2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

2 2kedi_1deli seni nasıl takmam😊 herkesin meme ucu yara şu anda herhalde, herkes onun acısını çekiyor. Benim de 2 ay sonra yeniden yara olduğu için yara acısı çekiyorum, cam kırığı gibi bir şey hissetmedim. Bir de emdikten 10 dakika sonra meme ucuna doğru bir sızı yükseliyor, süt yapılıyor diye kendimi teselli ediyorum.

27 saattir uyumadın mu😱😱 Allah yardımcın olsun canım. Bitecek bu zamanlar da ilk 3-4 ayı atlatmak lazım.

E esradfghjkl şu an itibariyle hala uykusunda kıvranıyor çocuk, ellemedim bakalım, arada ağlıyor ıkınırken. Bu akşam yine banyo yaptırıcam böyle giderse.

Uzerine saatleri say iste hala devam. Yarim saat uyur gibi oluyor sonra yine basliyor. Kucaktan birakmak ne haddime.. uyandiginda da en az 2 saat uyanik. Oyle hir dongu halindeyim

Valla benim icinde seni koyardik uyurdun hatta gelen misafirler öldumu bu cocuk hic sesi cikmiyo derlermis. Hatta yatili missfirlikte uyandirmislar bizimkileri cocuga bisey mi oldu bakin diye 😂🤣

Ama yok bizim kiz arşa cikti. Ben bozdum cocugu ya kesin. Kucagimdan koyunca basliya tuvalete bile gidemiyorum diyenlere yok canim abartmayin dedim al iste. Gerci icimden dedim ama olsun 😂 bide herkes ay ne sakin bebek diye diye.
Kucağa alıştırmayın diyenlerin ağzına kürekle vurasım var. Manyağız ya biz, bilerek kucağa alıştırıyoruz çocuğu 😅

2 2kedi_1deli seni nasıl takmam😊 herkesin meme ucu yara şu anda herhalde, herkes onun acısını çekiyor. Benim de 2 ay sonra yeniden yara olduğu için yara acısı çekiyorum, cam kırığı gibi bir şey hissetmedim. Bir de emdikten 10 dakika sonra meme ucuna doğru bir sızı yükseliyor, süt yapılıyor diye kendimi teselli ediyorum.

27 saattir uyumadın mu😱😱 Allah yardımcın olsun canım. Bitecek bu zamanlar da ilk 3-4 ayı atlatmak lazım.

E esradfghjkl şu an itibariyle hala uykusunda kıvranıyor çocuk, ellemedim bakalım, arada ağlıyor ıkınırken. Bu akşam yine banyo yaptırıcam böyle giderse.
Bu akşam banyo faslı bizde de var. İnanarak yıkayacağım, düşünce gücüyle filan belki bir şeyler yaparız 😅

Nişana benziyor bende 40hafta doldu. Akıntım oldu sümüksü şekilde renksiz. Nişan'da olsa yine bekleyeceksiniz . Devlete mi gidiyorsunuz? İlk doğum mu bukadar beklediniz normal doğum için
nisanmis. ardından kanli akinti geldi. sancim cok sıklaştı. dr a geldik 9 cm aciklikla doguma girdim dogdu şükürler olsun bu arada yanlis yazmisim 40+3 um

Ya su rezeneyi ben mi yanlis yapiyorum . Icine anason ve kimyonda koyuyorum bide yok arkadas uyumuyor cocuk. Bide nasil bu kadar uyanik kalabiliyor anlamadim

nisanmis. ardından kanli akinti geldi. sancim cok sıklaştı. dr a geldik 9 cm aciklikla doguma girdim dogdu şükürler olsun bu arada yanlis yazmisim 40+3 um
maşaAllah subhanAllah darısı başımıza o kadar kolay olmuş doğurmuşsun gibi duruyor ki öyle mi gerçekten ❤😘 bebişine Allah uzun ömürler versin adını ne koydun ❤ Bi de sancı, çektin mi epiduralli mi oldun, çok acıyor mu ... ☺️

Son düzenleme:
İki günde bir gidiyorum suyu az o sebepten bizim ki de 3300 gr
Benim bebişe de bir ara suyu az demişti 7-8 aylıkken bir süre sık çağırmıştı geçici Bi durumdur inşaAllah canım oluyor öyle suyunun azaldığı ara ara... zaten son zamanlar suyun azalması çok normalmiş. 3-4 güne bir de çağırıyor ben şimdi pazartesi gidicem tekrar , inşaAllah sağlıkla doğururuz vaktiyle 😊😊 Bi de çatı muayenemden beri vajinada hafif hafif sızlama var, varla yok arası. Tetikleyici şekilde muayene yapmadı, haftasonu sınavım var diye 😁

Ay maşallah ya şöyle doğum hikayelerine nasıl özeniyorum ya😥 hiç farkında olmadan 5 cm falan açıklık 😳bizlere de dua edin

Benim bebişe de bir ara suyu az demişti 7-8 aylıkken bir süre sık çağırmıştı geçici Bi durumdur inşaAllah canım oluyor öyle suyunun azaldığı ara ara... zaten son zamanlar suyun azalması çok normalmiş. 3-4 güne bir de çağırıyor ben şimdi pazartesi gidicem tekrar , inşaAllah sağlıkla doğururuz vaktiyle 😊😊 Bi de çatı muayenemden beri vajinada hafif hafif sızlama var, varla yok arası. Tetikleyici şekilde muayene yapmadı, haftasonu sınavım var diye 😁
38+1 im bu vakitten sonra insan korkmuyor tabi ama suyu az olup hareketleri konusunda çok dikkatli olmamı söyleyince doktor tedirgin oldum. Bu saatten sonra suyunun artacağını da sanmıyorum ama bakalım sıfırlanma noktasına gelince mecburi sezeryan açıklık olmadığı sürece de mecburi sezeryan. Ütüyü sıfırlıyorum çamaşırı sıfırlıyorum evi temizliyorum doktora gidiyorum geliyorum yine bişey yok 😫 kıllar ona keza bi taraftan temizliyorum bi taraftan çıkıyor

Ay maşallah ya şöyle doğum hikayelerine nasıl özeniyorum ya😥 hiç farkında olmadan 5 cm falan açıklık 😳bizlere de dua edin
insllah sizin de boyle hikayelrinizj duyariz canim. rabbim kolaylikla kurtarsin dogum yapmayan anneleri. evet bu kadar aciklik olduğuu farketmedim ama sabahki sancim sancisiydi belliydi

Günaydın çatı muayenesi oldum fazla acımadı, bir de Bebekk hiç kilo almamış geçen çarşambadan bu yana😁 kanala da inmiş dedi doktor. Doğuma dair hiçbirşey demedi açılma falan Yo k herhalde. Nst de de sancı vs çıkmadı. yoğun akıntım için mantar bu dedi fitil yazdı 2 tane, hatta haftada 3 ilişki dedi .. Şimdi de eve gelirken okuldan kızlar çağırdı bişiler yapmışlar yemeğe çağırıyorlar iyice dombili oldum 😁
Gözünaydin atlatmissin çatıyı kanalada inmiş maşallah hayırlısı ile gelsin bebislerimizi inşallah😊

Yaa maşallah çok özeniyorum böyle doğum hikayelerine. Bende pazartesiden beri tatlı tatlı belime ağrı giriyor 1parmak açıklık var dedi zaten bende hissediyorum aşağı baskı yapıyor bugün baya yürüyüş yapacağım bende 40+2yim 2gun sonra çağırdı bakalim 2gune kendi gelmezse :))

X