir şey söyleyip yanlış yönlendirmek istemem. çok geçmiş olsun. insallah gecer hemencecik
Saol canım 1 ayı geçti nasıl geçmiyor tamamen anlamıyorum öğleden sonra olmazsa aile hekimliğine gidip soracağım

kresten sonra olmaya basladi. ayrilik kaygisi olabiilir gibi de geliyor. okulun psikologuyla da görüştüm olabiliyor alisma surecinde takipta kalin dedi. kesintisiz uykusu yanindq uyuyorsak var yoksa kalkiyor hala yataktan.
15 yasinda gecermia uyurgezerlikse amq sanki o da degil dilzarim. yalniz kalamiyor asla. karanliktan da korkuyor. odasinda gunduz bile kapiyi kapatip yalniz kalmaz. karanlıksa civandan destek ister biz gitmezsek
sekerparem dış kapiyi kilitliyorum ama gerisi açık. file var tum pencerelerde zaten. hemen kalkiyorum zaten. vurma olayi bizde de var. kendini savunmqyi ogrensin derken kardeşini dovmeye ısırmaya basladi valla gormezden gelemiyorum ben hic. kiziyorum baya ozurdileyip sarilip opuyor kardesini sonra yine yapiyoruyku olaylarini okuyorum birsey diyemiyorum bizde gectik o surecten. diş bitince uykuegitimi verdim şükür uyuyoruz simdi. gece kalkarsa eşim gidiyor su veriyor. gece sütü kesmeye çalışıyorum. zqten 1 yada 2 kez kalkiyor ama uyumasi güç olmuyor
küçük adamima güç saglik diliyorum. sana da enerji gönderiyorum misim
kacamqklar resmen yeniliyor zihni. iyi uapmissin valla

Yaa evet canım cildi çok hashas o dönem buz patates krem vs sürdüm baya da mor kaldı Ama şişi tam geçmedi o zaman röntgen tomografi falan da çekmiştik bir sıkıbtı yoktu ama niye tam geçmedi anlamadım
canim normalde şişlik iner morluk daha sonrq gecer ama soyle ki sen zaten tomo cektirmissin. Allah uzak etsin birsey olsa zaten belli olurdu. ama zara prenses hassas teni var ondan sebep uzamis olabilir. bence strrs yapma tekrar tomo da cektir2yim deme. gececektir annesi

kizlaaaar size guzel haberler vereyim. bu arq kendimi mesleki egitimlere verdim cocuk yogasina basladim. cok eglenceli. yarin da iki günlük bi urojinekolojik rehabilitasyon ve pelvik taban egitimine katılacam. yuz refleksolojisi ve meditasyon egitimi var. polivagal rehab. radyolojik goruntuleme gibi gibi.... ay nasil iyi geliyor anlatamam. şu ekonomik sıkıntılar beni cok strese koydu. kendime yatirim yapiyorum. insallah şubata ya da en gec marta calismaya baslamak planim✌

İnş canım bende öyle düşünüyorum ama içim de rahat değildi dediğin gibi o zaman olsaydı sokıntı çıkardı ayy keşke bana çekseydi Teni
Saol canım bu arada içim rahatladı biraz

Yaaa çok sevindim senin adına bende istiyorum çalışmak ama körelmişim gibi hissediyorum bir yandan korkuyorum değişik bir ruh halindeydim bu ara

İnş canım bende öyle düşünüyorum ama içim de rahat değildi dediğin gibi o zaman olsaydı sokıntı çıkardı ayy keşke bana çekseydi Teni
Saol canım bu arada içim rahatladı biraz
Canım okudum cevabı gecikti bence zamanla geçer çok şişmiş ödemi ancak dağılmıştır. Yine de için rahat etmezse aile hekimine bir göster farketmeden bakmışsın ki geçmiş gitmiş Allahı izniyle

Helinnnnn canım valla ne güzel yapmışsın çalıştıkca enerjin yerine gelecek büyüdüler zaten ben seneye okula yazdıralım tam gün gitsin tepemden diyorum hatta annem saçmalama diyor

GÖKTUĞ erken uyumuşken bir selam vereyim dedim kızlar nasılsınız? Biz daha iyiyiz şükür şimdilik pek sıkıntısı kalmadı gibi Göktuğ un ama yine kaka çiş yaparken mızırdanınca 2 gündür wc eğitimine başladım. Bu gece bağladım cesaret edemedim tulumla yatıyor malum gece kaldırıp çiş de yaptırmam bakalım nasıl yapacaz onu. Gündüz sürekli götürdüm götürdükçe yaptı çişini alkış bay bay yapıp döktük. Arada birkaç kaçamak oldu haliyle normal. Yalnız kakasını hep ayakta yapar sabah da oturttum yapamadı kalktı ayakta yaptı banyoda eşime temizlettim eşimin sözü vardı ben veririm wc eğitimi diye doğumdan önceneyse işte girdik bir yola hayırlısıyla tamamlayalım inşallah. Kızlarda lazımlığa çiş denk getirme süreci daha zorlu ve geç olmuştu şimdilik iyi gidiyor gibi bakalım

Hahahah cok güldüm de yazamadim bazen çocuklar dokunsal oyunlara hemen adapte olamıyor. Huylaniyor. Mesela erva pelusa yeni dokunmaya basladi eline pamuk versem zıplayarak kaciyor aliye gecen gun kurabiye yogurtturmak istedim asla elini sokmadi o ne oyle cıvık cıvık diyor oyun örnekleri çok var nette ama cok zaman ayirmak gerekiyor. On hazirlik sart ve ben o kadar zamani bulamiyorum maalesef oglana guzel oyunlar kurmustum ama kiza maalesef olmuyor.beraber oynuyoruz bi sekilde. Bu aralar boyamaya hevesli. Dun biraz hastaydim cok halsizdim.kapmis pastel boyayi heryeri boyamis. Silemedim de gucsuzdum.esim geldi noldu bu eve heryer yesermis diyor anneeğ cizdi cizdi dedil cizdi (yesil yani) diyor bir de bizim dilimizin dondugu renk yesil simdilik aslinda mor ve gri yi de diyebilmeli ama demiyor
Bu yoruma da cok guldum aynen canim erkek erkektir biz de dusunuyoruz kum torbasi. Biraz daha buyusun dedik bilekleri guclenecek ister istemez. Okulda vurdugunu indirir diye korktum acikcasi aakli biraz daha ersin diye bekliyorum. Balonlu etkinlik güzel de benimkilere gelmez.onlar alirlar kepceyi baslarla kapiya vurup ritim tutmaya aa ama pelus bir oyuncakla vurabilir balonlara tesekkur ederim canım bu arafa ipektoş nasil oldu? Gece gunduz uykulariniz duzeldi mi?
Ben de kızıyorum helin. Bazen kizmak da gerekiyor.yoksa yüz bulup yaralayayici oluyorlar.
Aaa bak bu guzel haber insAllah kolayca halledersiniz bizim ki de kakayi ayakta yaptigi icin gecemiyordum tuvalet egitimine.ama meraklı. Zaten bezlere de Muthis zam geldi.bi sekilde erkene cekecegiz tuvalet egitimini. Aciyorum bez parasina artık

Kız benim de işte ilk defa düzen doğumdan sonra olmuştu oda gitti ellerimden hayırlısı be napalım düzensiz hayata devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…