2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Benimki takip ediyor bir suredor. Ama yavaş yavaş hareket ettirince edebiliyor. Daha göz koordinasyonları yok tabii ki

Gözde arkada kırmızı nokta var mı diye bakıyoruz dedi goz dr. Talibi de iyi dedi. 1 yaşta tekrar kontrol ettirin dedi.

çok yorgunum Kızlar sadece bu kadarını diyim yani R refikaaydin geçer umarım canım bebişin sıkıntısı..

Canım emin ol gececek bu zor zamanları. Bununla avut kendini ne diyelim

Sen yanlış yerden ölçmüşsün. En ince yer ölçülecek. Benimkini denedim şimdi. Yatarak zorrrr kapattim. Ama giydikten sonra oyle rahatsiz edici gelmedi. Yalniz askili modelini almistim onlar gerekdiz ve rahatsiz edici. Kedke sadece bel olanini alsaymisim. Belki de keserim o kismi

Ya illa bana korse aldıracaksınız

Tabii ki alacaksiiiinnn

2 2kedi_1deli de tatlıya vurdum kendimi diyordu.Aramıza katılması an meselesi

Coronavirus dr neymiş. Şişkoluk virüsü bu

Sen bel çevreni kaç ölçmüştün

İlk defa duyuyorum ay ins oyle bisey yoktur

Her emzirmeden önce kendi sütünü sürmeni tavsiye ederim. Ben oyle kurtuldum Cok sükür.

Yaaaa çok geçmiş olsun R refikaaydin bu ara çok duygusalım bende ne olsa ağlıyorum foto görünce kriz geldi yine.İnşallah canı yanmıyordur çabuk iner acil şifa diliyorum minnoşa minikleri verene kurbannnnn yaaaa onlara bişey olmasın bize olsun

İnş geçecek. Buz koyuyorum. Çok teşekkür ederim. Bugünlerde öyle bunaldım ki hıçkıra hıçkıra ağlayasım var

Kızlar biz işitme testinde sağ kulaktan kaldık yine gideceğiz inşallah geçeriz.Ona pek takılmadım da dün sağlık ocağı aradı tsh yüksek çıktı bir daha topuk kanı alacağız dedi aldılar benim troitim olduğu için mi öyle çıktı akşam doktora gideceğiz hemen doktoru aradım durumu anlattım biz 6 günlükken kan testi yaptık iyi çıkmıştı dedi getirin yine bakalım kafamız rahat olsun dedi zekayı etkiliyor ya dünden beri kafamda milyon şey oldu hoş tedavi adilecek varsa ama işte niye oldu neden oldu bişey olmasın diye diye kafayı yicem ben sonunda inşallah böyle devam etmez evhamdan öleceğim

İnş geçecek. Buz koyuyorum. Çok teşekkür ederim. Bugünlerde öyle bunaldım ki hıçkıra hıçkıra ağlayasım var
Bende aynı Ilgaz’ın yüzüne bakınca bile ağlıyorum insan bakıp sever güler ben biraz bakayım dökülüyorum ve engelde olamıyorum

Kizlar dunden beri benim bebe yine cilginlasti. Memeyi az emiyor agliyor emzik sallama vs susmuyor. Acliktan diyorum memeyi emmiyor. Emince kusuyor uykuya dalmakta zorlaniyor uyuyunca hemen uyaniyor dunden beri yoruldum vallaha ya. Bugun cildirim bebeye kizdim ne anlayacaksa.

Ya kızlar vücudum cayır cayır yanıyor, ve aşırı halsizim. . Sağ göğsüm şiş, kızarıyor da. Sağdım ama hemen geri doluyor. Süt sıtması diyorlar. Olabilir mi sizce? Yaşayan oldu mu ?

Ya kızlar vücudum cayır cayır yanıyor, ve aşırı halsizim. . Sağ göğsüm şiş, kızarıyor da. Sağdım ama hemen geri doluyor. Süt sıtması diyorlar. Olabilir mi sizce? Yaşayan oldu mu ?
Hiç duymadım cnm uzuh zaman mı emzirmedin mastit gibiyse lahana yaprağı ve soguk kompres iyi geliyormuş

Hiç duymadım cnm uzuh zaman mı emzirmedin mastit gibiyse lahana yaprağı ve soguk kompres iyi geliyormuş
Yok canım sürekli emiyor zaten. Hatta sağdım biraz. Ama hemen doluyor. Ablama sordum süt sıtması dedi. O memeyi boşaltana kadar geçmiyomuş. Bi de bu çıktı başıma (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…