2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar kuyruk sokumu ağrısı yaşayan varmi 2. Aydan itibaren dayanılmaz bir ağrı çekiyorum çok oturursam ağrısından duramıyorum uzanırken ve ayaktayken o kadar olmuyor
Canim ben yasamistim dogumdan sonra olusmustu. Cok siddetli dusmustum yillar once. O tetiklemis. Kuyruk sokumu zedelenmesi olmus. Tedavi olarak ozon yagi ile ovmustum iyice ve ince bir tuglayi ocakta isitip bir havluya sarip o bolgeye koymustum. Cok iyi geliyordu. Oturma simidi kullanmistim ayrica. Feridun kunak in tavsiyesiydi. Fakat bunlar hamile iken kullanilir mi bilemiyorum. Acil sifalar diliyorum. Ins seninki benimki kadar ileri safada değildir.:KK43:

Selam kizlar benim mide bulantilarim azaldi sanki ama.agzimin tadi hala ayni aci cinsiyetide doktor soylemiyor sehir disindayim kendi dr olsa simdiye soylemisti burdakiler soylemiyor neyse hayirlisi olsun bakalim havalarda cok.sicak cok bulaniyorum sizler ne yapiyorsunuz
Bi koltuktan bi koltuga atiyorum kendimi 😁😁
Evde oturmaya aliskin olmadigim icin zaman geçmiyor hergun hergunde dumisari cikilmiyor.
Yarin hali silicem kendime is cikartiyorum arada oyle eğleniyorum

Günaydın arkadaşlar öncelikle herkeze sağlıklı gebelikler diliyorum,
Muhtemelen ocak annesi olucağım 40. Haftasını beklemez diye düşünüyorum 😌 ilk gebeliğim dün 12+2 gittik ikili testte girdim 0.8 yazıyo kağıtta ama 1.8 diye mi sayılıyo bilmiyorum tam 2 in altı diyolar ama bana sınırda geldi çoğu arkadaş yaptırmış bilgisi olan varmı, bu arada burun kemiği var dedi normal dedi bana radyoloji bölümündeki doktor ölçümleri o yaptı, ama kafam çok karıştı kan sonucumun çıkmasına 1hafta var daha

Günaydın arkadaşlar öncelikle herkeze sağlıklı gebelikler diliyorum,
Muhtemelen ocak annesi olucağım 40. Haftasını beklemez diye düşünüyorum 😌 ilk gebeliğim dün 12+2 gittik ikili testte girdim 0.8 yazıyo kağıtta ama 1.8 diye mi sayılıyo bilmiyorum tam 2 in altı diyolar ama bana sınırda geldi çoğu arkadaş yaptırmış bilgisi olan varmı, bu arada burun kemiği var dedi normal dedi bana radyoloji bölümündeki doktor ölçümleri o yaptı, ama kafam çok karıştı kan sonucumun çıkmasına 1hafta var daha
Bende 12+1 dim 0.8 mm ense kalınlığı 1 cm bile değil çok şükür kan testlerimde güzel geldi sınırla alakası bile yok değerinin rahat ol😍👍

Bende 12+1 dim 0.8 mm ense kalınlığı 1 cm bile değil çok şükür kan testlerimde güzel geldi sınırla alakası bile yok değerinin rahat ol😍👍
Aaaa öylemiii gerçekten ama doktor söylerken 1.8 dedi ama kağıtta açıklamalı şekilde 0.8 mm yazıyo o kafamı karıştırdı kendi doktorumuda göremedim sonrasında başka doktor bakıyodum bende teşekkür ederimm 🤗 içim rahatladııı bide cinsiyet söyledimi sizee

Aaaa öylemiii gerçekten ama doktor söylerken 1.8 dedi ama kağıtta açıklamalı şekilde 0.8 mm yazıyo o kafamı karıştırdı kendi doktorumuda göremedim sonrasında başka doktor bakıyodum bende teşekkür ederimm 🤗 içim rahatladııı bide cinsiyet söyledimi sizee
Yok canm cinsiyet söylemedi o zaman erken demişti hala daha öğrenemedim bugün tekrar gideceğim bakalm 😀 peki ultrason resmi vermedi mi orda da görebilirsin ne kadar ense kalınlığı ölçtüğünü söylerken yanlış söylemiştir bak atıyorum benım kağıtta yazanı 😊

