2020 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    313
Korkulacak bir şey yok canım kısa bir işlem kaldı ki sen normal doğum yapmıştın yani dokunmaz sana hiç
Valla evet korunan çok ablam 8 senedir böyle korunuyor ama mesela ben spiral varken olan bir çocugum Rabbim ol derse oluyor da

Ne güzel amaç tebrik ederim bende senin gibi düşünüyorum o gün uyuyup dinlenip boş geçerse tam anlamı ile gün öldü diyorum

Ah ah valla tulum meselesi falan kalın üst derken ben cesaret edemiyorum kışın ama benim ki de değişik pişik olmuş üşütmüş tü ilaçlar mı yaptı anlamadım seni tebrik ediyorum ama
Helinnnnn kuzum valla ne iyi yapmışsın kafan dağılır çok iyi gelir sana da eminim

Aman benimki anlamıyor kaç tane oyun denedim hiçbiri ile oynamadı akışına bıraktım dışarı olsun ona da hiç istersen oyuncak alma ama boya bizim de kırmızı çizgimiz ben izin veriyorum şekerparem duvar kapı hariç yer boyar TV ünitesi koltuk kenarları( ahşap benimki) boyar kızmam ama her fırsatta duvar da boyuyor plastik boya değil felç oluyorum çıkarana kadar
Renkleri de baya öğrendi Asya ama yeşile şil sarıya sa turuncuya tu falan diyor genel de ilk iki harf daha zorlarına söyleyebiliyor ama renklerde söylemiyor niyeyse mesela bildiğin balkabağı diyor ama sarı diyemiyor neyse ben anlıyorum ya yeter bugüne şükür

S sesi biraz gec geliyor.ondan diyecegim ama o sa demis. R sesi de biraz gec gelir.muhtemelen yakinda sayi demeye baslar cimcime ben de duvara izin vermiyorum ama yapiyor arada hic ugrasmiyorum artik direkt boyuyorum üstünü boya konusunda en cok canımı sıkan konu ise abisiyle kavga etmeleri

Jadesi Kalppare kızlar tebrikleriniz için tenks ama o iş olmadı bizim ilk gün çok iyiydi her oturmasında yaptı çişini ama pazar günü tövbe istemedi oturmayı bile. Tamamen üstüne yaptı. Tatil olsa uğraşacağım ama annem zor dayanır çocuğu da zorlamıyım üstüne yaptıkça da tedirgin oluyor dedim bıraktım ama ara ara açacağım yine tuvalet iletişimi gibi. Baya bez stopum da vardı bu ishalde hepsi tükendi dün yeni paket sipariş verdim artık napıyım ya kış günü zor bakalım hayırlısı artık. Çocuk yeni kendine geldi neşesi falan bunaltmayım dedim onu da

N Nehir8077 baharcim minnoşun sacları uzadı mı? Ben de mi kessem acaba diyorum
Uzadı canım toka takacak kadar olmadı ama, kafası tamamen doldu. Hiç yoktu kafası parlıyordu kıl çıkış yerleri de yoktu. Şuan saçlar siyah olarak geldi kafası komple kapandı. 2 cm kadar uzadı. Kestireceksen yazı bekleme bence, kışın şapka hayat kurtarıyor.

Hayırlısı olsun o zaman peki saçlar siyah degil miydi? Yani rengi de degisip koyulaşıyor mu? Merak ettim.simdi heves ettim keseyim bari

Hayırlısı olsun o zaman peki saçlar siyah degil miydi? Yani rengi de degisip koyulaşıyor mu? Merak ettim.simdi heves ettim keseyim bari
Saclar siyah değildi baya açıktı, şuan siyah saçları. Giden bebek saciydi, zaten üç beş tane vardı.eger kestireceksen çok düşünme kararlıysan. Artık herşeyi anlıyorlar korkmasın. ben keşke daha önce kestirseydim diyorum. Şuan biraz saçları var saç benim diyor, kıymetli onun için.

Uydurdukları var mı peki benim ki hep yakın söyler ama yıldıza siti kırmızıya bitiki diyor bu ikisine ölüyorum yazmayım da anı kalsın
Paylaşım işi zor kuzum Allah yardımcın olsun valla baya gidecek böyle

Olsun be vakti vardır elbet hazır değilse zorlamaya gerek yok tabi olsa iyi olurdu da kısmet yaza be miss

Helinnnnn Arel anlatmışsın biran umutu anlatıyorsun sandım. Yazdıkların o kadar tanıdık ki. Gece kovalamaca oynuyoruz. Gece kalkıyor resmen beni arıyor gözler kapalı, odama geliyor direk uyuyor. Kalkıyorum onun yatağına gidiyorum, hop kendi yatağına geliyor. Tekrar uyuyor salona gidiyorum gece geçe geziyor evde nerede bulsa, orada yanıma sokulup uyuyor. Bende ilk zamanlar uyur gezer olduğunu düşündüm. Değil korkuyor bence, tuvalate bile giderken duruyu getiriyor yanında. Başka odaya gece karanlıkta geliyor, gün içinde odada tek duramiyor. Korktuğunu soyluyor zaten. Böyle değildi

Benim de tek kafama takilan şey acaba korkar mi ağlar mi Oldu ya belki sıfıra vurmam da kısaltırım bakalim sagol canim cevap verdigin için o kiymetlı saçlarına kiyamam göznuru küçük Duru hanim
Hahahah uydurmaz olurlar mi? Mesela dayi demiyor dadi diyor ve ayı resmi gorunce de dadi diyor halbuki ayi diyebiliyor ama abisine ayi dedigi icin ayiya ayi demiyor abisine bakıp ıı ii ayi diyor ayiya bakip dadi diyor sonra da heeeehh heehhh diyor onayliyor kendini elleriji cirpiyor şapşik

Veee o günlere geldik hamd olsun Rabbimizee

Yaaaa bende biran önce geçsin istiyorum zaman. Bende 24 haftalık bu hafta bebeğim çok aşırı hareketli aynı yeri üstüste tekmeliyor trampet çalıyor sanki

Benimki de genelde aksam ve gece haraketli oluyor. Sanırım gece uyumayacak gündüz uyuyacak doğunca
Kızlar bakin tam 2 yıl önce bugun neler yazmissiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…