2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar rica etsem sonucuma bakar mısınız? 😊

Eklentiler

• IMG_20190723_133722.jpg
    IMG_20190723_133722.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 62
Şimdi eve geldim devlete gittim doktor söylemedi cihazlarımız iyi değil çok kaliteli cihazlar olsa şimdi söylerim ama bununla yanılırım 2 hafta sonra gel o zaman net görülür dedi😞yine elim boş döndüm
Bende devlete gidiyorum kontrollerime hatta doktorum bana geçen hafta icin gel cinsiyetini soyleyim dedi ama ben gitmedim daha.

Bende devlete gidiyorum kontrollerime hatta doktorum bana geçen hafta icin gel cinsiyetini soyleyim dedi ama ben gitmedim daha.
Her doktor hastane cihaz aynı olmuyor ama genelde herkesin sıkıntısı söylememeleri ne guzel erkenden söyleyen doktora denk gelmişsiniz 😊 hoş daha öğrenmemişsiniz ama olsun

Büyük ihtimal ben de 2.kızıma hamileyim 😍kıız kardeş büyük şans inşallah birbirlerine bağlı çok iyi anlaşanlardan olurlar. Sizin ne zaman kesinleşti?
Aynen cnm oyle valla biz 3 kiz kardesiz ii bilirim benim 12+0 da kesin dedi 15. Haftada gitigimde yine bakti kesin dedi yine

benim de büyük ihtimal 2 kızım geliyor 😍 siİn kaçıncı hafta kesinleşti
Hayırlı olsun cnm RABBİM sağsalim kucagına almayı nasip etsin. Benim geç döllenme olmuş 12,haftalık görünüyordu, kıza benziyor dedi. Bir ay sonra net söylerim dedi. Eşime nubu anlatmış, hafif yukarıda olursa erkek derdim demiş. Aşagıda olursa kesin kızdır derdim, sizinki ortada bence kız ama, en net bir ay sonra söylerim demiş. Bende kıza hazırladım kendimi, yanılma olurmu bilemem😊 benimki hayırlısıyla 3.olucak🤗

Kizlar cogalmaya başlamı. allah saglik versin evladin cinsiyeti olmaz
Gebelikten dolayi Tsh 3.77 cikti bende. dr ilac baslatti 25 mg canim sıkıldı.sorun olmaz dimi?
Internete bakip canimi sikmak istemiyorum

Kizlar cogalmaya başlamı. allah saglik versin evladin cinsiyeti olmaz
Gebelikten dolayi Tsh 3.77 cikti bende. dr ilac baslatti 25 mg canim sıkıldı.sorun olmaz dimi?
Internete bakip canimi sikmak istemiyorum
Kullanmassan sorun olur ilacını ihmal etme düzenli tahlil ver hiçbir şey olmuyor Allah ın izniyle

X