Eklentiler

• 15638578761541337677596.jpg
    15638578761541337677596.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 57
Yok canm cinsiyet söylemedi o zaman erken demişti hala daha öğrenemedim bugün tekrar gideceğim bakalm 😀 peki ultrason resmi vermedi mi orda da görebilirsin ne kadar ense kalınlığı ölçtüğünü söylerken yanlış söylemiştir bak atıyorum benım kağıtta yazanı 😊

Ayyy kıyamam inşallah bugün öğrenirsinnn 😍😍benim daha erken ama erkek dedi emin olmamakla birlikte bende gördüm bişey zaten ama radyoloji deki doktor görsem söylerim ama erkek diyemiyorum ben dedi karışık heralde en iyisi ileriki zaman kesin sonuç sanırım ama merakta etmiyo değilim 😂😂 benimde böyle atıyorum aynı o zaman canım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 60
Ayyy kıyamam inşallah bugün öğrenirsinnn 😍😍benim daha erken ama erkek dedi emin olmamakla birlikte bende gördüm bişey zaten ama radyoloji deki doktor görsem söylerim ama erkek diyemiyorum ben dedi karışık heralde en iyisi ileriki zaman kesin sonuç sanırım ama merakta etmiyo değilim 😂😂 benimde böyle atıyorum aynı o zaman canım
Aynen canım ultrasonda sıkıntı yok gönlün ferah olsun kanda da güzel sonuçlar alırsın 🙏😊oh ne guzel bir tahmin yapmışlar sende gördüm diyorsan süper daha ne olsun 😀 inşallah bugün öğrenebilirim

Aynen canım ultrasonda sıkıntı yok gönlün ferah olsun kanda da güzel sonuçlar alırsın 🙏😊oh ne guzel bir tahmin yapmışlar sende gördüm diyorsan süper daha ne olsun 😀 inşallah bugün öğrenebilirim
İnşallah canımmm 🙏🏾 Evettt sonuç için 1 hafta sonra kontrol için 1 ay sonra ama ben yinede öğrenmek için giderim arada dayanamm hayatta ☺️ İnşallah söyler artık zamanı gelmiş zaten yüksek ihtimalli söylerler zaten kesin gözüyle bakarsın 🤗

Evet yikanabilir olani denemek icin alicam. Su face gruplarına bi uye ilayim bakalim 😉😉 aslinda pamyklu bez degilde yikanabilir bezlerin cukarilan katmanlarindan mi olsa.aklinda bulunsun kenevirden olan daha cok sivi cekebiliyormus
Canim bi de instagramin varsa biyokimyageranne`yi takip etsene. Ben bu konulardaki bircok bilgiyi ondan ogrendim

Kızlar günaydın, ben de bu hafta ikili test sonucumu öğrendim. O iyi çok şükür ama doktor suyu az bunun dedi :/ 10 gün öncesine kadar suyu gayet yeterli diyordu :/ ne yapabilirim acaba, böyle bir durum yaşayan var mı? Bebek de çok hareketli değildi, bunu suyun azlığı ile alakası olabilir mi?

Selam hanımlar
Nasılsınız?
Biz de durum aynı. Arada internetten markalara bakıyorum bebek arabası için falan.
Taşınmam lazım sonbahar gibi ama ev bulamadık bu ev çok küçük.
Bayramdan sonra cinsiyeti belli olur iyice ben de başlarım alışverişe:)

60 olsa giderdim ya ucuzmus burda cok pahali hastane az o yuzden fiyati artirip duruyorlar
Şimdi eve geldim devlete gittim doktor söylemedi cihazlarımız iyi değil çok kaliteli cihazlar olsa şimdi söylerim ama bununla yanılırım 2 hafta sonra gel o zaman net görülür dedi😞yine elim boş döndüm

Kızlar günaydın, ben de bu hafta ikili test sonucumu öğrendim. O iyi çok şükür ama doktor suyu az bunun dedi :/ 10 gün öncesine kadar suyu gayet yeterli diyordu :/ ne yapabilirim acaba, böyle bir durum yaşayan var mı? Bebek de çok hareketli değildi, bunu suyun azlığı ile alakası olabilir mi?
Canım havuç suyu bire bir diye duymuştum Bi netten araştır istersen inşallah düzelir normal seviyesine hemen ulaşır suyun 🤲

Şimdi eve geldim devlete gittim doktor söylemedi cihazlarımız iyi değil çok kaliteli cihazlar olsa şimdi söylerim ama bununla yanılırım 2 hafta sonra gel o zaman net görülür dedi😞yine elim boş döndüm
Ay bide senin haftan benden buyuk benide goremez o zaman ozele gidecez mecbur artik bu devlet dogana kadar soylemeyecek yoksa

X